mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 23:55:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 489680 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
marko
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 84


« Odgovor #330 : nedelja, 11.05.2003 : 10:56:16 »

dasa:ne vem zakaj bi rabu sam se mi je zdel da sm nekje slisu,ja glede sodnikov(drzanja roke za hrbtom)pa jez jo nism nikol drzal pa sm zmeri dobr skoz prsu, lahko pa ti za kerga povem k mu je vsec Wink
pia_in_co:ja da bom jh sodu bos morala pocatak v najboljsem primeru 4 leta, ampak mislm da tud kej vec Grin
kako pa ste ble oblecene??a ste se dobr zmenile kaj boste oblekle Grin Grin Grin Grin Grin
kaj pa sodniska odlocitev kdo bo stal na stopnickah je bla pravilna?kako pa je sodu(kdo pa je sploh sodu),a je bil kaksen nov??
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #331 : nedelja, 11.05.2003 : 20:13:55 »

Jah, učer nisem nč več brala, ampak sem vas na razstavi vseeno prepoznala, zdej sem dobila pa še potrditev. Za Pio sem takoj vedla, da je to ona, k je že prej povedala, kaj naj bi bla oblečena (pa pes je bil pravi  Wink ), za Lano sem pa tud pravilno domnevala katera je.
Daša, tebe sem večkrat vidla, k si okol šibala, mal k terierjem, mal k španjelu, mal z borderjem... Grin V glavnem je blo kr pestro.
Pia, katero je zlato pravilo pri jh (ne poznam ravno pravilnka, pa me zanima)?
Hm, mene ne vem, če bi se me glih spomnili, k nisem imela nobenga psa al pa kej prepoznavnega. Kavbojke, črna majica, speti daljši rjavi lasje, srednje velika,...pa z eno prijateljico sem okol hodila. Nekej časa sem sedela pod šotorčki na stolih pred ringom, ko ste razstavljali 1. (spomnim se Daše, pa Lane), drgač sem se pa okol šetala pa naredila nekaj fotk.  Smiley

Lp
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #332 : ponedeljek, 12.05.2003 : 09:50:01 »

pia_in_co:ce smo ze pri kersenju je itak sodnik bil kriv ker res je bilko zelo tezko da ga ne bi.pa tudi anja ce ga je to ni bila njena edina napaka.blagor tebi jaz bi takoj sla nekam s solo ne pa sam da sem doma.pa piaj una ki je mela belega terijerja(je beli visavski terijer in je ze bila na jh, ce ne je zmagala v ljubljani lansko leto,na cacu),pia pa veliko od teh novih je bilo tujcev.pa vecinoma vse tekmovalke smo imele zdaj mladega psa(moj pes je bil star 16 mesecov)kar pa se ni razlog da ne zna.pia ne vem kako sem hendlala ampak je bila itak zmesnjava, ker nikjer v pravilniku ni lika da delata 2 osmico ali pa povezava med L in 8.tako da mislem da ta tekma ni bila cist pravilna.pia pa sem mela dekolta!!!!!!!!

tara:zaloto pravilo je to da ne smes pridet med psom in sodnikom.jaz te nisem vidla ker niti 5 minut nisem mela za sedet.

marko:ja tebi so tudi cez 5 prstov pogledal
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #333 : ponedeljek, 12.05.2003 : 14:38:29 »

No mene se gotova nobena ne spolni razn dase ki sem se ji predctavila!!morm res da vse  cestitke vsem ki ste kaj dosegle!!jaz sm mela crne(bolj fancy)hlace z belimi crtami,belo jakno z crnimi sivi,kratko bolj svetlo cupo pa hendlala sn crno belga njufija tud med mladimi!!! Grin Cheesy

CESTITKE!!!!!!!! Kiss Smiley Wink

LP PON-DANAJA Kiss
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #334 : ponedeljek, 12.05.2003 : 17:49:54 »

PoN:sej si bila simpaticno oblecena.pa se kuza ti je zraven pasu.lepo da sva se spoznale.

lp pa tebi tudi cestitke
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #335 : ponedeljek, 12.05.2003 : 19:31:05 »

Pon:ti sti hendlala novofundlandca,a ne?
dasa:No,jest vem,da v klasicnem pravilniku ni povezav med vsemi liki,vendar jih sodnik lahko dodeli (angleski pravilnik).Samo jest se pa ne strinjam,ker je dal sodnik Tino ahacic na drugo mesto,ker je enkrat prekrsla zlato,pravilo,starejsa je od mene,pa dalj casa tekmuje pa je mene gledala,koko jest delam,pa se tri zavoje je nardila,mogla bi me pocakat ona,nje jest nje,ker tisti,ko ma hitrejsega psa,mora cakat tistga k ma manjsega,ceprav mora tudi un z manjsim malo pohitet,ne pa tect.Pa ni blo sam pr jh nepravicn,midve s Pio pa anja smo vidle,k so se eni ful jezil nad mislm,da Vesno Kranjc,ko je razstavlala lasa apsote,pa je prsla naprej,oni pa niso....
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #336 : ponedeljek, 12.05.2003 : 19:53:00 »

ojla!

liza:se se nisi navadla da to je razstava.pa z tino ahacic je bilo ko sem jaz imela mansega psa sva sla vsporedno in me je ona prehitevala in jaz jo nisem mogla dohajat.vem da je to ang. pravilo sam mi ga nismo sprejel.sej mi je vsen sam njegovo sojenje je bilo ne dvoma cudno.zakaj pa je tebe gledala?a mogoce neki ni znala!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #337 : ponedeljek, 12.05.2003 : 19:58:58 »

dasa:Kako to misles,da se nisem navadla,da je to razstava.Ja,se strinjam,da je blo sojenje mal cudn,pa tud sodnik je res daju zlo zahtevne like (dobr,da sem sejest use like naucila,tud reverz pa kombinirat vse...).Tina ocitn res ni znala,ker je skoz mene gledala,pol je pa se dvojno osmico nardila.No,men je vazn,da sem sploh loh sla na razstavo! :DKer je prvo kazal,da sploh ne bom sla,pa tko al tko,sem dobila pet tock.UAU!Zdej jih mam ze deste Tongue Wink
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #338 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:08:49 »

liza:vem smislu da je zavis zelo prisotna in se ne veselijo vspeha slo.predstavnikov.lepo da si se naucila.sej moras biti ponosna da te je gledala kar pomeni da je 2 mesto tudi na nek nacin tvoje.lepo da si prisla in upma da si uzivla no vides pocasi se dalec pride.

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #339 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:14:44 »

Res sem opazila,da je nevoscljivost zelo prisotna (skoda Cry),pa mas cisto prav,da se pocasi dalec pride!Pa tko al tko,grem na razstave zato da uzivam,ne zato da zmagam.Samo eni pa na zalost ne (tko kt si rekla) :'(Kako se ti pa drugac zdi,da sem hendlala,pa Pia?
Pa se neki:tista,ko je imela visavskega terierja,je hcerka tistega Matosa,ki preprodaja pse.Ko sem na ljubljanski razstavi (cac) govorila z njo,je bila cisto v redu,na mariboru me pa je pa cisto zviska pogledala,ko sem jo pozdravila
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #340 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:25:13 »

liza:ne vem kako si hendlara ali pa pia ker vaju nisem opazvala(sem se s psom ukvarjala) se bomo enkrat zmenil pa vaju bom opazvala, a prov?jaz njo ne poznam osebno, zato ne morem komentirat!poznam pa psa ki hendla in je od vesne.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #341 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:29:00 »

Ja,super ideja,Pia bo ziher tud za to,da naju bos kej naucila,al pa popravla!A pol je un kuza od vesne?Pol je mela Pia prov.A ti bos v Hrusici? Loh bi se tm zmenle,al pa na prireditvi otrok in pes.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #342 : ponedeljek, 12.05.2003 : 20:30:46 »

Zdej mamo pa sam se deset strani,pa bom o doge ujel;D
Logiran
dasa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 277


« Odgovor #343 : ponedeljek, 12.05.2003 : 21:04:09 »

bom na hrusici vendar bom delala.lahko pe se kaksno soboto ali pa nedeljo zmenimo ce pa na pireditvi.ja upam da jih bomo kmal ujel.ja od vesne je in jaz sem ga ze tudi hendlara.
Logiran
PoN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 119


« Odgovor #344 : torek, 13.05.2003 : 13:23:02 »

Hvala dasa in ostali!! Smiley a slucajno ve kdo  ce moras za v jh met prijavljenga psa al ne??? Huh dasa tudi mene veseli da sva se spoznale!!pia si ti bila v mb v jh??? katerega psa si handlala ce si bila????pa vstali se bili v mb v jh??? =) ja handlala sm novofundlanca(v jh) pa nemsko dogo (med nemskim dogam)!!=)

lp pn-danaja
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines