mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:48:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Strani: 1 ... 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 ... 256   Dol
Natisni
Avtor Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek  (Prebrano 486227 krat)
0 članov in 74 gostov pregleduje to temo.
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2145 : ponedeljek, 27.10.2008 : 22:34:34 »

No tudi mi imamo res novo kamero (poleti kupljeno), tako da če bi jo rabili sporočite  Wink Je pa v dobrem stanju, da se snemat, imamo vse kable...  Tongue
Drugače ima moja sestra izkušnje s snemanjem in če pride v Vrtojbo lahko ona snema  Grin Grin

Glede prostora jaz ne vem kako je v Vrtojbi (lani me ni bilo, od prej ko sem bila se pa ne spomnem več tako dobro  sram), ampak če bomo zunaj lahko da bo kar mrzlo ali pa deževalo. Tako da glede prostora snemanja bi se bilo najboljše zmenit na sami razstavi ali pa kakšen dan prej.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2146 : ponedeljek, 27.10.2008 : 23:32:30 »

Ce bo treba, lahko tudi jaz kaj posnamem. Sicer nimam kamere, ampak vidim, da glede tega ne bo problema, ker jo bo katera druga prinesla s sabo Wink
Snemamo lahko oba dneva - mogoce tako, da like razdelimo na pol in posnamemo vsak dan nekaj.




Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2147 : ponedeljek, 27.10.2008 : 23:58:54 »

Hehe jaz na vašem mestu nebi zunaj.. če bo tako čez 2 tedna sploh ne..
Notri je bilo lani skoraj tako kot ne Ljubljanski razstavi. Gužva. Pa je bilo tako, da so bile ene sk. en dan druge pa drugi. Mogoče bo drugače letos. Je pa res, da smo bili v 2. hali, v 1. sploh ni bilo tolkio ljudi..  Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #2148 : torek, 28.10.2008 : 13:40:51 »

Joj super, potem pa glede kamere (in snemalcev Wink ) nimamo problemov-super!!
Bomo snemale kar notri-jaz bi predlagala po koncu ocenjevanja, ker nas večina tudi razstavlja in tekmuje v JH/SH. Verjetno bi vam bilo do konca BISa malo odveč čakat, tako da bi lahko en del posnele takoj, ko se zaključi ocenjevanje v katerem od ringov. Kaj pravite?
Glede kužkov sem še nekaj razmišljala: morda bi bilo fino, da vzamemo nekaj različnih kužkov različnih velikosti. Tako da se bo videlo tudi malo razlike med razstavljanjem različnih pasem. Aaronček bo na voljo (oz. lahko tudi midva posnameva kakšen lik), pa predvidevam, da imamo čivavico tudi-Katja?
Se strinjam s predlogom od Rincy-da bi razdelile like na pol in posnele en dan ene in en dan druge. Jaz bom naredila kar en 'razpored' katera bi izvedla kateri lik, lahko pa potem še na razstavi kaj spremenimo (ali pa če bo imela katera kakšno posebno željo Wink ).
Torej če se ne motim bi snemale: Ula, Katja, Nina, moja malenkost Cheesy, Neža?
Če sem katero spustila se opravičujem, naj me samo spomni;)
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2149 : torek, 28.10.2008 : 13:51:26 »

Najboljše bi bilo, da bi posnele takrat pred začetkom BIS-a, ker bo ziher kateri ring že prej prost.

No v soboto bom imela jaz belgijskega ovčarja in mislim da tudi njegova lastnica ne bo imela kaj proti če bi z njim kaj posnela. Za naslednji dan pa še ne vem. Drugače pa, če bo v nedeljo prišel na razstavo Brikec lahko še njega za kakšne lažje like (ker recimo pri osmici se ti lahko med nogami zaplete  Grin Grin). Lahko si pa kvečemu tudi kakega še sposodimo. Pa tudi če se nam Neža pridruži ali ne, bi nam verjetno posodila še njeno Bello oz. bi sama z njo kaj pokazala  Smiley

Pozabila si Majo  Wink Se pravi da nas bo 5 oz. 6 če se bo Neža pridružila!  Cheesy Cheesy
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2150 : torek, 28.10.2008 : 13:52:37 »

Hehe jaz, da bi snemala. Pa nobenega lika ne znam.. sram Wink
Če boste delale pred BIS-om potem vam z veseljem pomagam, kaj probam, posodim Bello. Samo ko bomo JH v BIS-u zaključili gremo mi domov, ker bodo naši čisto živčni.. Undecided

Upam, da razumete kaj hočem povedat..
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2151 : torek, 28.10.2008 : 14:02:17 »

Kaj da ne znaš!  Cheesy Ok, potem nas je 6!  Cheesy Cheesy

O ja, Neža še predobro te razumem  Grin Ko sestra še ni imela izpita se nam je tudi vedno mudil ko je Brik zaključil  Angry Zdej je boljše, ko sma sami in ostanema kolikor dolgo nama paše.  Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2152 : torek, 28.10.2008 : 14:06:16 »

Ja saj.. bom šla delat izspit že pri 16. ih pol pa itak samo še enga rabim ki zna vozit, da zdraven sedi.. Roll Eyes Pa seveda moj avto, ker čene bi mi "un" kar odpeljal.. Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2153 : torek, 28.10.2008 : 16:35:57 »

Ja saj vem, da vam že malo najedam samo vseeno me to zeloo muči in pač moram vprašat.. sram
Ko delaš krog z T-jem ste rekle, da najprej krog in potem T. Pa tudi menjave mi potrebno pri krogu delat. In to je zdaj problem. Ker ko prehajaš iz kroga v T, psa prekriješ (če ne narediš menjave). :
KLIK

Zato sem jaz potem delala menjavo na prehodu, pa me zanima ali je to prav.. Undecided:
KLIK

Enako velja za trikotnik+L. Samo, da tam nimam posnetih obeh možnosti.. Wink

Sem čisto pozabila na filmčke iz tistega dne.. no saj bom naložila samo ne danes, ker mi 1 filmček nalaga pol ure... Angry Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2154 : torek, 28.10.2008 : 16:39:58 »

Ja saj vem, da vam že malo najedam samo vseeno me to zeloo muči in pač moram vprašat.. sram
Ko delaš krog z T-jem ste rekle, da najprej krog in potem T. Pa tudi menjave mi potrebno pri krogu delat. In to je zdaj problem. Ker ko prehajaš iz kroga v T, psa prekriješ (če ne narediš menjave). :
KLIK


Ja prvi KLIK ne dela...  sram
evo še enkrat:

KLIK

Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2155 : torek, 28.10.2008 : 16:50:24 »

Lepo posnemite! Mene žal v/na  sram  Vrtojbo ne bo. Je predaleč za naše pelat pa hodit domov pa spet pelat, tam pa itak ne bi čakali.  Grin
Kaj pa v Zagreb pridete? Aaa, kako se razlikuje hrvaški JH od našega?? Kake posebnosti, ki bi jih morala vedeti? 
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2156 : torek, 28.10.2008 : 17:29:18 »

Nezzek: Nikoli ni nobena (vsaj zdi se mi) rekla da se pri krogu ne dela menjava. Seveda se! Pri trikotniku se ne. Krog je tak kot en krogec osmice. Se pravi ko greš od sodnika takoj na začetku menjaš in potem na koncu. Wink Potem se vse izide.  Smiley

Ja tukaj je pri trikotniku in T posebnost. Vsaj tako sem jaz vedno delala in nikoli niso rekli da je narobe. Zadnja ''črta'' ko greš pri trikotniku proti sodniku imaš psa izjemoma v desni roki in se vse izide.  Wink
(Če je kar koli narobe, me lahko prosim potem katera popravi.)

Shilu: Mogoče ampak res MOGOČE pridem tudi jaz v Zagreb.  Cheesy  Wink Na Hrvaškem se ne razlikuje JH (vsaj kolikor sem jaz takrat v Umagu tekmovala), drugače pa naj katera druga pove, če je bilo karkoli drugače.  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2157 : torek, 28.10.2008 : 17:33:16 »

Aha A-Tsa-Rja hvala za razlago!!
Me je prav mučilo.. sram Tongue
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #2158 : torek, 28.10.2008 : 20:51:23 »

A-Tsa-Rja: Hvala!  Kiss No potem se pa mogoče vidiva, jaz bom videla, če se mi splača iti, ko bo statistika (saj bo??).  Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #2159 : torek, 28.10.2008 : 20:56:16 »

Ja odvisno zakaj misliš... Roll Eyes  A si misliš iti tja samo pogledati kužije in tekmovati v JH ali kaj?  Huh

Ni za kej  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 ... 256   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Junior in senior handling  |  Tema: Junior handling-otrok in pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines