mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 01:54:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 219564 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #750 : petek, 23.06.2006 : 16:21:38 »

Pmaxi:Super Cheesy Zdaj je pa res ze skrajni cas,da se dobimo na kaksnem divjanju Wink

ČUPY: Delno se strinjam delno pa ne. Samo najbolje, da se kje dobimo in to predebatiramo Smiley Ta debata bi se namrec lahko vlekla v neskoncnost Grin  Tongue
Logiran
ČUPY
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #751 : ponedeljek, 26.06.2006 : 06:22:25 »

Pia- ja se strenjam, ampak še vedno mislim, da je ta debata za na forum, da jo prebere mnogo ljudi in se včasih tudi zamisli.
Kar se  prejšnih  debat tiče, glede cen in modne muhe kitajčkov tiče, sem izrecno mislila samo na nagce, ker vemo, da so ti nekaj posebnega, saj se za njimi obrne prav vsak. In že ko kupiš nagca moraš vedeti, da miru na sprehodih ne bo. In kužka smo kupili prav zato, ker je nekaj posebnega, pa res ne bi šla še globje-psihološko.
Verjami, da zadevo zelo dobro poznam, z veseljem lahko se srečamo.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #752 : ponedeljek, 26.06.2006 : 16:58:18 »


Kar se prejšnih debat tiče, glede cen in modne muhe kitajčkov tiče, sem izrecno mislila samo na nagce, ker vemo, da so ti nekaj posebnega, saj se za njimi obrne prav vsak. In že ko kupiš nagca moraš vedeti, da miru na sprehodih ne bo. In kužka smo kupili prav zato, ker je nekaj posebnega, pa res ne bi šla še globje-psihološko.
Zakaj sem jaz kupila nagca? Prvic in predvsem zato, ker me je ocaral predvsem njihov znacaj, saj mi od zacetka njihov izgled ni bil usec. To, da pa se za njimi obrne vsak, pa sem pac vzela v zakup. Najprej je nekoliko neprijetno, vendar se kasneje navadis in niti ne opazis vec Wink

Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #753 : torek, 27.06.2006 : 09:35:54 »

S sobotnega piknika na Gradišču imam dve lepi slikici mojega Belkota. Slike vidite na http://bailey.moj-album.com
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #754 : sreda, 28.06.2006 : 00:40:02 »

No da se po dolgem casu se jaz vkljucim v debato.Lepo je biti ponovno v internetnem raju,sem dolgo bila brez interneta, pa nov racunalnik, tako da slikic se trenutno nimam saj so ostale na starem, bom jih pa kmalu prilepila Wink.
Lin je uspesno zakljucila prvo gonitev.Sicer se je koza malo poslapsala, ampak sva na dobri poti in se ze izboljsuje..
Drugace je ze malo bolj ubogljiva, ze razume kaj pomeni pridi, pridi Grin
Drugace je se kr razposajena (lumpa) Tongue,lula se kar kadar ji je, sem pa zamenjala pode da ni vec tako grozno.
Aja pa tud Lin velikokrat pobegne, ne dalec samo pred ograjo, pa kr nazaj, se hodi kazat sosedom.
Pa da se nekaj pripomnim na debato o zasluzkarstvu itd.posten vzreditelj in predvsem dober vzreditelj na racun psov ne zasluzi veliko, ce sploh kaj,..Bom dala primerjavo, imam psa, ki je star 3 leta, stal me je ze cez 2 miliona (hrana, razstave, nega,...) pa mislim da sem se malo rekla.Tega NIKOLI nebom dobila vrnjenega,....Da ne stejem koliko se bom dala,....Mislim da se nekaterim na koncu vsaj malo pogliha pa se ti so lahko srecni,...Mislim da je vecini na prvem mestu ljubezen, drugacne OBSOJAM!
Kakor koli saj vseeno, jaz vem da obstajajo tudi drugacni vzreditelji a so tud taksni ki ne zasluzijo veliko ce sploh kaj,...
Dajte man o denarju in vec o ljubezni govorit, saj veste denar ljudi pokvari.Naj bo ljubljencek na prvem mestu, naj bo ljubljen, sele na to denar.

Aha se to Stars@sea, hvala da si me vzela s seboj v San Marino, ter lepo gledala na mene,...
Aja slikice Lin bom probala v kratkem prilepiti, kdor pa zeli jo bo pa verjetno moznost videti na CACIB Maribor Smiley

Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #755 : sreda, 28.06.2006 : 00:57:54 »

O, Amoss, kako smo pa tebe pogrešali  Cheesy Cheesy Cheesy
Sem vesela, da si ponovno med živimi. Upam, da se bomo sedaj pogosteje brali.
Pa hvala za kratko poročilo o Lin. Se vidimo v MB!
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #756 : sreda, 28.06.2006 : 16:32:10 »

amoss: Lepo, da si se spet oglasila Cheesy Wink Cakamo kaksno slikico:)
Se pa strinjam z vsem kar je amoss napisala in to sem nekako tudi hotela s svojim pisanjem povedati.

Ste za kaksno srecanje kitajcev??
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #757 : sreda, 28.06.2006 : 19:35:44 »

Jaz sem za in mislim da tudi Lin nebi imela nic proti ce le nebo predalec,...
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #758 : sreda, 28.06.2006 : 21:17:01 »

Evo, tudi jaz se koncno vrnila iz Francije in se po dolgem casu spet javljam.

Amoss,
lepo te je videt spet med nami!!! Cheesy Cheesy Cheesy Poljubckaj nagajivo Lin v mojem imenu. Wink Za RSM, oz. drugih razstav  pa ni kej, drugic se! Smiley

Ne vem, al sem kje spregledala ali pa enostavno nihce ni o tem nic rekel... CESTITKE Lininemu bratcu Ganymedu in Nini za uspesno "prebit led" na portoroski razstavi in uvrstitev na stopnicke med najmlajsimi! Cheesy Smo kar kricali ob strani od veselja! Wink

Glede ostalega mlatenja prazne slame (CUPY, Lobsang) pa ni kaj rect, ker mi res ni jasno (pa verjetno se komu) o cem konkretno je govora. Huh Ce bi malo manj zgubljali cas s pisanjem v stilu "rekla, kazala", brez repa in glave, nekje "v oblakih", brez navajanja osebkov in dejanj, bi bilo veliko lazje vsem prisotnim v tej temi. Tako da predlagam, da ce imata jaj** se izkasljajte, povejte kje vas cevelj zuli, navedite imena in dejanja, ali pa raje ne smetite po tej temi. A lahko? Wink
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #759 : sreda, 28.06.2006 : 22:43:20 »

Mi smo se ravnokar vrnili iz nasega vecernega sprehoda in morem povedati, da nama je prvic uspelo z Lin iti na sprehod brez vrvice Cheesy Cheesy.Bila je super pa tudi ubogala je se kar,...Tako da bravo zame in Lincico.
Zdaj pa je po obilni vecerji kar padla v posteljo.
Malo miru do jutri zjutraj Grin
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #760 : sreda, 28.06.2006 : 22:51:21 »

Da se še midva pohvaliva. Danes sva opravila preizkus znanja po tečaju za mladičke z 99 % Cheesy Cheesy Cheesy
Bravo Belko Cheesy Cheesy Cheesy Pokazala sva trikece daj tačko, prosi in prinesi žogo popolnoma brez napakice!
Pa da se nebi slučajno premalo pohvalila.... sedasj so VSI prijazni psi zanimivi in večina prijaznih ljudi tudi. Tako da se vidimo ne le v MB temveč tudi že v Trbovljah Cheesy Cheesy Cheesy
Punce, danes sem tako važna, da sem sigurno zrasla za ene par cm  Grin Grin Grin
Logiran
amoss
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 156


« Odgovor #761 : sreda, 28.06.2006 : 23:03:45 »

Cestitke maxi, sem komaj zdaj ugotovila da imate tudi vi novega clana.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #762 : sreda, 28.06.2006 : 23:42:56 »

amoss, me veseli da se mata z Lin lepo.. slikice pa lepoooo prosim prilepi ker me bo konec od firbca kakšna je sedaj Cheesy. V Maribor pa verjetno pridemo, tako da jo bom celo prečohala pa prelupčkala Wink
Pmaxi, čestitke malemu pufku! Le tako naprej... je ugotovil, da na tem svetu ni dovolj če si samo lep Smiley Grin
stars@sea, mi smo pa Nini in Ganiju že v živo čestitali.. v temo pa se res še ni nič pohvalila :O...
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #763 : sreda, 28.06.2006 : 23:44:18 »

Pmaxi,
SUPER! CESTITKE!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy Smo ponosni na vas! Wink Bom dodala se to novicko pod "news" na mojih novih straneh, ki so v pripravi (skor gotove Cheesy)...
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #764 : sreda, 28.06.2006 : 23:59:00 »

Polona, si videla slikice v albumu?
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines