mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 12:13:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 295198 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2130 : ponedeljek, 16.07.2007 : 09:01:22 »

Ciao, po dolgem času  Smiley

Emmy je ful luškana mala kepica!

Mi smo bili na obisku pri Banini sestrici Miss Daisy in ste se imeli zelo lepo, skakljali ste in se preganjali... njuna igra je bila čisto nekaj drugega, kot igra z drugimi kužki. Slike imate v mojem albumu.
Logiran
sue_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #2131 : ponedeljek, 16.07.2007 : 11:46:36 »

Ijoj kak sta luškani kepici,prava cukrčka Smiley....jaz že komi čakam,komi,komi čakam da dobim Donya Smiley,če bo vse po sreči,čez en mesec Smiley juhuuuuuu  Cheesy
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2132 : ponedeljek, 16.07.2007 : 14:25:49 »

 Cheesy kake slikice lepe ima Bana!

Emmy se je igrala z našo nemško ovčarko Laro, ki pa se je obnašala kot prava teta  Grin ima sicer 5 let ampak ni več za takšne norčije, kot jih ima Emmy Tongue nekaj slikic sem dala gor imam pa še filmček v pripravi  Cool
bi pa prou rada vidla kako je, če se kotončki skupaj dobijo, ko gre Emmy na sprehod na travnik kr laja tja v tri dni in repek ji maha..sm dobila občutek, kot da koga kliče  Huh no sej, še malček pa bo Trbovlje in bom dobila odgovor Smiley
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2133 : torek, 17.07.2007 : 12:47:57 »

Tile cotončki so res nadpovprečno inteligentni Cool
Z Emmy se že lepo sprehajamo v bližnji okolici na flexiju brez problemov z dvignjenim in veselim repkom Smiley danes zjutraj sm celo sama "vodila" sprehod Wink doma so pa take dirke in celo žogico že prinese nazaj Cool ko je sama lepo počaka ampak samo dokler ne sliši da je kdo prišel, potem se začne pa jezit če je ne pridemo hitro pogledat Roll Eyes

Kdaj gresta pa ostali kaj na dopust, da bomo vidli kakšne poletne slikce? Wink
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #2134 : torek, 17.07.2007 : 17:25:18 »

Bravo Nati80, me veseli, da sta tako hitro osvojili teren doma in zunaj. Pa super, da je lubica tudi sama pridna.
Logiran

Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2135 : torek, 17.07.2007 : 19:44:46 »

Ja res Nati80 ti zavidam da imaš tako psičko k ji ni problem biti sama doma...moja Lona je vsrajala s cviljenjem tudi po par ur sam vzgoja mora biti vzgoja in sva jo načrtno po kakšno urco zapirala doma tako da mislim da se je tudi ona že malo navadila (no saj dere se ne več) Roll Eyes, čeprav je čist histerična ko pridem jaz domov, se je sploh ne da umirit....(no nevem če je histerična čisto prava beseda samo meni se zdi tako...) Lips Sealed
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2136 : sreda, 18.07.2007 : 11:12:32 »

Ja no Emmy je tudi vsa iz sebe ko pride kdo domou Smiley poljubčka čisto vse, se pošmuli okrog in na koncu pristane na hrbtu za se pocrtat varianta dej počohi me Grin
Včeraj pa sva šle v mesto! mislim v center in je hodila kot prava dama, čisto sam, malček povohala in pritekla za mano ali pa sm jo poklicala in je že bila pri meni ampak sva prišle nazaj vse črne tako da smo včeraj dali potem tudi kopanje skozi in striženje nohtkov. Pri kopanju je bila kr pridna, za nohtke pa kot da bi jo s kože dajala  Lips Sealed ampak se je kr umirila no.. danes pa samo crtanje  Wink
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2137 : sreda, 18.07.2007 : 17:43:58 »

Emmy je dobila rodovniško ime Orobianco Teuta Smiley

Kaj mi lahko kdo malček opiše kako,kaj,kdaj.... vsa vprašanja na k u glavnem glede dlakic v ušesih in poljenja,striženja.. Tega pa res še nisem počela  sram
Logiran
gomiscek
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 30


« Odgovor #2138 : sreda, 18.07.2007 : 18:48:58 »

Lepo pozdravljeni. Oglašamo se po daljšem času. Vsem novim lastnikom cotončkov iskrene čestitke. Nati
8o včeraj smo te opazili v centru Nove Gorice, vendar si bila predaleč. Brad je vseeno zelo vlekel vrvico. Na internetni strani www/usactc.org dobiš veliko informacij o negi cotončkov.V album smo dodali nekaj novih slik Brada.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2139 : sreda, 18.07.2007 : 22:43:10 »

Brad in Gomišček Oooo kako lepo, sem vedla da ste iz Solkana..meni bi blo super se kdaj srečat, da tudi jst doživim to srečanje dveh cotonou  Smiley
Ja vzrediteljica mi je omenila puder za dojenčke in potem kr populit malček dlakice.. no si bom še kaj prebrala o tem, preden se spravim nad Emmy  Tongue
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2140 : sreda, 18.07.2007 : 23:00:08 »

moja Loni se je tudi učeraj kopala in je sedaj spet vsa puhasta in dišeča:), drgugače ji pa lih ni zelo všeč kadar jo umivam ampak potrpi...nohtkov pa tudi meni vragec mali ne pusti stričt kaj šele dlačice med blazincami ni govora je vsa iz sebe če se njeni tački približam s čem kar ni kartača:S....
No ampak imava v petek frizerja tako da ji bo tam postrigla pa bo spet neki časa mer...Smiley
Dlačice v ušesku ji pa mi pulimo, saj to kužki sploh ne čutijo, no saj moja niti trzne ne, pa še malo ji uheke z robčkom obrišem...
Logiran
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #2141 : sreda, 18.07.2007 : 23:08:01 »

Gomišček sem pogledala vaše nove slikice in je pravi cukerček tale Brad ko plava in je moker Smiley, sam koliko mate pa pol dela z dlako Huh Jaz si kar ne predstavljam da bi bila moja Lona plavalka ker bi se pol na dopustu cele dneve verjetno samo z njeno dlako ukvarjala...No bomo videli sporočim čez 2 tedna... Cheesy
Logiran
gomiscek
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 30


« Odgovor #2142 : četrtek, 19.07.2007 : 18:17:57 »

Naš Brad zelo rad plava v morju in ker smo na barki varčujemo z vodo zato mu stuširamo samo uhe, smrček in blazinice. Ko pa se posuši ga samo malo skrtačimo.
Logiran
Verja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 200


WWW
« Odgovor #2143 : četrtek, 19.07.2007 : 20:53:08 »

Mi smo včeraj našo malo Bano prvič kopali... ufff, ni ji bilo niti malo všeč, ne kopanje in niti fenanje...

Sicer smo jo mislili peljati k frizerki skopat, ampak je vsakič silila v kopalnico in banjo, ko se je kdo tuširal..., fant je tudi včeraj zlezel k njej v banjo, vendar ni pomagalo.

Kar se tiče česanja in striženja dlake med blazinicami, to ji vse lahko sama zrihtam. Res je pridna in mirna kadar jo češemo.

Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #2144 : četrtek, 19.07.2007 : 21:22:18 »

Madonca je bilo danes vroce..Emmy je bila ceu dan dejansko doma, zjutraj hiter "wc" in popoldan se hitrejsi "wc", doma ceu dan klima dela, pa je vseeno Emmy ceu dan spala in bila fuuul pasivna..Sem se prou ustrasla da je kaj narobe..Zdej sm jo malcek sprovocirala da sva se igrali, kmalu greva pa se na en sprehod..
No pa se nekaj vprasanj imam: kdaj zacnejo menjati zobeke, a to zgleda kot pri ljudeh?  sram kdaj pa cotoni zrastejo do velikosti odraslega psa? Res da je Banna starejša ampak ko gledam njene slikice ima že ful dougo dlako in tisti repki so tko luškani  Grin pri Emmy pa nisem opazila da bi ji dlaka kaj zrastla  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines