mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 08.09.2024 : 13:15:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 217996 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1590 : sreda, 20.05.2009 : 22:01:04 »

no, lepo, že dolgo ne vidim softijev, po mojem jih lastniki skrivajo doma!!!!!!!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1591 : četrtek, 21.05.2009 : 08:46:30 »

Tjaša držimo pesti in tačke.
 Za protiutež Blondie slika dva starih softyjev- njenih bodočih konkurentov.
A so vsi softiji tako temni ko se skotijo in potem posvetlijo?
Vprašam ker nimam pojma in mi je bilo zanimivo videt tako temne mladičke Smiley
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1592 : četrtek, 21.05.2009 : 09:43:14 »

Vsi so takšni, ja. Vedno temnejši, kot odrasli, čeprav so tudi med mladički razlike, eni so bolj temno oranžni, drugi sivo rjavi, eni skoraj črni, vsi imajo črne konice dlak in potem čakamo pol leta ali pa 3 leta, da dobijo končno barvo, pa še vmes jo spreminjajo. Tudi dlako imajo kot mladički trdo, kot odrasli pa svileno. Kameleonski  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1593 : četrtek, 21.05.2009 : 09:58:56 »

Zanimivo, hvala Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1594 : četrtek, 21.05.2009 : 12:21:48 »

no, lepo, že dolgo ne vidim softijev, po mojem jih lastniki skrivajo doma!!!!!!!

Ja seveda jih skrivamo, ker so tako luštkani in pridni, da se bojimo, da jih kdo ukrade Grin Grin

No še malo novic iz našega konca.... Včeraj sem se na sprehodu srečala s softyko Bello iz Tribally, ki jo imajo naši sosedi. Ona ima tudi narejen b-bh. Je pridna puca, polna energije Cheesy Cheesy Cheesy 
Danes pa  sem šla mimo hiše, kjer imajo še eno softyko. Za njo nevem iz kje je in tudi nisem čisto  prepričana da je rodovniška. Se moram enkrat ustavit in vprašat malo o te punci. No tale punca pa je svobodni umetnik, napadalna do psov, razen do svojega kolega pasme berenski palanšarski pes. Je res nevzgojena in povzroča veliko problemov. No ekrat je imela nesrečo, ker je bil v bližini moj oči. Je šla neka družina z vozičkom po cesti in kar naenkrat je skočila čez cesto v voziček, renčala, grizla voziček...bog ve kaj bi bilo če ne bi oči takoj ukrepal. No tista družina je bila čisto preplašena in mislim, da tam mimo ne bodo več šli Huh Huh Huh

Danes grem v KD da spoznam tisto softyko. Ampak tudi sanja se mi ne kje oči markira, tako, da več novic ko pridem od tam. Smiley Smiley Wink
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1595 : petek, 22.05.2009 : 21:09:14 »

Tjaša, ja mislim, da so tile psi enkratni, sam rabijo pa vzgojo in to dosledno in
ne morejo bit prepuščeni samim sebi. Moji prijatelji imajo tegale lagotto romagnolo, to je vse nekaj drugega, nobene napadalnosti, sploh ti ni treba delat z njim, gre poleg ker jo je itak strah sveta okrog. No, sam da ni pes,
je cucek bi rekel tvoj oče. Če se nekdo ne misli ukvarjat z vzgojo, pa je
bolje da si nabavi cucka. Bodo vsi bolj srečni, psi, sosedi, pa otroci v vozičkih.
Pri nas je tudi mešanec, ki napada vozičke, ne vem, veliko je psov, malčki
v njih pa prestrašeni v jok. Ravno zaradi njega, ravno nasproti nas je in
se z Lučko "gledata" smo bili tako dosledni pri njeni vzgoji. l.p. se vidimo
jutri, z Lučko vadim glas, da bo zalajala, ko bo Blondi zmagala Grin Grin Cheesy
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1596 : sobota, 23.05.2009 : 22:05:02 »

hojla Tjaša, kako je šlo, sporoči!!!!! Naj povem, da sta bili z Blondi enkratni, mi smo morali domov, ko sta bili v odličnem vodstvu s 96
točkami. Mislim, da sta stali na stopničkah. Slikce, Tjaša, ti že prihajajo
po mailu. Je pa super videti softija na temle tekmovanju. Že vnaprej
čestitam Blondie!!!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1597 : sobota, 23.05.2009 : 22:09:20 »

Tjaša, tudi z moje strani čestitke Cheesy
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1598 : sobota, 23.05.2009 : 22:34:45 »

Blondie je ob glasni podpori Lučke in ostalih pasjih in človeških prijateljev zmagala na svoji prvi tekmi Cheesy Cheesy Jaz sem presrečna, delno tudi razočarana zaradi napake, ki jo prej ni nikoli naredila, ampak zdaj to ni važno . Nagrad je bilo toliko, da sem rabila pomoč, da sem lahko vse odnesla. Blondie pa je na koncu imela tudi 2 najboljšo poslušnost od vseh na tekmi (A, B-BH, IPO1, IPO3) Smiley.
Torto, za najbolj številčno ekipo je dobila Ajdovščina.

No naj povem še to, da nismo dobili niti ene pritožbe, da kaj ni bilo v redu. Upam da so se vsi zabavali, ker jaz sem se definitivno,

Še enkrat naj povem, da sem bila zelo zelo vesela Lučke Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Wink Wink

Nastalo je približno 300 fotografij, tekmo pa so tudi snemali...Ko dobim slike pa pošljem tistemu, ki jih želi Huh Smiley Smiley Smiley

Torto smo pojedli, šampanjec smo spili, proslavili smo mojo zmago in vse ostale odlične uvrstitve mojih sošolcev ter samo tekmo ker je vse potekalo tako kot smo si zamislili. Zdaj smo pa že vsi zmatrani in gremo spat.


Aja...še enkrat hvala za čestitke Grin Grin
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1599 : sobota, 23.05.2009 : 22:45:08 »

 Cheesy tudi mi z Lučko smo ful zadovoljni, res nam je dalo veliko zadoščenja
videt kako fejst dela tale pasma. odnos med Blondie in Tjašo, Blondiena
pozornost pa to so bile med vso tekmo enkratne. Obisk tele tekme je bila
zame potrditev, da daje tale pasma pri delu z njo obilo zadoščenja. Ko
ti gre softi poleg in te tako pozorno gleda je za znoret lepo. No, čestitke
obema zmagovalkama, sta bili enkratni, obisk tekme pa je bila zelo
lepa izkušnja!!!!!
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1600 : sobota, 23.05.2009 : 22:45:22 »

In pa še nakaj.... "Suzana hvala za slike"  Grin Wink Wink Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1601 : nedelja, 24.05.2009 : 18:53:31 »

Tjaša in Blondie (v tem vrstnem redu  Wink in še očiju zraven) ČESTITKE
In seveda pošlji slike tudi meni
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1602 : nedelja, 24.05.2009 : 20:00:35 »

Tjaša in Blondie (v tem vrstnem redu  Wink in še očiju zraven) ČESTITKE
In seveda pošlji slike tudi meni

Oči nima prav veliko pri tem...bil je moj inštruktor v mali šoli. Tam smo se naučili osnov. To za to kar se je razvilo naprej pa je najbolj "krvi" Rado. Na začetku pa nam je pomaga še Matej. Za nekaj for pa mi je povedal tudi naš tekmovalec in predsedniK KD Matjaž. No pa da ne bo oči kaj užaljen, tudi on mi je dal par nasvetov Wink Wink Smiley Smiley

Še vedno sem šokirana hkrati pa zelo vesela Cheesy Cheesy Blondie in Nils pa tudi uživata ob dobrotah, ki jih je dobila Blondie. Najlepše od vsega pa je bilo spet videti Lučko. No jaz sem zelo vesela zmage, hkrati pa se zavedam da je bila to regijska tekma in da konkurenca ni bila tako zelo zelo velika. Čez približno 3 tedne pa gremo v Ajdovščino na državno tekmo. Tam greva na uvrstitev med 10 naboljših. Sicer pa sem tudi zelo ponosna na 96 točk, pa niti ne zaradi samega števila, ampak zato ker sem jih dosegla pri sodniku, za katerega so vsi govorili da je zelo strog in da si dober če dosežeš čez 90 točk. Je pa zelo pošten sodnik in enako sodi vsem, od prvega do zadnjega..

Slike pa še pridejo, ko jih dobim pa objavim. Sicer pa pravijo, da bo poročilo o tekmi v naslednjem Kinologu...bomo videli Smiley Smiley Smiley
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1603 : nedelja, 24.05.2009 : 21:30:52 »

Tjaša sama sebe ni videla, ker je to nemogoče, ampak tudi najbolj strog sodnik bi bil navdušen nad vodnikom in psom, ki delujeta tako enkratno
povezano. Čakamo na rezultate na državnem!!!!!!!!!!!!! Cheesy Wink
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1604 : nedelja, 24.05.2009 : 21:34:26 »

No na državni tekmi pa upam da nama bo šlo še bolje Wink Wink  No ko bo filmček od tekme zmontiran bom lahko videla kaj in kako sva delali.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines