mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 22.06.2024 : 12:49:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 106   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kitajski goli pes - čvek  (Prebrano 214896 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #435 : nedelja, 26.02.2006 : 15:54:04 »

Nincy10: Hehe saj se bo umiril Wink Andy recimo tudi samo divja, Lin pa veliko vec spi(verjetno zato ker je mlajsa), ampak zvecer pa obe zmanjka  Grin Grin Wink
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #436 : nedelja, 26.02.2006 : 18:28:25 »

I Pia, a ti imaš dva kitajčka? Sem vedela le za enega  Smiley
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #437 : nedelja, 26.02.2006 : 20:39:22 »

Pmaxi: Naceloma enega, vendar je Lin zacasno pri meni Wink Se pa s tamalo super razumeta (sem npr. mislila da bo kaksno ljubosumje ali kaj podobnega, pa sploh ni problema Wink ). Je pa Lin zelo pridna(veliko bolj kot je bila Andy pri 5.mescih Tongue ), sem bila prav presenecena Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #438 : nedelja, 26.02.2006 : 23:24:57 »

No ker bo verjetno koga zanimalo... Lin že 14 dni ni več pri meni. Razlog? Po tehtnem premisleku sva se s Polono odločili da sta najina karakterja preveč nekompatibilna za skupno solastništvo, saj bi zaradi tega najkrajšo potegnila psička. Trenutno je v varstvu pri Pii ker je Polona v Rusiji, jaz pa grem jutri v Nemčijo smučat.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #439 : ponedeljek, 27.02.2006 : 12:19:14 »

Pia_in Co_ : ja ob vecerih se malo, amapk res malo umiri, po celem dnevu laufanja, najenostavnejsi nacin, da je pri miru je, da ga vzames na kavc, pa zaspi ko otrok, pri tem ti se eno taco po moznosti porine v nos in te zrine cisto na rob, da pades skoraj s kavca...razvajenec pac... sram

Drugace pa cez dan, ko postane ze malo nadlezen mora iti spat, sicer bolj pod nujo kot pa z lastno voljo...

Zjutraj pa ko vstaneva, jaz se vlecem kot megla in komaj pridem do vrta, mali pa bi se ze igral in norel je on ze petkrat okrog hise preden jaz sploh pridem po stopnicah dol Tongue...od kje mu energija... Wink

Na sreco se je navadil, da ob vikendih se hodi nazaj spanckat...Smiley
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #440 : sreda, 01.03.2006 : 11:02:13 »

Po tehtnem premisleku sva se s Polono odločili da sta najina karakterja preveč nekompatibilna za skupno solastništvo, saj bi zaradi tega najkrajšo potegnila psička.
Shocked Meni si sicer povedala povsem drugacno verzijo oz. razloge, ampak OK, ne bom o tem razpravljala na forumu... Roll Eyes
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #441 : četrtek, 02.03.2006 : 16:12:43 »

Ninca kako pa se mali kaj obnasa do ostalih psov in ljudi Smiley ?
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #442 : četrtek, 02.03.2006 : 19:57:31 »

Od zacetka je nazaupljiv tako do psov kot do ljudi, ko pa vidi, da je vse ok, da mu nihce nic noce, pride pogledat se od blizu...
ko srecava psa, ga dam na povodec, potem pa ko stakneta smrcke in ni nic narobe ga spustim, da se se dokoncno povohata, potem pa greva naprej...
Ko pa kdo pride na obisk, je ponavadi prvi pri vratih, potem se umakne in pocasi nazaj pribliza...ko pa isti obiski pridejo veckrat, oz jih veckrat spozna, pa ni vec problemov...

Drugace pa zaenkrat se ne skace po ljudeh, ki jih spotoma srecujeva, do psov pa tako ali tako nima moznosti, da bi usel (tudi ce bi zelel), ker ga prej pripnem...

Nikakor ni cisto brez strahu, tako da ce se le da ga vzamem s seboj tudi v kako "guzvo"...
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #443 : četrtek, 02.03.2006 : 22:20:56 »

Par slikic s sprehoda z Ganyjem.Je res fletkan pesjanček  Smiley http://bernirina.moj-album.com/album/2368747/

lp
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #444 : petek, 03.03.2006 : 13:54:09 »

Ali kdo ve, kateri kitajcek se sprehaja (skupaj z lastnikom seveda)v Vizmarjih pri Sentvidu...namrec zadnjic je sla moja babi na sprehod in je bila prepricana, da je videla kitajskega golega psa...sedaj pa me zanima ali bi to lahko bilo res? Glede na to, da jih ni prov veliko pri nas, bi se lahko skoraj za vsakega vedelo kam "spada"...

Kaksna ideja?

Zakaj to sprasujem? Izkljucno iz radovednosti... Tongue
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #445 : sobota, 04.03.2006 : 09:48:44 »

Eno vprasanje v zvezi z mozoljcki...in sicer, ko se Ganyu naredi mozoljcek, ga le ta ocitno srbi in si ga spraska, potem pa cez kak teden, ko odpade krasta stran spodaj ostane/nastane koza brez pigmenta...se pravi ostane bel krogec...zanima me, ce bodo ti "krogci" s casoma izginili oz ce se bodo pigmentirali...
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #446 : sobota, 04.03.2006 : 11:00:55 »

Jaz bi rekla, da je pri psu tako kot pri človeku. Ko nastane krasta, se spodaj naredi nova povrhnica, ki je na začetku seveda bolj nežna in svetla kot pa ostala koža okoli, ki je izpostavljena zunanjim dejavnikom. Ko ta krasta odpade, kot logična posledica na tem mestu ostane bel flek ki pa kasneje pridobi normalno barvo.....

lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #447 : nedelja, 05.03.2006 : 22:09:39 »

Bom se jaz malo firbcna  Cheesy - Stars @ Sea, me prav zanima kako zgledajo tvoji "malcki" zdaj, morajo biti prav veliki. Imas kake aktualne slike? Ze dolgo nismo nic videli  Sad Me zelo zanima kaksni so mali puffki preden jim zraste tista dolga dlaka pa seveda tudi goli bakreni lepotec.


Lp, Tinkara
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #448 : ponedeljek, 06.03.2006 : 16:10:35 »

Par slikc od Piine Andy Smiley





Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #449 : ponedeljek, 06.03.2006 : 16:21:10 »

da se se jaz malo oglasim Smiley
prejsni teden sem imela na čuvanju polonino quincy in moram povedati da me je pasma res navdusila!
tako da mislim, da ni vec dvoma, da se nam bo enkrat pridruzil kitajcek (po vsej verjetnsti goli)..
ze prvic ko sma sli na sprehod, se je potikala samo okoli mene, ter se sploh ni odmaknila stran.. res neverjetno Shocked .. pa full je bila nezahtevna.. kot da nimas psa Grin Grin Grin
tako da, ce bi imela samo kitajcka, bi mi verjento bilo dolgčas, tako zraven enega manj pridnega psa(npr. mojih dveh Roll Eyes), pa je super Cool
z veryko sta se po nekaj dneh celo malo skupaj igrali in tekali skupaj okoli  Grin pravi sta bili.. johynja pa je quincyka samo stran naganjala, nikakor mu ni pustila, da ji pride blizu Grin Grin Grin (sta bili z veryko prvo sami, johny pa je prisel nazaj zadnja dva dneva, ko je bila quincyka pri meni, ker se je prej tako veryka se gonla)
uf, saj bi se lahko se full razpisala, pa se vam tak ne bi dalo brat Tongue
polona pozdravcke quincy Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 106   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Kitajski goli pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines