mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 00:15:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"  (Prebrano 110807 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #645 : petek, 02.09.2005 : 15:50:18 »

hehehe, dogue de bordeaux, koliko kultur (poleg slovenceljnov Cheesy Grin) pa se poznas? In ce poznas se kaksno (poleg slovenceljnov Cheesy Grin), katero, in se morda to, ce ves kaj o njej.
Marsovci izvzeti, ker jedo samo tabletke in Twix Cool.
Logiran

klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #646 : petek, 02.09.2005 : 15:51:29 »

Oprosti, jaz tudi ne. Čisti Equus asinus lingue (ali nekaj takega, sori ne znam latinsko)
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #647 : petek, 02.09.2005 : 15:52:38 »

vprašanje je letelo na klovna, nanook in podobne. ampak drugače pa je res splošno znano, da kitajci jedo mačke in pse (v preteklosti so tudi chow chowe). o tem, kaj imaš na krožniku (vsaj v vzhodnih deželah), pa ne moreš biti prepričan ...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #648 : petek, 02.09.2005 : 15:52:55 »

Hehe, preberite zadnji odstavek (zacne se z "Certainly most of us prefer...").

KLIK
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #649 : petek, 02.09.2005 : 15:53:14 »

Hm,v Ameriki...bolj precizno zaradi debelosti povsod po svetu,ljudje ne umirajo ZARADI MESA...so vse nasicene mascobe ki jih dobijo v pripravi mesa obroki zraven,vse XXXXL porcije,premalo ali nic gibanja.....
Zaradi prevec korencka lahko imamo presezek vitamina A in zbolimo,zaradi prevelike kolicine popite vode obremenjujemo ledvice,zaradi nasicenih mascob in holesterola se nam nasicijo jetra in masijo zile,....enormne kolicine katerekoli stvari povzrocijo patologije.
Jaz sama psa ne bi jedla,ne bom pa obsojala ljudi ki ga ker je to del njihove kulture-gastronomicne ali religiozne.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #650 : petek, 02.09.2005 : 15:53:48 »

Sammy, ja, bi. Tako kot jem kravo, piscanca in podobne zadeve. Ce gre vse po sreci, morda ze drugo leto...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #651 : petek, 02.09.2005 : 15:56:09 »

no, potem pa uživaj ... jaz ne bi mogla.

a bi svojega tudi?
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #652 : petek, 02.09.2005 : 15:56:19 »

Se kako si lahko preprican kaj imas na krozniku,ker lahko kos mesa vidis na lastne oci in pripravo tudi.Pa me noben "ostir" na vzhodu se ni nasamaril...mogoce s ceno,nikoli pa z kvaliteto.Pri njih je prednost prav v tem da je vse sveze in direktno pripravljeno.
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #653 : petek, 02.09.2005 : 15:57:11 »

Hehe, preberite zadnji odstavek (zacne se z "Certainly most of us prefer...").

KLIK

Nanook Slovenceljni  govorimo slovensko. Mislim da hočeš meni in kolegu kaj podtakniti. Ali pa če morda stvar prevedeš, da bom lahko mirno spal.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #654 : petek, 02.09.2005 : 15:58:37 »

A ni bila pred časom  celo  neka oddaja  Huh , in  res nekje(  točno kje ne vem)   je pasje meso na jedilniku.  Spomnim se celo nekega škrbastega  možiceljna  , ki je izjavil , da jedo  zgolj  butaste pse.

Mogoče bi pa moj Damster preživel  tam  , ker zna  hladilnik odpret Roll Eyes...  Al  bi ga pa  za  kelnarja  izučili Grin Wink
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #655 : petek, 02.09.2005 : 16:00:27 »

Jana poznam veliko kultur. Kitajsko pa se posebej dobro, ker sem bil tam in vam zagotvaljam, da ni nobeden jedel psov(mogoce na jugu, vendar ce tam jejo ne morete reci, da jejo vsi).
Sammy zelo si lahko preprican, ker si sam zberes zival in jo ubijejo pred tabo.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #656 : petek, 02.09.2005 : 16:02:42 »

no, potem pa uživaj ... jaz ne bi mogla.

a bi svojega tudi?

Ne, kot tudi ne bi mogla pojesti svoje krave, svojega piscanca, svojega jastoga, svoje ribe, svojega zajca, svoje koze, ki bi jih imela za ljubljencke. A ti bi jih lahko?

Nanook Slovenceljni  govorimo slovensko. Mislim da hoèeš meni in kolegu kaj podtakniti. Ali pa èe morda stvar prevedeš, da bom lahko mirno spal.

Ne bo slo. Sem slovenceljcicam obljubila, da ne bom pisala romanov in ker je sam sestavek zelo dolg, bi nastal roman. Poleg tega je potrebno dobiti dovoljenje, meni se pa ne ljubi sprasevat.
A obstaja kaksen slovenski babelfish?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #657 : petek, 02.09.2005 : 16:04:42 »

Ok,v Vietnamu jejo pse.Jih lahko najdes ociscene na trznici ali pred lokalom privezane.Tako,zdaj poznamo eno kulturo,kjer jedo psa.
DDB kako pa kravo ubijejo pred tabo?A jo s prstom pokazes? Shocked Ne nasedat takim neumnostim.Kot pri nas tudi tam prodajajo meso na trznicah in v trgovinah.
Logiran
klovn
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.994


« Odgovor #658 : petek, 02.09.2005 : 16:05:02 »

Dokler se Nanook trudi s prevodom, grem jaz domov na kosilo. Ne vem, bom spotoma kupil kak ananas, pa inteligenčni test za moja dva bučmana. Če ne znata poštevanke števila 4 na pamet, bosta končala v piskru. (če bi ju slučajno zamikalo, da bi se šla kelnarjena - lahko napravita preveč izgube v kasi)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #659 : petek, 02.09.2005 : 16:05:25 »

ampak drugače pa je res splošno znano, da kitajci jedo mačke in pse (v preteklosti so tudi chow chowe). o tem, kaj imaš na krožniku (vsaj v vzhodnih deželah), pa ne moreš biti prepričan ...

Saj so chow chowi tudi psi, a ne? Zakaj si pa v tvojem sporocilu zasluzijo posebno omembo?

Nanook, a je ze tako dolgo minilo od zadnje debate o psih na krozniku, da se je zamenjala generacija uporabnikov? Cheesy Cool
Logiran

Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines