mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 02.08.2024 : 07:22:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 215575 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1725 : ponedeljek, 14.09.2009 : 12:52:02 »

Živjo,

najprej en lep pozdravček:)
Jaz sem pa nova:) Sem lastnica 11 mesečnega Killiana iz psarne Tribally.... trenutno smo v hudi puberteti in Killiana precej razganja, tako da prosim za nasvete od lastnikov, ki so skozi to fazo že šli...



Lepo bi bilo, da kakšno slikco tega dečkota gor prpoaš, da jo pokažem naši včeraj eno leto stari Novi. Opiši malo bolj kako ga razganja, te naskakuje ? Nova je enkrat pred mesecem dni naskakovala mojo bolšo polovico. Takoj moraš to prekinit, ne se smejat ker če ne oštro odreagiraš te prvo naskakuje ,nato še renči nate, če mu ne dovoliš in vse skupaj se samo še stopnjuje vsaj tako pravi moj pasji učitelj.

hvala:)
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1726 : ponedeljek, 14.09.2009 : 12:56:04 »

Naj se vidi kdo je gazda  Grin Grin Grin

http://www.shrani.si/f/1T/xM/3V8akgHr/nova-i-divna.jpg
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1727 : sreda, 16.09.2009 : 20:03:35 »

Živio BibARibA !
 Tudi jaz imam samca starega dve leti in pol, ki se po moje obnaša kot alfa pes. Vsake toliko časa ga obrnem na hrbet, da se ve kdo je "alfa" pes pri nas doma. Pri naši hiši lahko renčim samo jaz!
Na sprehodu ga imam skoz pred očmi. Spustim ga na travniku, kjer sva sama ali s psi, ki jih pozna od malih nog. Tako se mu ni treba dokazovati in meni ne jeziti.  Tudi maček ga je dobro zdresiral.  Včasih sta skupaj jedla, sedaj maček poje njegovo hrano, zato jesta vsak v svojem prostoru.
Mislim pa, da ima stoprocentni odpoklic.

Tjaša kaj pripravimo za piknik(razen dobre volje in piva)?
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1728 : sobota, 19.09.2009 : 21:18:37 »



Tjaša kaj pripravimo za piknik(razen dobre volje in piva)?


Kake sladice se verjetno ne bo nihče branil Grin Grin Grin
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1729 : četrtek, 01.10.2009 : 12:20:14 »

Kaj je zdej bo piknik ali ne? Smiley
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1730 : sreda, 21.10.2009 : 22:10:26 »

Danes sem dobila mail.
Bonitina vzrediteljica me je prosila naj naredim malo "reklame" za tega njenega kužka, ki ga je dobila nazaj. Dosedanji lastniki ga ne morejo več imeti. Je sicer grdo postrižen in na teh slikah ni najlepši, vendar bi ga poklonili, samo, da gre v dobre roke. Očka ima pravi irski pedigre, mamica pa je od Bonite in je vidna na strani **** ali na e-naslovu *****. Primeren je tudi za razstavljanje.  Vse ostalo je napisano spodaj. Če poznaš koga, ki bi ga hotel imeti, me obvesti ali pa pošlji ta mail malo naokrog. Hvala.
A kdo kaj ve o tem
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1731 : petek, 30.10.2009 : 12:37:02 »

Še vedno išče dom. Se pa precej ljudi trudi, da bi ga čim prej dobil.

Lp, Maja
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1732 : petek, 30.10.2009 : 20:33:27 »

Kaj je zdej bo piknik ali ne? Smiley

Ruso vse več problemov je... sprva je bil le čas, sedaj so še izpiti in zasedenost poligona in trenutno glavni razlog je moja Blondie, ki je že nekaj časa bolna. Sprva je kazalo na alergijo na hrano. Zato smo zamenjali hrano, ki jo je prej brez težav jedla 2 leti. Ker se stanje ni izboljšalo smo jo začeli kopati s posebnim šamponom.... kmalu bo 14 dni kar je antibiotike in še 100 ostalih zdravil. Vsak dan ji kopamo trebuh s posebnimi šamponi, imamo "2000" krem, ki naj bi pomagale. Peremo jo  s fiziološko raztopino itd. Za enkrat bolj slabo kaže. Blondie je popolnoma brez energije, cele dneve spi. In vsak dan je cela krvava saj se dobesedno "žre", kot bi imela bolhe. Pa jih seveda nima!!  Naslednji teden gre spet h veterinarju. Sedaj bomo poiskusili z neko injekcijo. Potem pa gre počasi še kri na preizkave. Vse skupaj mi sploh ni všeč. Se zelo trudimo, da bi tole pozdravili. Verjetno stvar ni nalezljiva ampak, se vseeno izogibamo ostalih psov.  Pes je bil do sedaj zdrav, zdaj pa vse tole...
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1733 : sreda, 04.11.2009 : 08:41:49 »

Ni problema Tjaša123, te popolnoma razumem. Je hudič dokler ne veš točno kaj je za ena reakcija in na kaj, ali na hrano ali na kaj drugega ...v glavnem naj se Blondie najprej pozdravi in naj pride pomlad pa bo že.
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1734 : sreda, 04.11.2009 : 23:24:48 »

Ste poskusili pri *** Z njo imam dobre izkušnje. Dimon je imel probleme s kožo.
Blondie  želim čimprejšnje okrevanje. Obveščaj nas kako se bo razvijalo in kaj je vzrok tem težavam.
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1735 : petek, 06.11.2009 : 20:46:35 »

uboga Blondie, Tjaša, res Sina ima prav, probaj pri kakem drugem veterinarju!!!! psa je škoda, ker trpi, če niso zajedalci pa je po mojem
vsekakor nekaj v zvezi s prebavnim sistemom. Tudi če bi bile res brikete
se telo tako hitro ne prečisti in včasih se alergična reakcija ne ustavi
sama od sebe in niti z zdravili. Mislim da nima smisla zdravljenje na slepo
ker ji samo še bolj teži in kvari jetra. Dajte opravit res vse možne analize!!!
Pa srečo, uboga kužika, tako lepa in pridna je. Probaj res pri dr. Pipanovi
ali v Ljubljani na kliniki!!!
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1736 : ponedeljek, 16.11.2009 : 00:43:42 »

No, tolk za zaključek zgodbe (srečen). Pšeničnik s Češke (****), ki naj bi iskal nov dom in je dejansko bratec moje Lučke (iz istega legla), je ostal pri svojih starih lastnikih in kaže, da se je vse lepo uredilo. Sem prav zadovoljna,
on po vsej verjetnosti tudi. Zgodba s srečnim koncem!!!!!!!!
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1737 : ponedeljek, 16.11.2009 : 00:44:56 »

Kako je pa z Blondie?HuhHuhHuh
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1738 : torek, 17.11.2009 : 19:01:35 »

No mi smo očitno našli pravo kombinacijo zdravil...zdaj gre na bolje. Stare rane se počasi celijo, nove se vsaj za enkrat ne delajo. Blondie počasi prihaja do energije. Zdaj se že malo igra z ostalimi psi. Upamo da je tega konec!
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1739 : četrtek, 19.11.2009 : 12:03:44 »

Sem vesel za Blondie, da je boljše.
Nova se goni in imam kažin okoli hiše je kardelo psov, ki ščijejo, praskajo, skačejo po vratih ...
Obup. Kaj narediti ? Niti ne vem čigavi so.
Podpiram prejšnji zakon, ki se je lahko psa oziroma lovec je lahko psa, ki je bil odvezan in nevem koliko metrov od hiše ustrelil.
Zgleda kruto ampak, je tako.
Ne more biti pes cel dan odvezan in tekat okoli, srat in scat in jest okoli po vasi.
Imate kakšen pameten predlog ?
Logiran
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines