mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 03:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"  (Prebrano 110613 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #315 : petek, 25.02.2005 : 08:20:50 »

Sorry sram! S teme smo zašli ne zašči. se opravičujem!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #316 : petek, 25.02.2005 : 08:23:15 »

Samo en podatek iz oddaje. Citiram: "Po podatkih borcev za pravice živali v ZDA za poskuse letno žrtvujejo kar 100 milijonov živali. Uraden podatek za Slovenijo je okoli 14 tisoč, zagovorniki prepovedi poskusov pa trdijo, da jih mučimo skoraj milijon. In to največ farmacevtska in kozmetična industrija."
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #317 : petek, 25.02.2005 : 10:02:43 »

Luka, sem gledala (sicer ne cisto od zacetka) in se mi je zdelo s strani nasprotnikov izredno slabo pripravljeno. A kdo od biologov morda ve, zakaj (na leto?) na biotehniski potrebujemo 5 medvedov za poskus na zivalih? Jaz se ne spomnim, da bi kakega medveda secirala, res ne... Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #318 : petek, 25.02.2005 : 10:08:16 »

A kdo od biologov morda ve, zakaj (na leto?) na biotehniski potrebujemo 5 medvedov za poskus na zivalih? Jaz se ne spomnim, da bi kakega medveda secirala, res ne... Wink

Hm, mogoče si pa takrat špricala  Shocked Shocked
Oddajo sem gledala od začetka do konca (oddaje). ... in karavana gre dalje ... Pričakovala sem ... ne vem, kot je rekel nekdo v oddaji,...res ne razumem, kaj bi jaz in mala miška imela tolikoooo skupnega Undecided Lips Sealed.

Lp, maj
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #319 : petek, 25.02.2005 : 10:21:54 »

Jaz sekcij nikoli ne spricam, so prevec zanimive! Cheesy
Mimogrede, a se samo meni zdi, ali je bila tista teta nalicena?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Alix
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 455


« Odgovor #320 : petek, 25.02.2005 : 10:25:14 »


Nanook: Verjetno si res takrat manjkala Wink

Me pa zanima nekaj drugega - ali je kdo od vas že kupil revijo 'osvoboditev živali' - zadnjič sem pohajkovala po trgovinah in sem zagledala tole čudo - dobro, sem si mislila, pa bom vzela, verjetno bo kaj PAMETNEGA notri, pa tko, malo za popestritev popoldneva! Resnično mi je zelo žal, da lahko Slovenija kaj takšnega sploh izzda! Razen članka o volku, ki mi res bil všeč, ni nilo za tistih 500sit (ali celo več - pa cca 20 strani) not nič kaj drugega kot pa to - kako so otroci vegetarijanci zdravi (prvič prebrala, ponavadi morajo jesti nadomestila v obliki tabletk), kako je vegetarrijanstvo prvotno, prvobitno (AJA?Huh) itd...do ostalih nesmislov - podam samo en primer videokasete: JESTE MESO? POTEMTAKEM MORATE VIDETI TOLE KASETO! ZVOKI GOVEDA PRI KLANJU! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh
Totalna propaganda proti lovcem, pri tem pa ni nihče pomislil, kaj bi se sicer zgodilo recimo s srno, ki je tako nebogljena, da ne bi preživela zime....
v glavnem JOJ!!!!
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #321 : petek, 25.02.2005 : 10:28:19 »

Pet medvedov na leto  Shocked. In vsa ta leta, ko sem na faks hodla, so jih skrivali pred mano  Huh. Barabe!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #322 : petek, 25.02.2005 : 10:30:09 »

Cak, da se oglasi Lilit, bom videla, ce so oni morda medveda secirali. In to kar pet! Ker mi res ni jasno, kaj bi recimo na mikrobiologiji ali pa biotehnologiji poceli z medvedom...
Ce pa pac najdes kaksen drekec od medveda in ga vzames za eno zlicko...to se menda ne more steti za poskus na zivali? Huh

Vegetarijanstvo prvobitno-to pomeni, da imajo namen izumreti? Roll Eyes Huh

S srno bi se pa zgodilo edino pravilno-umrla bi, ker ni dosti mocna, da prezivi zimo. Joj, spet ta beseda...umreti/smrt. Lips Sealed Shocked
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #323 : petek, 25.02.2005 : 10:32:49 »


Mimogrede, a se samo meni zdi, ali je bila tista teta nalicena?

Jaz sem tudi tako videla  Lips Sealed

LP, maj
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #324 : petek, 25.02.2005 : 10:33:15 »

Mimogrede, a se samo meni zdi, ali je bila tista teta nalicena?

Je bila ja Huh. Sicer pa, verjetno uprablja zmleto prst in podobne "home made" proizvode,,glede na njeno "zagriženost". Grin

Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #325 : petek, 25.02.2005 : 10:46:18 »




Me pa zanima nekaj drugega - ali je kdo od vas že kupil revijo 'osvoboditev živali' - zadnjič sem pohajkovala po trgovinah in sem zagledala tole čudo - dobro, sem si mislila, pa bom vzela, verjetno bo kaj PAMETNEGA notri, pa tko, malo za popestritev popoldneva! Resnično mi je zelo žal, da lahko Slovenija kaj takšnega sploh izzda! Razen članka o volku, ki mi res bil všeč, ni nilo za tistih 500sit (ali celo več - pa cca 20 strani) not nič kaj drugega kot pa to - kako so otroci vegetarijanci zdravi (prvič prebrala, ponavadi morajo jesti nadomestila v obliki tabletk), kako je vegetarrijanstvo prvotno, prvobitno (AJA?Huh) itd...do ostalih nesmislov - podam samo en primer videokasete: JESTE MESO? POTEMTAKEM MORATE VIDETI TOLE KASETO! ZVOKI GOVEDA PRI KLANJU! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Huh Huh Huh
Totalna propaganda proti lovcem, pri tem pa ni nihče pomislil, kaj bi se sicer zgodilo recimo s srno, ki je tako nebogljena, da ne bi preživela zime....
v glavnem JOJ!!!!

Alix, stvar je čisto preprosta. Poiščeš ciljno skupino, se dobro pozanimaš o njenem pogledu in mišljenju, potem pa izdaš revijo, v kateri pišeš natanko to, kar oni govorijo in želijo slišati Angry. In pri tem lepo pokasiraš Grin. Pri vsem tem se ti pa sladko j.... za osvoboditev žival in preprečevanje njihovega trpljenja. "Biznis je biznis"! Grin
Logiran
snuf24
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #326 : petek, 25.02.2005 : 11:43:08 »

Draga Muca Maca, na kratko o friziranju. Ljudje smo čudna bitja, to vsi vemo. Nagnjeni smo k skrajnostim. Eni pretirano skrbijo za ljubljenčke, eni sploh ne. Sama imam salon za striženje kužkov in vidim marsikaj. V torek sem naprimer dobila v nego psa, ki sem ga strigla in brila 4 ure in pol (ob pomoči prijateljice). Komaj komaj sem prišla do kože. Glede na to, da je imel dlako kot en sam samcat cmok je bila koža popolnoma ziritirana. Rdeča in vneta. Ljudje bi se morali držati zlate sredine. Konec koncev tudi živali potrebujejo določeno nego za lažje življenje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #327 : petek, 25.02.2005 : 12:35:08 »

Ste gledali Tednik, ne? Matr sem bila jezna zaradi vsega skupaj. Pa koliko Beaglov imajo!!??  Shocked Tisti zajček se mi je pa najbolj smilil, ko so mu v očke kapljali neko raztopino.  sram Cry Jaz sploh gledat nisem mogla. Trpijo živali, trpijo ogromno zaradi nas ljudi in VEDNO bodo, v to sem prepričana. Pa Krka na ven zgleda tako poštena firma, prav tako Lek in ostale podobne ustanove. Jaz sem rekla, da naj tista stara, ki je bila mimogrede tudi našminkana, na sebi dela poiskuse, pa bo še najbolj vedela, kako se človeško telo na določen izdelek odziva. Kar sama na sebi naj dela to, ja! Bitch!  Angry Angry Angry
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #328 : petek, 25.02.2005 : 14:12:29 »

Citat
V torek sem naprimer dobila v nego psa, ki sem ga strigla in brila 4 ure in pol (ob pomoči prijateljice). Komaj komaj sem prišla do kože. Glede na to, da je imel dlako kot en sam samcat cmok je bila koža popolnoma ziritirana. Rdeča in vneta.

Smem vprašati, kakšne pasme psa?
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #329 : petek, 25.02.2005 : 14:40:48 »

Spoštovana družba, spet smo zašči s teme Wink.
Ali ste včeraj gledali prispevek v oddaji Tednik o poizkusih na živalih. Če niste, priporočam ogled ponovitve na TVS I v soboto, 26. 2. ob 12. uri. Govorijo predvsem o Krki in Leku. Zanimivo.

Me ni Sad Saj se da še na strani TVS pogledat, ane?
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines