mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 02.08.2024 : 11:12:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 215689 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1350 : sreda, 14.01.2009 : 19:21:06 »

ah ja, je res, zdaj se  spomnim kako je v Ljubljani, tam sem pravzaprav prvič srečala Envy in se odločila za tole pasmo. Pa je
bila taka gužva, da sem komaj hodila.  Ja, Lučka bi se bala, ne vem
če bo kaj, se bomo šli raje kam podit na sneg, že itak delam ves teden. No, upam, da bo vsaj kaj slikic. Meni so tile softiji tako všeč,
da bi jih skozi gledala. No, bom počakala na pik nik, Lučka je tam veliko bolj sproščena.  Pa srečno Tilu, ga bom pač vidla na pikniku, ko bo že večji.
Logiran
ruso
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 128


WWW
« Odgovor #1351 : četrtek, 15.01.2009 : 11:44:48 »

Snežna scena
http://www.shrani.si/f/3r/12Z/3Rzk5PfU/ha.jpg
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1352 : četrtek, 15.01.2009 : 20:02:41 »

Iii.. a se pšeničkotom delajo kepe v dlaki??

Mi imamo stalne probleme..

A ima kdo plašček??
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1353 : četrtek, 15.01.2009 : 21:06:04 »

Cukeer Kiss Kiss .. Kakšen dober gobček ima Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1354 : četrtek, 15.01.2009 : 21:57:01 »

Kaj je dober Grin
Kot en medvedek, ki ga imam jaz (plišast) Cheesy
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1355 : sobota, 17.01.2009 : 18:03:50 »

Blondie se delajo kepe po nogah. Sicer jih nima toliko kot npr. Nils ampak brez njih pa ne gre! Plaščka nimam, ker mi po resnici povedano izgleda zelo smešno. Plaščke pa imajo naši prijatelji za svoje pse in moram priznat da so super, sploh za tiste deževne dni.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1356 : sobota, 17.01.2009 : 18:17:10 »

Ja plašček tudi jaz nameravam imet, zato pa malo sprašujem.. res da je pes smešen, ampak imam občutek, da se zeloo splača Wink

Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1357 : nedelja, 18.01.2009 : 21:01:38 »

ma ne, po mojem se plašček ne splača, prvič ker pes, ki teče, se igra ali hodi ne trpi mraza, predvsem softy. Edini problem so res tele kepice na tačakah, pa led, ki reže v blazinice. Glede kepic eni svetujejo mal postrič dlake med prsti, to itak svetujejo tudi na spletni strani z nego in striženjem softijev. Jaz plaščka bi ne dala moji, ker jo veže, softy pa rad teče, skače, dirja, to je bolj za take manjše scrtane kužke, pa ne za terietja!!!!
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1358 : nedelja, 18.01.2009 : 21:49:03 »

kaj se je dogajalo v Ljubljani?Huh??
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1359 : ponedeljek, 19.01.2009 : 08:18:43 »

Neca marsikaj se je dogajalo. Ni bilo pretirane gužve, udeležba softyjev slaba.
V soboto je zmagala ruska (ameriška volnena) psica, Amon prav dobro.
V nedeljo je BOB dobila ruska psica, ampak tokrat tipična, lepa mlada psička, Amon edini samec CACIB, potem je  bil še Til med mladiči (zelo perspektiven, zelo lepo je stal, se je pa bal tepiha), potem razred najmlajših Bonita - uvoz iz Češke, sedaj Gorenjka, tudi zelo perspektivna.

Bili pa so še obiski - Tisin lastnik z družino, pa 4 m stara Jeannie (od Tesse).
Ni bilo pretirane gneče, razstavljalci, ki niso prišli v finale, so lahko z razstavišča odšli, tako da je bilo za ostale v redu.

V finalu je Til super stal - mali kipec - ampak to ni pomagalo, Bonita tudi ni prišla naprej, ampak (vključno z BOB psico) so bili softyji v BIS showu 3 x zastopani.

Do naslednje razstave LP
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1360 : ponedeljek, 19.01.2009 : 11:29:33 »

lepo, čestitam, no, malo mi je žal za nedeljo, tile Rusi imajo ene lepe pse, za Tiso pa mi je posebno žal, ker se bojim, da je ne bom
videla na piknikih in se mi zdi zelo lepa psička, taka, ki bi jo rada videla v živo. Sicer Lučka ne mara razstav, niti ko gremo samo gledat in jaz spoštujem njene želje, je itak ves teden v košari.
Smo se tako v soboto raje podili po Kolovratu. Za Amona mi je tudi
žal, bi ga rada videla. No, je pač tako, vsega ne moreš, upam, da bom v kratkem spet videla tvoja mladička v N Go, je tudi po mojem
zelo lep in me zanima, kakšen bo, ko bo imel ta pravo dlako. Za zdaj je še nima, spada med ta počasne !!!!!!
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #1361 : torek, 20.01.2009 : 13:31:42 »

Neca večina Rusov nima ta pravih softyjev. V soboto sem tudi jaz videla psičko, ki je zmagala.Čista volna. Vendar pripravljena v nulo, stala super. Sodniki ne ocenjujejo samo psa, važna je ring dresura. Isto je bilo v Budimpešti, volneni, vendar uštimani.
Ti pa zavidam za vse te sprehode in pohode!!!!
Janja čestitke! S Tilom sta res perspektiven par. Daj kakšno slikco gor. Za naslednjo razstavo prijavi vse tri za vzrejno skupino.  Smiley
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #1362 : torek, 20.01.2009 : 14:42:32 »

Imaš prav, Sina, večina ruskih psov ni lepih oz. so lepi po "ameriško". V nedeljo pa je zmagala ruska psička s tipično irsko dlako in moderno super postavco - ta pa mi je padla v oči, pa sodniku tudi, očitno. Je kar dosti odvisno od sodnika.

Vzrejna skupina: odpade, ker za vzr. skupino lahko prijaviš 3 ali več psov/psic iz svoje vzreje, torej Envy in Til odpadeta. Lahko pa bi šla kdaj kasneje Tessa in Til kot vzrejni par - tu sta pes in psica iste pasme, ki sta na dan razstave v lasti istega lastnika. Pa smo spet tam, Til ni moj (razen po duši) Wink

Je pa res priden pes, kakšna ring dresura, kaj je že to? Pač se ustavim in on tudi, glava in rep gor in me gleda in čaka. Natural talent  Cheesy Več pa ga ne bom hvalila, da se ne bo pokvaril

LP
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1363 : torek, 20.01.2009 : 17:08:57 »

Čestitke....!!! Sem si res želela ogledat tole razstavo ampak smo žal smučali.
Suzana upam da boš/bova/bomo  Tiso lahko videli letos na pikniku, če že prej ne. Lansko leto se je njen lastnik opravičil ker so ravno takrat šli na morje.
Upam da bo na letošnjem pikniku še več psov pa tudi lastnikov seveda.  Upam da bomo do takrat že imeli novo ograjo tako da ne  bo panike zaradi konjev, ker bo vse lepo zagrajeno. Jaz se že sedaj veselim da določimo datum piknika.... Grin Grin Cheesy Cheesy Wink!!
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #1364 : sreda, 21.01.2009 : 14:32:00 »

jaz se tudi veselim. Kraj je čudovit, tak, kot je meni všeč. Navadno so tale
tale zemljišča namenjena psom ob avtocestah, sredi sonca ali v takih zoprnih legah. pri vas pa je tako lepooooo, da če bi bila Škofja loka blizu,
bi vse vadila, sledenje, izpite ubogljivosti bi naredila itd. No, ubogljiva Lučka itak je, za ring dresuro pa mislim da tega ne zmore noben inštruktor.
No, pa me niti ne zanima, ker sem tudi jaz bolj divje narave in bolj nagnjena  k športu. No, dobro da imamo tudi take, kot je Samson, če
bi bili vsi taki kot jaz, bi se imeli psi sicer kar lepo, ampak kje bi mi pse
kupovali, ko nihče ne bi resno vzrejal. No, vsega malo je treba. Sem ravno
pred dnevi gledala spletno stran Wanton Buddy`s softijev s Češke. Oglejte
si jo, se splača, tudi oni imajo vsako leto srečanje in pohod (in kopanje v full
blatni vodi). no, pa čestitke za natural talent !!!!!!!!!!!
Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines