mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 16:51:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 294442 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2280 : petek, 03.08.2007 : 21:41:01 »

Hehe...sej sta si v sorodu...si morta biti kaj podobne...Smiley...
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #2281 : petek, 03.08.2007 : 22:33:18 »

Tako, Giju sem povedala, da je že včeraj dobil lepo voščilo in tudi danes nekaj čestitk, pa se vsem prisrčno zahvaljuje zanje. Zabave za 3. rojstni dan danes ni bilo, je pa bil Princeska ponovno deležen izdatnega naravnega kopanja. Glede na vremenske pogoje smo se odločili, da bo praznovanje s tortico in fotografom kak drug, lep in sončen dan. Ampak kmalu.
Logiran

Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2282 : sobota, 04.08.2007 : 19:52:27 »

Mi smo imeli pa danes aktiven dan. Najprej smo šli v Lesnino in ker Bana ni mogla bit sama doma smo jo dali v košaro in nesli kar s seboj. Potem smo šli pogledat kje je lokacija ene pasje šole. In nazadnje smo se sprehodili še malo okoli Koseškega jezera. Bana je bila navdušena nad kužki, ki jih je srečala, zelo se jo pa zanimale tudi račke v jezeru  Cheesy mislim, da bi skočila not, če nebi bila privezana.
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #2283 : nedelja, 05.08.2007 : 11:51:45 »

Vse najboljše Giju z rahlo zamudo! Cheesy
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2284 : ponedeljek, 06.08.2007 : 11:35:19 »

No mi smo bili celih 6 in pou Wink dni v kampu v Rabcu v Istri.. Nekaj časa smo imeli težavice z vsemi iglicami, ježki in poskusli pogrist en kup suhih oliv, ker je ceu kamp pod oljkami Grin potem je pa tudi emmy ugotovila, da je včasih boljše naredit potrebico kar na sredini parkirnega Tongue in jo še jaz potem manj matram z iskanjem vseh teh zadevic po kožuščku... No da jo pohvalim malček Wink postala je miss ulice, v kateri smo imeli prikolico, miss kampa tudi pa miss plaže in miss Rabca Cool
Nekaj neverjetnega, ne bi verjela, če ne bi doživela.. dvakrat sva šle do centra mesta in nazaj in za pot dolgo slab kilometer sva porabli slabe tri ure.. in zakaj? zato k so jo vsi hotli pobožat, nekateri celo se slikat z njo, na plaži je prišel en avstrijec vprašat če jo lahko slika in boga emmy je spančakala oziroma se senčila in sem jo pač zmotila, da je lahko pozirala, pa en sosed pri prikolici..uff kaj je delau.. sam po vseh štirih za njo hodu Grin da bi nosila klobuček s sabo bi nabrala enih eurčkov..  Grin Grin Grin
drugače pa je šla vsak dan z nami na plažo, mela sem s sabo body cooler blazinico, ki res deluje, čeprav meni vseeno daje malček moker občutek ampak je emmy ni ravno dosti prakticirala.. z vodo in morjem pa tko.. prvi dan ne vem kaj jo je pičlo se je kr zalaufala do "kolen" in sem dobila ful pozitive, da bo vendarle do konc tedna zaplavala ampak žal ne.. Sad zmočit tačke ja, vse ostalo pa ne.. en dan sem tolko potrpežljivo sedela ob vodi s priboljški in igračami, da me je po hrbtu tako opeklo ampak emmy ni nič simpatizirala z mano sram ne radovednost ne hrana ne igrače nič ni blo dovolj prepričljivo Cry sem pa opazla, da je po par dneh, ko je vse lepo prevohala, postala kr divja, upam da je bilo to zaradi tega, ker je bila več ali manj stalno na vrvici in se nisva mogle ravno "zdivjat z igro"

ta vikend pa sva bile v hribih in šle do nadiže tudi midve in ji je verjetno malček bolj ustrezalo, ker voda ni bila slana ampak zaplavali še vedno nismo no, je pa šla bolj pogumno vsaj malček si trebušček zmočit in včeraj smo z laro (nemška ovčarka) šli do potoka bela in sta se lovile pa jo je po mojem tudi lara hotla spravit v vodo Wink ampak brez uspeha, ker tudi nisem ravno dovolila da jo kr zapodi not, bi raje, da gre sama, da ji ne pride proti..

pa še eno vprašanje za konec: kdaj cotončki dosežejo velikost in težo odraslega psa?
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2285 : ponedeljek, 06.08.2007 : 11:45:23 »

Nati, tako je to če imaš cotončka Cheesy, meni se je ko je bila Loti še najhna podobno dogajalo, ljudje so bili navdušeni nad njo, je imela pa tudi letos oboževalko na morju. Eni deklici je bila tako všeč, da jo je skoz hodila gledat, še ko so se odpravlkjali domov oz so se že hoteli odpeljati domov je punčka prišla na parcelo, da je lahko pobožala Lotko. se pa ljudje še zdaj obračajo za nama, žal pa iz tega izhaja tudi vedno večja popularnost pasme, ki zgleda ne vodi ravno v dobro pasme  Undecided

Sue, nekaj me zanima, imaš že kaj zmenjeno kdaj dobiš svojega cotončka (rada bi jih šla še enkrat pogledat, pa se bojim da bodo prej odšli v nove domove)?
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #2286 : ponedeljek, 06.08.2007 : 15:55:37 »

Zapoznele rojstnodnevne cestitke lepotcu Giju tudi od papillonske bande!  Kiss

Lp, Tinkara
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2287 : torek, 07.08.2007 : 15:51:17 »

ppetra eno vprašanje imam zate, ki si malo bolj v razstavnih vodah z Lotko (ali pa kdorkoli, ki ima izkušnje s tem9.. Bliža se Trbovlje in z Emmy sva že prijavljene, danes pa sem opazla da ji je zmanjkal en zobek spredaj pa ne vem ali je blo to v igri k zadnje čase kr rada vleče in grize ali je morda to začetek menjave mlečnih zobkov.. Zanima pa me kako je s tem na razstavah ko sodnik vidi da manjka zobek.. je pri mladičkih še tolko toleranten ali je to že takšna napaka da dobra ocena ni več mogoča?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #2288 : torek, 07.08.2007 : 16:21:52 »

Naša je bila na evropski razstavi v Zagrebu prava škrba, manjkala je skoraj celotna spodnja vrsta, zgornja pa je bila šele napol zraščena in je vseeno dobila zelo perspektivno 1 - tako da brez skrbi.
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2289 : torek, 07.08.2007 : 19:32:41 »

Nati80, pri Emmy se je začela menjava zobkov. Jaz sem Bano pri 4 mesecih dobila čisto škrbasto, je bila tako smešna  Grin No, zdej ima že vse zamenjane, vendar pa ji še niso dokončno zrasli. To obdobje bo zelo ˝hudo˝ saj bo grizla kar ji bo prišlo pod gobček.
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2290 : torek, 07.08.2007 : 19:40:40 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Nati80 sem gledala tvoje slikice od Emmy... ful je cukerček. Ne morem verjet, da imajo Bana njena sestrica in Emmy enake posteljice. Bana ima sicer okroglo Emmy in Daisy pa kvakratno.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2291 : torek, 07.08.2007 : 23:37:54 »

Sodniki so zelo tolerantni (vsaj po mojih izkušnjah). Tolerirajo vse, kar v določenem razredu paše k starosti kužka, tako obnašanje, kot zobke, dlako, barvo itd. Tako da brez skrbi, ocena bo čisto objektivna, tudi če bo en zobek manjkal Wink
No morda pa do Trbovelj že zamenja vse zobke, če se prav spomnim so se zobki pri Lotki v zelo kratkem času zamenjali, v kakšnem dnevu ji je izpadlo tudi po par zobkov, smo si pa pomagali z grizenjem in vlečenjem (pa ne premočno) igrač, vozličkov in tudi kakšnih starih krp ali brisač, ter na koncu za najbolj vstrajne zobke z nekimi palčkami za zobke.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2292 : sreda, 08.08.2007 : 15:48:49 »

No Emmy ima že dva zobka manj Grin danes je z mano v službi, mi dela družbo čeprav bolj spi kot kaj drugega  Tongue

imam eno vprašanje, ki sicer sploh ne spada ne sem ne na ta forum ampak upam, da mi lahko kdo da kakšno informacijo na zasebno sporočilo ali e-pošto, ker ste ostali bolj blizu Ljubljane kot jaz..Zanima me katera je bolj konkretna agencija v Ljubljani in okolici, kjer bi lahko dobili stanovanje za študente..sej vem da jih je ful ampak katera je na boljšem glasu me zanima pa upam da me ni bodo kr skenclali posta ker tema ni primerna za tukaj  Lips Sealed
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #2293 : sreda, 08.08.2007 : 18:28:32 »

Nati, faca si  Cheesy  Wink. A prideš študirat v Ljubljano? A to pomeni, da iščeš stanovanje kjer bodo sprejeli tudi tvojo cotonko?
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2294 : četrtek, 09.08.2007 : 09:39:14 »

Ja no kaj čem.. Tukaj vem da se vrtijo pretežno Ljubljančani Grin hecam se, ne me kregat  Tongue
Jst imam za napisat diplomsko nelje do septembra pa ne vem če bo kaj, ker imam eno veliko blokado sem v ponedeljek ugotovila in potem še Emmy prlaufa mimo pa itak da me bolj mika se z njo ubadat kot pa z diplomsko  Roll Eyes Stanovanje pa sestrica&company (5) išče nekje v centru...
Emmy je že prav škrbasta  Grin pa tudi zrastla je fulll.. imamo v dnevni sobi mizico k je ful nizka varianta China in ko je prišla k nam se je kr skrivala pod mizico, je nismo niti vidli kdaj je švignila pod njo sedaj pa more jit lepo počasi in prav uločit hrbet in stegnit zadnje tačke in je prav smešna ima pa rada tapet k je na trakce in vsaketolko prilaufa mimo, še posebej zdej ko grize vse mogoče, z kakšno rdečo nitko v gobčku in pol gledamo kaj je to rdeče.. še malo in bo dobil tapet novo frizuro  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines