mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 08.09.2024 : 12:48:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 123   Dol
Natisni
Avtor Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier  (Prebrano 217955 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #645 : torek, 30.10.2007 : 12:34:10 »

o sva ja.bili smo na državni tekmi šolanih psov v Lescah pa so naju prosili če naju lahko slikajo ker te pasme tukaj še niso videli in da bo malo bolj raznoliko.

malo se bom vrnila nazaj na piknik.piknik bi lahko organizirala jaz,no s pomočjo staršev,ampak le v primeru da bi bil spomladi ko imam jaz malo pavze.ja, v tem primeru bi bil piknik na poligonu KD Ovčar to je v Škofji Loki. Je velik poligon,če se bo zabava potegnila v poznejše ure imamo reflektorje,lahko postavimo agillity progo,imamo lepo hiško,žar da nebi bili lačni itd.sicer pa imamo še čas, da se zmenimo.
Logiran
samson
rad pišem
****
Sporočil: 320


« Odgovor #646 : torek, 30.10.2007 : 13:49:19 »

Bravo, Tjaša, jaz, Envy, Tessa in še kakšen dvonožnik smo za.

Itak pa spomladi, ker zdaj je pa res že premrzlo.

LP
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #647 : torek, 30.10.2007 : 14:14:16 »

Tjaša bravo!  Cheesy
Jaz pa Elmo sva tud za, pa ziher bi prišla še Guendy z lastnikoma, pa še na Ksenijo in Dubya lahko računamo po vsej verjetnosti... Pa še kdo bi se lahko našel.  Smiley

Srečanje pšeničnih terierjev, pa da bi blo več kot 5 psov se super sliši ...  Smiley
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #648 : sreda, 31.10.2007 : 10:16:00 »

ja, res lepo, z Lučko bi tudi prišli, če bo z njeno staro mamo vse v redu,
sicer pa je stanje tako, da nič ne načrtujemo prihodnosti. Bi se pa Lučka
končno naigrala s sebi enakimi i n porabila nekaj te  svoje neskončne energije.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #649 : sreda, 31.10.2007 : 15:45:53 »

No saj se bomo še zmenili glede datuma itd.,saj veste da lahko prideše kaj vmes
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #650 : četrtek, 01.11.2007 : 18:09:10 »

ja lepo bi blo da bi bilo več kot 5 psov.no vrjetno bi prišli tudi sosedi,ki imajo softije.če pridemo vsi iz Škofje Loke je so to 4 softiji.
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #651 : četrtek, 01.11.2007 : 22:19:45 »

A je dobrodošel tudi kak bumbar malo drugačne pasme ali pridem brez njega?
Logiran
neca91
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #652 : sobota, 03.11.2007 : 20:27:37 »

po mojem je vse kar laufa, skače in poljublja dobrodošlo!!!!
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #653 : nedelja, 04.11.2007 : 14:22:51 »

Neyka seveda lahko pripelješ Neončka. Bomo najbrž rabili enega krotilca naših ovc. Smiley

Včeraj smo bili malo na šetnjici, psi so se malce natekal ... Elmo je malo maltretiral Guendi, hotel njeno pozornost, Tessa je spet nekam švignila (res hitro teče) za bogvečim, Duby je bil spet veseljak, Envy izkopala par jamic ... Končalo se je blatno, mokro in zabavno.
Veliko zbadljivk je požel moj bogi debeluh ravno zaradi svojega sodčka (res se je zredil), ampak ni bil nič užaljen.

Meni osebno je tako fajn občutek, ko greš potem še na pijačo in vsi občodujejo naše kosmatince, še posebej če nas je več. Smiley

A kdo namerava še prijavit v Ljubljano in Tromostovje? Bi lahko po razstavi šli na kako pijačo oz. sprehod. Wink
Logiran
sina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


« Odgovor #654 : ponedeljek, 05.11.2007 : 00:47:25 »

Z Ernijem prideva v  Ljubljano. Tudi v Vrtojbi bova. Upam, da bo lepo vreme in večja družba, da bomo lahko šli na daljši sprehod. Naš Erni ima veliko energije, a nima pravih prijateljev za norenje. Tudi kakšen dober nasvet bi mi prav prišel. Sedaj ima sedem mesecev in 17 kg. Je to prav, preveč, pojma nimam. Meni se ne zdi debel. Tudi Elmer se mi ni zdel debel.
Kar se pa tiče piknikov, jih ni nikoli preveč. Upam, da bomo  lahko kakšnega imeli tudi na Kolpi, če vas ne moti mrzla voda.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #655 : torek, 06.11.2007 : 17:54:18 »

Hey Irena!
Pridem malo pofirbcat na hitro v Vrtojbo, ker bom na Primorskem koncu.  Smiley Ne pozabi samo izklopit meglenk med vožnjo do tam in nazaj  Wink

Elmer je debel pes. Ne tisto nenormalno, ampak je.
17 je mogoče malce veliko, sicer pa Ernie je kar velik in močan pes. Kako poslastico manj, pa bo. Sicer pa ne od mene nasvetov pobirat ...  Grin Bi se tud men kak piškot manj prilegel.  Grin

Sem za Kolpo, mamo žlahto dol.  Smiley Mrzla Kolpa pa me ne moti, pa najbrž tud naših ovčic ne bo.  Smiley
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #656 : sreda, 07.11.2007 : 15:50:17 »

Objavljena že statistika za Vrtojbo; 1 samec in 2 psici.

Malo ...  Sad  Ampak verjamem, da bo vseeno veselo  Wink
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #657 : petek, 09.11.2007 : 09:29:50 »

Sanja ti razstavljaš?
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #658 : petek, 09.11.2007 : 11:03:14 »

Ne, ne razstavljam. Hotla sem it malo pogledat, pa je zdaj ideja malce padla v vodo, ker so se plani spremenili in nimam prevoza.

Škoda, ker me je res zanimalo kateri so prijavljeni psi ... Blizu Italije je in možno, da bi prišla ena vzrediteljica, ki je parila z Elmerjevim očetom. Enega psa je pripeljala v Zagreb na Evropsko, če se spomniš, ni bil razstavljan.

Aha, naročila bom knjigo od Maureen Holmes, tako, da če si še za, jo naročim še zate. Sam najti moram nekoga, ki ima na PayPalu odprt račun. Mož od Louise Borstmann mi je tako svetoval, da je najlažje in najceneje tako plačat.


Lp,

Sanja
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #659 : petek, 09.11.2007 : 14:37:26 »

Za knjigo mi je v tem momentu malo zmanjkalo, so vsa sredstva namenjena izpitu  sram Bom čez par let tvojo prebrala  Wink

Ženske mislim da se spomim, da je bla ena s psom. Mogoče veš kako je psu ime? Pa kdo je ženska da malo prečekiram?

Pa je Pay Pal v SLO že možen? Za zdele nisem čist sigurna ampak par let nazaj sploh ni bilo izvedljivo v slo dobit pay palovega računa.
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 123   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Irski mehkodlaki pšenični terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines