mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 15:11:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 298964 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kate
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #2880 : petek, 07.12.2007 : 18:02:57 »

Lotty in Lonny vse najboljše!!  Smiley
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2881 : petek, 07.12.2007 : 20:44:12 »

Vse naj naj naj Lotty in Lonny vama želiva jaz in Bana!! Kiss Kiss
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2882 : ponedeljek, 10.12.2007 : 23:07:51 »

Ah ja..na koncu dneva pridem čisto obupana, potem zjutraj ustanem in si rečem danes je drugi dan, bo boljše, se bo pokazal napredek..in pride spet večer ko sem tik pred obupom.. me daje občutek, kot da je Emmy izgubila vse veselje, živahnost, voljo in pozitivnost, ker enostavno ne reagira name, ki sem ji pred operacijo bila bistvo življenja, odvisna od mene.. jst bom ustrajala in vsak dan si rekla, danes bo boljše, samo upam, da bo nekega dne res..
upam, da nisem preveč dramatična, ampak je sprememba tako drastična, da Emmy po operaciji sploh ni več podobna cotončku..
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2883 : torek, 11.12.2007 : 00:08:26 »

Nati80, prosim, ne obupuj. Zdi se mi, da sta tu samo dve možnosti:

1. Verjamem, da je Emmy silno navezana nate in da bi ti zanjo naredila vse in še več. Vem, da ti je težko, ampak vseeno, napišem še enkrat: poskusi se obnašati normalno.  S svojim obnašanjem Emmy govoriš, da je najbolj ubogi pes na tem svetu. Uboga je res, a ni nič hujšega. Ker je pa pretirano navezana nate in očitno senzibilen psiček, nate reagira tako, kot pač reagira. Tudi moj Minimalček je tak paničar. Vso mojo slabo voljo, živčnost in podobne kozlarije vleče nase do te mere, da dobi drisko, bruha ...

2. Če pa tudi apetita nima in ne pije, če se ti zdi, da ima vročino, pa le pobaraj veterinarja, kako in kaj.

Lupčka obema, Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2884 : torek, 11.12.2007 : 00:20:49 »

Joj ...

A prideta z Emmy kaj v Lj, da se vidimo in da bi se mogoče Emmy malo razvedrila, ko bi srečala prijateljice (me bi pa malo poklepetale Wink)? In zraven obiščeta še kakšno veterinarsko kliniko v Lj, kjer imajo "pasjo psihologinjo" in jo vprašata za kakšen nasvet.

Si sploh ne znam predstavljati kako se lahko kuža tako spremeni kot ti opisuješ in da je nikakor ne prepričaš v nasprotno.
Nati, Agnesin nasvet ni slab Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2885 : torek, 11.12.2007 : 11:34:49 »

Prvih par dni smo bili po ceu dan z njo, ker je imela tudi vročino in je bila res vsa prestrašena, ne da smo jo ne vem kako pretirano crtali al pa skakali k njej takoj ko je pisknila, samo smo jo imeli na očeh. Včeraj pa je bila prvič sama doma, kot ponavadi ko grem v službo in danes je tudi tako..Mislim, da se ne obnašamo do nje preveč drugače, včeraj smo jo tudi "ignorirali" ker smo bili vsi v dnevni, gledali TV, ona pa je imela postelco v kuhinji in je bila tam sama in tak sistem sem imela zdej v mislih, da bi ga uporabla - enostavno se obnašat do nje čisto normalno, če noče prit k meni in it z nami - njen problem, je ne mislim prosit in ji govorit kako boga je, ker ni boga, je bila, sedaj pa ni več, nič več je ne boli, rana se zelo lepo celi, vročina je padla, apetit ima, samo ker se ji ne da jit sami pojest oziroma ko ji dam in vidi, da sem ji dala gre sama pojest.. Jst vem, da sem sama še malček tako, bolj previdna in "zadržana" zaradi tega, ker ima še šive, ko pa bojo enkrat pobrani, se pravi naslednji ponedeljek, se bo začela drugačna pesmica pri nas, magari če gremo še enkrat v šolo oziroma bom kr sama tako mini intenzivno varianto izvedla, ker je dejansko že nesramna, polula se glih kakor hoče, celo na omaro pri telefonu, pa Janji u naročju in tako, mi pa delamo lepo z njo in smo prijazni in v skrbeh  Angry sem kr malo jezna nanjo zdej ko vidim, da je to vse skupaj bolj njena trma kot kaj drugega.

Glede obiska v Ljubljani, pa sem tudi sama tako razmišljala, ker zunaj vidim, da se z drugimi kužki kr razveseli, danes se je tudi hotla igrat z eno psičko ampka na vrvici je malo težko, kot pa pravim sem še sama malček zadržana glede tega zaradi šivov, enkrat ko bodo pobrani, bi pa res rada prišla gor na vesele urice  Wink  Grin
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2886 : torek, 11.12.2007 : 11:48:25 »

Ful dobro....torej se mormo malo zorganizerat pa res zmenit kdaj...Smiley...komi čakam da bomo malo čvekali še bolj pa da se bojo kužeki zganjali norčije....Smiley
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2887 : torek, 11.12.2007 : 12:00:07 »

Ja, punce in tiste na štirih tačka, kako ste kaj zasedene v sredo 19. decembra, tam do 13h?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2888 : torek, 11.12.2007 : 12:15:03 »

No sem tudi sama imela v mislih, da se bi videle takrat ko boste šive ven pobrali. Super, če si za Smiley
Se pravi v sredo dopoldan? Jaz imam načeloma faks, kaj pa ostale, če imate vse ostale čas, si ga bom tut jaz uzela.
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2889 : torek, 11.12.2007 : 12:27:37 »

hmmm...jaz sem do 14,30 v službi??...hmmm...kaj pa kej kasnej...če bi se ob ene 15h dobili a bi bilo prepozno...
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2890 : torek, 11.12.2007 : 12:34:58 »

Kaj pa četrtek popoldan (v sredo proti večeru enkrat, še ne vem ure, delam)?
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2891 : torek, 11.12.2007 : 12:38:28 »

jaz sem za za kateri koli dan po 3ji uri....Smiley
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2892 : torek, 11.12.2007 : 15:02:02 »

Ma ja sreda je tko, da gre tašča na kontrolo v klinični in je gor do enih 13h ali 14h odvisno od gužve, tako da sm pomisnla na ta dan, ker če bi šla gor bi ga izkoristla da sem z vami..drugi dnevi tisti teden nimam možnosti, kaj pa sobota ali nedelja.. se zmenimo na mailih  Wink  Grin
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2893 : torek, 11.12.2007 : 21:28:46 »

ok
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2894 : sreda, 19.12.2007 : 19:00:07 »

2x ta teden,se nama je s fantom naredilo,da nisma mogla med malico k malemu,da bi ga pelala lulat in ga prišla pozdravit in obojekrat se je Dony spravu na eno stvar v dnevni.Prvič na lonček od jogurta,ki ga je fant ne bodigatreba pozabu na kavču in ga je zgrizu na prafaktorje,danes se je pa spravu na papirnate robčke,ki so tudi ostali na kavču in jih raztrgal po celi dnevni in kuhinji.Mislim,da malo protestira,kaj mislite?
Logiran
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines