mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 17:28:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 210   Dol
Natisni
Avtor Tema: COTON DE TULEAR - čvek  (Prebrano 294104 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Lonny
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #1785 : sreda, 16.05.2007 : 22:26:24 »

Jaz tudi nimam moje Lone zavarovane....Sem pa že brala o tem zavarovanju neki sam me ni nič kaj pritegnilo...
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1786 : četrtek, 17.05.2007 : 10:20:34 »

A mi znate povedat, kje v Portorožu bo CACIB? Rada bi prišla dol, da se morda spoznam s kom, ker si želim kupiti Cotonko, pa se ne bi rada izgubila, čeprav sem tudi sama primorka  Huh V nedeljo boste s cotončki dol če sem prav zasledila po forumu?

LP
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1787 : četrtek, 17.05.2007 : 10:58:44 »

A veš kje je ponavadi internavtica? No tam je v velikih dveh halah tudi razstava (no vsaj lani je bilo tako). Samo vhod je s trani med obema halama, za navtiko je pa vhod na začetku.
A bo šlo?
Logiran
hit
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1788 : četrtek, 17.05.2007 : 21:02:35 »

Ja, Bono je res full lušten! Zadnjič sta se igrala z Didiko na srečanju. Cool
Pa tudi na razstave bomo še hodili (tud v Hrušico). Grin
Kaj pa vidve z Loty? Ali prideta? Huh Huh
LP
Logiran
cotonka
otrok do 14 let
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1789 : četrtek, 17.05.2007 : 21:09:17 »

Ja, Bono je res full lušten! Zadnjič sta se igrala z Didiko na srečanju. Cool
Pa tudi na razstave bomo še hodili (tud v Hrušico). Grin
Kaj pa vidve z Loty? Ali prideta? Huh Huh
LP
Citat
Zgornji post je moj, saj sem bila po nesreči prijavljena na hita.LP
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1790 : četrtek, 17.05.2007 : 21:30:36 »

Internavtika je v marini v Luciji? no sej bom že našla..  Smiley
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1791 : četrtek, 17.05.2007 : 22:19:16 »

Ja, Bono je res full lušten! Zadnjič sta se igrala z Didiko na srečanju. Cool
Pa tudi na razstave bomo še hodili (tud v Hrušico). Grin
Kaj pa vidve z Loty? Ali prideta? Huh Huh
LP

Ja, ja saj sem jim rekla da verjetno boste še hodili na razstave. No tudi midve z Lotko prideva v Hrušico. Se torej tam vidimo Wink

Internavtika je v marini v Luciji? no sej bom že našla..  Smiley

Ja, tam je tudi razstava.
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1792 : petek, 18.05.2007 : 10:22:29 »

Kdaj je pa razstava v Hrušici (15km od Ilirske Bistrice?).. malček brskam po internetu pa ne dobim, razen rezultatov iz 2006.. ampak res malček brskam, te dni imam dela čez glavo..
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1793 : petek, 18.05.2007 : 10:34:49 »

Ne, verjetno se gre za Hrušico na Gorenjskem 3. junija...  Tongue
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1794 : petek, 18.05.2007 : 10:44:14 »

Hrušica je pri Jesenicah na Gorenjskem, v nedeljo, 3.6. 2007. Več :

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,10799.0.html
Logiran
Nati80
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 399


« Odgovor #1795 : sobota, 19.05.2007 : 22:08:26 »

Pri babici oziroma noni, kot pravimo na Primorskem, imam 5-letno nemško ovčarko in ko smo jo pripeljali je vožnja trajala približno eno urco, mislim da smo se kar nekajkrat ustavili po poti, malo na zrak pa voda in to... no nazadnje je bil postanek ob jezeru in tam je tudi malček bruhala, ko se je odpočila pa je verjetno takrat prvič vzpostavila stik z vodo oziroma jezerom..Danes nikakor noče v avto, da bi se kam odpeljali, na vodo je pa mahnjena 100 na uro..ob hiši imamo potok in če je le mogoče je v njem (še posebej poleti, se kar uleže, da se pohladi), nekakrat smo jo vseeno spravili v avto in se odpeljali do bližnje Nadiže in..waw..stala je na skali, pogledala okrog sebe in..takšnega skoka v vodo še nisem vidla Smiley
kako je kaj s cotončki (avto, voda)? zaenkrat živim v mestu, vendar pa imam zelo rada to našo Soško dolino, ki nudi res ogromno možnosti za vzpostavit stik s pristno naravo (kot vsekakor tudi ostali deli Slovenije, sej veste povsod je lepo, najlepše doma Smiley ) in no, nekako si predstavljam, da ko bi dobila novega družinskega člana, bi jo lahko tudi kdaj kam mahnili Smiley
Logiran
cotonka
otrok do 14 let
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1796 : torek, 22.05.2007 : 17:56:25 »

Internavtika je v marini v Luciji? no sej bom že našla..  Smiley
Torej prideš. Odlično!
Logiran
cotonka
otrok do 14 let
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1797 : torek, 22.05.2007 : 17:59:18 »

Ja, ja saj sem jim rekla da verjetno boste še hodili na razstave. No tudi midve z Lotko prideva v Hrušico. Se torej tam vidimo Wink



Super, da pridta z Loty v Hrušico!
Torej se res vidimo tam!
LP
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #1798 : torek, 22.05.2007 : 23:21:31 »

Ja v Hrušici se pa zares vidimo Smiley

...
kako je kaj s cotončki (avto, voda)? zaenkrat živim v mestu, vendar pa imam zelo rada to našo Soško dolino, ki nudi res ogromno možnosti za vzpostavit stik s pristno naravo (kot vsekakor tudi ostali deli Slovenije, sej veste povsod je lepo, najlepše doma Smiley ) in no, nekako si predstavljam, da ko bi dobila novega družinskega člana, bi jo lahko tudi kdaj kam mahnili Smiley

Ne vem za druge samo moja Loti vredu prenaša vožnjo z avtom. Načeloma je vedno v svoji "košari" kjer se počuti varno in tudi lažje prenaša tresljaje in ovinke, v smislu da je ne premetava po avtu. Jo pa tudi privežem (če nisem preveč lena, kar prevečkrat sem) z oprsnico ki se vklopi tja kot naš varnostni pas in v primeru nesreče kuža ravno ne leti iz avta. Tako da Loti gre z mano vse povsod, na vse možne izlete in naravo, dolge in velike travnike pa še posebej obožuje. Recimo na golf igriščih ji je še posebej všeč ker je nizka travica in lahko šiba gor in dol, če pa še kakšno žogico najde (ukrade) je pa še boljši užitek  Cheesy

Glede vode pa, eni cotončki se kopajo brez problema drugi pa pač ne (dlaka se vozlja), potem eni imajo radi vodo drugi spet ne. Ne vem a je to stavr vsakega posameznika (kužka) ali kako (kdaj...) mu vodo predstaviš. Moja Loti je recimo morje spoznala pri enih sedmih meseci in ni bila prav nič fascionirana, pa še z dlako je bilo ful dela. Tako da letos morsko kopanje definitivno ne pride v poštev (pri nama ne), ampak dokler ne probaš ne veš Smiley
Logiran
cotonka
otrok do 14 let
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1799 : četrtek, 24.05.2007 : 22:31:10 »

Ja v Hrušici se pa zares vidimo Smiley

Ne vem za druge samo moja Loti vredu prenaša vožnjo z avtom. Načeloma je vedno v svoji "košari" kjer se počuti varno in tudi lažje prenaša tresljaje in ovinke, v smislu da je ne premetava po avtu. Jo pa tudi privežem (če nisem preveč lena, kar prevečkrat sem) z oprsnico ki se vklopi tja kot naš varnostni pas in v primeru nesreče kuža ravno ne leti iz avta. Tako da Loti gre z mano vse povsod, na vse možne izlete in naravo, dolge in velike travnike pa še posebej obožuje. Recimo na golf igriščih ji je še posebej všeč ker je nizka travica in lahko šiba gor in dol, če pa še kakšno žogico najde (ukrade) je pa še boljši užitek  Cheesy

Glede vode pa, eni cotončki se kopajo brez problema drugi pa pač ne (dlaka se vozlja), potem eni imajo radi vodo drugi spet ne. Ne vem a je to stavr vsakega posameznika (kužka) ali kako (kdaj...) mu vodo predstaviš. Moja Loti je recimo morje spoznala pri enih sedmih meseci in ni bila prav nič fascionirana, pa še z dlako je bilo ful dela. Tako da letos morsko kopanje definitivno ne pride v poštev (pri nama ne), ampak dokler ne probaš ne veš Smiley

Tudi Didi se zelooo rada vozi z avtom, razen takrat, ko je vožnja dolga kakih 5 ur. Cheesy Cheesy Jaz Didi privežem, saj jo ob nesreči ne bi rada izgubila! Wink
Logiran
Strani: 1 ... 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 ... 210   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: COTON DE TULEAR - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines