mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 17:13:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 298996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2760 : nedelja, 11.11.2007 : 23:23:09 »

Ja pa še to.. Biba je tak bonbonček!  Roll Eyes  Cheesy  Cheesy
@barby super vas je bilo še enkrat srečat in spoznat malo Bibo, upam da niste prišli lačni domou Tongue in pa da se še kaj srečamo   Cool
Zdej se pa jst moji Emmy pridržim v ležeči položaj   Smiley
Logiran
@barby
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #2761 : ponedeljek, 12.11.2007 : 09:48:53 »

O waw, Petra tudi jaz se pridružujem čestitkam. Cheesy Ja, pa tudi ostalim čestitam.

Pri nas se je pa že pokazalo, da nam je obisk razstave zelo koristil, ker se kužkov sploh ne bojimo več tolk... Peljem Bibo danes zjutraj na lulanje, pa pride mimo en gospa z zlatim prinašalcem...in Biba ga gre povohat!!! Kar ne morem verjet, ker še včeraj bi se šla skriti med moje noge, sploh pri takih psih, ki so dosti večji od nje.

Aja, Nati80 nismo ostali lačni, ne  Wink...so še prijazne pizzerije na svetu Wink. Pa saj Bibe pomoje nikjer sploh opazili ne bi, ker je bila tako utrujena, da je zvita v klobčič prespala celo kosilo.

lep pozdravček

kakšne izkušnje imate pa ostali s "psom prijaznimi restavracijami" ?


Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2762 : ponedeljek, 12.11.2007 : 10:59:00 »

Nati, včeraj ko sem ugasnila računalnik sem še v postelji razmišlala, da sem se ti pozabila zahvalit za družbo. Res hvala tebi in tvoji sestri za družbo in ker sta počakali z nama do konca. Tudi meni je bilo včeraj super!

In kako je se iztekel obisk... dobro?
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #2763 : ponedeljek, 12.11.2007 : 11:07:40 »

Iskrene čestitke Lotki in Petri tudi od nas. Bravo, res. Čakamo še slikice.
Logiran

ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2764 : ponedeljek, 12.11.2007 : 14:42:15 »

Hvala Smiley
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2765 : ponedeljek, 12.11.2007 : 19:13:23 »

Čestitke vsem tudi od nas Smiley
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2766 : torek, 13.11.2007 : 17:29:39 »

Jaz imam pa eno vprašanje,ne spada ravno tule sem,samo vprašam,če katera ve od vas...menda lahko v Avstirji po trgovskih centrih hodiš s psom,ve katera kaj o tem?Drži ali ne drži?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #2767 : torek, 13.11.2007 : 18:12:12 »

To drži  Wink
Seisberg center je en tak kjer lahko na vsakem koraku srečaš kakšnega majhnega ali pa tudi velikega kužka. Prav tako Ikea.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2768 : torek, 13.11.2007 : 19:42:23 »

A res v Ikeji imaš tut normalno lahko psa, fajn.
No v Bauhausu v Slo ga imaš tudi lahko.

Sue_ se kam odpravljaš?
Pa še nekaj me zanima, koliko časa je Dony rabil da je okraval po operaciji pruhka?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #2769 : torek, 13.11.2007 : 19:53:44 »

V bauhausu in baumaxu, obiju in še nekaterih podobnih trgovinah smo tudi mi že šetali.
Prav tako pa v omenjenih avstrijskih. In slednja v siesbergu je res obljudena z psmi.
Smo že NO in dogo tudi noter srečali.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2770 : torek, 13.11.2007 : 20:04:42 »

Hja, mene pa v ljubljanskega obija s psom niso spustili. Oziroma, niso bili zadovoljni, da je psička sedela v vozičku in morala sem jo ves čas imeti v naročju. So rekli, da zaradi otrok.

Ppetra, naša Pamo ravnokar okreva po operaciji popkovne kile. Operirali so jo včeraj dopoldne, poseg je bil zelo kratek, dobila sem jo nazaj po dveh urah. Včerajšnji dan je večinoma prespala. Bila je vsa zadeta od pomirjeval. Lulat je šla šele zvečer, popoldne  pa je normalno jedla. Danes je popolnoma normalna, bi divjala, skakala in se ravsala. Nič ne kaže, da jo kaj boli. Šive gremo dat ven čez sedem do deset dni, se pravi enkrat drug teden.

lp
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2771 : torek, 13.11.2007 : 21:01:00 »

Aha, si jo že dala operirat. Jaz še razmišljam kdaj bi to izvedla (če je sploh potrebno, še nisva bile na pregledu za to). Časa imam nekje dobre tri mesece (morda štiri) in vmes še razstavo v Ljubljani, samo če je okrevanje hitro bi to najraje naredila po razstavi.
Drugače je pa lepo slišat, da Pamo tako hitro okreva, je pravi mali korenjak Wink
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2772 : torek, 13.11.2007 : 21:56:03 »

Petra ja verjetno gremo v soboto v Gradec,ki pa ne vem kako se imenuje..pa hvala za info vsem Smiley.

Drugače pa naš Dony hm...psihično je ful težko preživel "krožnik" okoli vratu,30ur ni lulau in kakal in sem bila že cela panična.Ker je pač navajen vohati po tleh preden lula ali kaka in ko je hotel vohati,se je zapel z njim in se ful ustrašu in nikakor ni mogel opraviti potrebo Sad sploh nočem več razmišljat o tem kak je bil in kako užaljen je bil,kao češ kaj ste mi zdej to naredili.Ampak mislim da bolelo ga ni,mi ni tako delovalo.Pri nas je bla bol panika zaradi "krožnika",kot pa kej drugega.
Ko pa sma mu s fantom dala tisto grozno zadevo dol,pa je bil ko prerojen Smiley,kar ni se mogu zahvalit tako srečen je bil,kr ni vedu kaj bi še naredil,da bi se zahvalu Smiley in to je trajalo kar cel teden skoraj Smiley.Tako da po moje,ni tu nekega dolgega okrevanja,tam ene 10 dni naj bi malo bolj pazli na njega,da se ni preveč napenjal pa to,samo kje boš takega navihanca kot je naš mali skos lahko merku Smiley.Najhujša bolečnina je verjetno bila,ko sem mu uni trakec ki ga je imel prilimanega,odlepla na hitro dol,je tk zajoku da joj Smiley,je imel depilacijo Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2773 : torek, 13.11.2007 : 21:58:51 »

Pravkar nalagam slikce iz Vrtojbe.. malo so slabe kvalitete zaradi prostora ampak bom vseeno kr vse dala gor, so pa tudi zmešane, ker smo z dvemi fotoaparati skakali naokrog  Tongue
Samo za si jih ogledat bo treba še malo počakat, da se naložijo, upam da čez urco bo zadeva gor tako kot je treba.

No glede trgovskih centrov. V mali šoli je sošolka od Emmy (mislim da je španjel) oziroma njena lastnica mi rekla, da so se že velikokrat sprehajale po bity parku, samo mislim da so celo nalepke na vratih da je za kužke prepovedano, no njih niso vrgli vn Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2774 : torek, 13.11.2007 : 22:04:17 »

Naša Pamo nima krožnika. Za rano in obliž se sploh ne zmeni. Tudi njena mama Tara po operaciji mehurja ni potrebovala krožnika. Na veterini so ji ga sicer nadeli, toda že zaradi kratkega gobčka in posledično oteženega dihanja sem ji ga takoj snela. Rane sploh pogledala ni. Tako da se splača preverit, kako se kuža obnaša. Mogoče krožnika sploh ne potrebuje.
Logiran
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines