mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 18:17:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 249401 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #180 : petek, 18.06.2004 : 09:08:44 »

Dalija pozdravljena........sem ti že hotela poslati sporočilo, kaj se dogaja glede tvojega kužka..........

Vidim, da si čisto iz sebe, ker so ti poslali slikce............ali pa si narobe predstavljam tvoje sporočilo!!

Poslali so ti slikce.........lepo.............in zakaj se komaj nazaj držiš........kaj se je zgodilo???

Lp
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #181 : petek, 18.06.2004 : 09:10:39 »

komaj se nazaj držim da sem še previdna...ker je psička taka da bi jo pojedla...če bi znala bi ti tak tukaj pokazala!

dalija
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #182 : petek, 18.06.2004 : 09:14:03 »

Aha.............no, pol je vse ok............zdaj si še mene pomirila.........namreč prej sem dobila občutek, da je kaj narobe......

Se pravi, da je vse v najlepšem redu.............torej se v kratkem odpravljaš pogledat tvojega novega člana?? Super...........upam, da je sedaj konec zapletov..............

A ste že kaj razmišljali o imenu??
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #183 : petek, 18.06.2004 : 09:18:00 »

ime ravno iščem, jutri načrtujem prvi obisk...ampak hočem da se mi danes javijo na telefon...ker me še pa nekaj le zanima. Upam, da se ne bom prenaglila in slučajno kej spregledala....u bistvu me je ful strah Smiley psička pride domov..čez tri tedne..saj grem z družino še prej na morje in da ji ne bi bilo treba bit same sem se že dogovorila da bo ostala doma...kakšni predlogi glede imena!
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #184 : petek, 18.06.2004 : 09:35:20 »

Imen za tvojo psičko imam na zalogi kar  nekaj............mogoče ti bo pa kak celo všeč.............ne vem vedno so se mi dopadla naslednja imena:

Bali,  Bea, Bella,  Barky,  Bicki,  Biggy,  Blinky,  Blu,  berny,  Bliss........Oli...... Smiley

Zanimivo, da se skoraj vsa začnejo na črko B......... Grin

Enkrat sem jih iskala na netu, pa so se mi tale imena za psičke res dopadla..........tebi??

Lp
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #185 : petek, 18.06.2004 : 09:38:10 »

Dalija spet se ti je vse obrnilo na glavo, še vseeno pa prosim previdnost v roke! Wink
Od Maxi kužek ima lepo ime:)

Mogoče ima Maxi kakšen luškan predlog.

Drugače pa je imen uhhh preveč Undecided.

Prebrskaj pa boš že našla kaj kar ti bo všeč.

Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #186 : petek, 18.06.2004 : 09:39:35 »

Maxi Bella bi bila moja Leyla, če še ni bi bilo podeljeno ime:)

Všeč so ti podobna imena kot meni. Wink
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #187 : petek, 18.06.2004 : 09:40:50 »

Ooooo Manetka...........me veseli, da ti je naše ime res všeč......veš kok mu šele paše to ime.............cukr!! Kiss Kiss

Dalija, se pa strinjam z Manetko, ja, previdnost ni odveč.........pa čeprav se tistim malim nagajvim očkam res ne moremo upret!!! Smiley
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #188 : petek, 18.06.2004 : 09:56:16 »

joj sej se zavedam, manetka tebi sm že poslal slike na mail...boš videla kak cukr je....ker sem pred tremi leti potovala po irskem so men všeč bolj keltska imena....dea (lepa), geal (svetla), Beta (Živa Smiley) Noreen (častna) , šea, ....... zdajle enkrat jih bom še enkrat poklicala.... držta peesti! imam en kup vprašanj! Smiley bomo vidli kak bodo test prestal!
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #189 : petek, 18.06.2004 : 10:27:11 »

Dalija!! Moram reči, da si me v imenih prekašala............te tvoja imena so res nora..............ne bi se mogla odločit........... Smiley

Držim pesti!!
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #190 : petek, 18.06.2004 : 10:34:33 »

hvala....a veš slučajno kak se tule gor slikce dajo? da bi še vama pokazala to kepico...al maš kak mail? moj je tak javen tak da mi lahk pišeš...pa ti bom prek maila odpisala Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #191 : petek, 18.06.2004 : 10:43:00 »

hvala....a veš slučajno kak se tule gor slikce dajo? da bi še vama pokazala to kepico...
Če želiš dati slikico sem gor, mora biti že nekje na internetu. Lažja pot pa je, da jo pomanjšaš (max 20kb), jo shraniš nekje na računalniku in ko pišeš sporočilo, imaš spodaj "attach". Tam izberi slikico in to je vsa umetnost.

Upam, da sem dovolj jasno napisala Tongue

lp Jana
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #192 : petek, 18.06.2004 : 11:53:41 »

Lep pasji pozdrav Smiley

Končno se me lastniki poklicali nazaj, jutri grem psičko še v živo pogledat, rekla sem jim tudi da imam en kup vprašanj in so pripravljeni na vse odgovoritu, manca in maxi sta že lahko videla mojo novo kepico Smiley ampak a sta opazle na kakem lepem kraju so.... po moje da je kr vredi poskrbljeno za pse! Torej,.... stvari se razpletajo!  Grin

dalija
Logiran
Maxi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 19


« Odgovor #193 : petek, 18.06.2004 : 12:00:06 »

No, me veseli, da so se stvari začele razpletat tako kot je prav.....ja okolje zgleda kar  prijazno ja............

Kaj pa so rekli zakaj se ti niso javil tako dolgo?? No, sej sicer pa ni važno ane..........zdaj so tukaj in pika..........ti jih pa na srečanju zasuj z vprašanji!!! Smiley

Lp
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #194 : petek, 18.06.2004 : 12:06:35 »

ja....u bistvu nisem nič spraševala ker morem priznat da je ta gospa ful rpijazna...in je priznala da ma mobitel skos na tih in da enostavno ne sliši! vglavnem....joj mal sm pa srečna Smiley upam da bo šlo jutri vse vredi!
dalija

p.s. hvala ker mi tako pomagata
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines