mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 14:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 217739 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #870 : nedelja, 03.09.2006 : 23:43:58 »



Ups, tole sem pozabila Cheesy
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #871 : ponedeljek, 04.09.2006 : 13:39:00 »

A gre kdo od kitajčkov na svetovno?

Mi gremo Smiley

Moon, kaj bodo zdaj mislili kaksno zverino mam Grin Cheesy Roll Eyes
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #872 : ponedeljek, 04.09.2006 : 15:50:42 »

Heheh itak da ne, sej vsi vemo da je Andy zakon, samo da zna fante umirit hehe Smiley
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #873 : torek, 05.09.2006 : 09:37:45 »

Hojla!

Po dolgem casu se spet malcek javljam v nasi temi... Smiley

Najprej cestitke za uspehe v Trbovlju, predvsem Nini in Ganyju! Cheesy Iz kar nekaj strani sem slisala precej pohval za Baileya (kako se je lepo razvil, kako ima lepo dlako,... Cheesy) tako da morem pohvalit Katjo za njeno prizadevno delo z dako. Smiley

Ta vikend smo uspesno zastopali kitajcke v Luxemburgu. Nasa Quincy je dobila CAC in postala Luxemburska prvakinja. Cheesy Easy je iz vmesnega razreda odnesel CAC in Res. CACIB, Django pa Best Junior (s tem tudi mladiLuksemburski prvak Wink) in kasneje Res. Junior BIS v resnicno veliki konkurenci!!! Ocitno so mu BIS-i pisani na kozo... Wink BOB je dobila zelo lusna psicka (uvozena iz DK), ki je pri svojih 7,5 letih bila v resnicno odlicni formi.

Nasi Grejsiki sem tokrat kupila novo ovratnico "ala hrti" (bom poskusila narediti kako fotko pa jo objavit), ki ji zelo pristaja tako da z atraktivno zeleno barvo se bolj sarmira obcudovalce, ko se se po njeno nasmeje pa itak popadajo od lepote... Grin Grin Grin Ce bo kdo zainteresiran za podobno ovratnico (lepo pristaja tudi drugim pasmam Wink) naj me kontaktira.

Boticelli, ful prisrcna kuzika tale tvoja Lini. Cheesy Kako pa kaj Coco? Huh Ni ze dolgo slisati o njej...
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #874 : torek, 05.09.2006 : 09:54:13 »

VAU čestitke za ful dobre LUX rezultate.
LUX je meni ena boljših razstav, poleg tega da je zelo lepo organizirana je vedno kar nekaj konkurence!

Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #875 : torek, 05.09.2006 : 18:34:30 »

O Polona, hvala za pohvalo. Se trudiva da ohranjava dlako v dobri kondiciji, Moram priznati, da je zato najbolj zaslužen All systemov balzam - ala jim vera za ta balzam.
Tudi vedenjsko se je zelo popravil. le še ljudje so malenkost bau bau, ampak tudi to bova kmalu premagala.
Včeraj sva ponovno začela z uricami v Švrkovi šoli.
Ko me bo računalnik nehal zajeb..... pa pripopkam še kako lepo slikico
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #876 : sreda, 06.09.2006 : 15:48:31 »

Hej!

Ja res nas že dolgo ni bilo slišat.....nas je prevzelo dopustniško življenje Wink.....

Najprej čestitke Botticelli za novo pridobitev, mala je prava lepotička Smiley...kako pa drugače, je navihana, prava mala kitajčica? Ime Lin yi- kaj pomeni ali je zgolj naključje? Undecided ...sej res kako pa kaj njena soimenakinja-Lin?

Čestitke tudi vsem za uspehe na razstavah...upam, da se čim prej vidimo na kakšni.. Smiley

Naša Coco je postala še večja razvajenka kot je že bila....je ugotovila,da je to najlažje opravilo Cheesy. Zaključili smo drugo gonitev...moram reči, da je bila ful pridna....na sprehodih nismo potrebovali vrvice, je vedno prišla nazaj, čeprav jo je zamikalo, da bi šla z "oboževlacem" po svoje...V obdobju gonitve jo je precej razganjalo Cheesy.....bila je hiperaktivna v naslednjem trenutku že vsa raznežena, hormoni so ji čisto podivjali Cheesy Wink.
Drugače sem pa ugotovila kako priti kitajcem do živega.....obisk Šmarne gore kokico popolnoma zmatra, ko pride domov pade na kavč in norčije ji ne pridejo več na pamet... Wink.....sicer le za nekaj ur, ampak utrujenost je očitna....zato punce lahko se zmenimo kdaj za skupen pohod?

Nekateri znajo uživati - sonček na sončku Wink

Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #877 : sreda, 06.09.2006 : 16:06:53 »

Drugače sem pa ugotovila kako priti kitajcem do živega.....obisk Šmarne gore kokico popolnoma zmatra, ko pride domov pade na kavč in norčije ji ne pridejo več na pamet... Wink.....sicer le za nekaj ur, ampak utrujenost je očitna....zato punce lahko se zmenimo kdaj za skupen pohod?

Iz tvojih ust v božja ušesa...to pa moram sprobat  Cheesy
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #878 : sreda, 06.09.2006 : 16:52:10 »

Evo slikico našega lepotca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #879 : sreda, 06.09.2006 : 17:44:27 »

Wow maxi, ful je ze zrasel. Pa ful je lep Smiley Coco lustna fotka. Bi se lahko v kratkem spet kaj dobili, kaj pravite ..
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #880 : sreda, 06.09.2006 : 18:30:53 »

Moja Lin je karakterno res pravi kitajc Smiley Ful rada laufa, ampak za enkrat na srečo ne morem rečti da je hiperaktivec, ful rada spi - mogoče še zato ker je imela komaj 4 mesece:) Drugače  pa bo zrasla med ta večje kitajce, pri 4 mesecih je imela 3,85 kg. V primerjavi z mamo je še malo nižja, po mojih ocenah pa bo mogoče kak cm višja, morem pa zmerit kolko ima sedaj plečne. Drugače je pa prava mala lepotica, samo mi je do zdaj ni uspelo slikati v razstavni pozi Smiley

Res bi blo fajn se malo dobiti z kitajci na en kup da se malo Lin spozna z druščino Smiley
Logiran
Coco
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #881 : četrtek, 07.09.2006 : 19:25:59 »


Pmaxi je pa res velik......ampak v primerjavi s Coco, ker je bolj drobna, se mi vsi ostali zdijo ogromni.....kot vidim je tud Baily "našminkan" (flekec okoli ust pod noskom) kot Coco Cheesy Wink......

Uf!Botticelli...3,85kg za 4 mesece je kar veliko, glede na to, da ima Coco 4,4kg.....ampak, kot pravim je Coco mali drobižek Smiley Smiley ........Pia koliko kg ima Andy

Za srečanje sem vedno za, kot sem že predlagala lahko gremo skupaj na Šmarno goro Wink......
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #882 : četrtek, 07.09.2006 : 19:57:01 »

Ja glede na to da bi pri 6 mesecih imela že dokončno velikost upam da nebo preko 5 kg prišla Smiley Mama njena ima okoli 4,8 kg. Saj med ta večjimi kitajčki bo Smiley Če bi se dalo, bi jaz takoj imela enega maxi kitajca recimo velikosti ene nemške doge  Cheesy Cheesy Cheesy to bi bil idealen pes za mene, 60 kilski kitajček Smiley
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #883 : petek, 08.09.2006 : 09:41:22 »

Saj nas sploh ni tako velik kot se vidi na sliki. To je opticna prevara, ker sem stala pod stopnicami in ga slikala navzgor!
Coco, jaz sem tudi ZA, pohod bi bil enkratna zadeva.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #884 : petek, 08.09.2006 : 16:26:38 »

Botticeli: Wow, mala je pa res ze velika(mislim tezka Grin).
Coco: Andy ima tam nekje med 4,5-5kg.

Ja kaksen sprehod bi bil res v redu. Edino kar me moti pri Smarni je to, da je cez vikende ponavadi polno ljudi Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines