piškotki | informacije - pomoč | cenik za uporabnike | popusti za člane | naročilnice | cenik za oglaševalce | splošni pogoji
Domov
mojpes.net
Domov
o psih pasme galerija koledar pomagajmo forum pasji faq trgovina

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 20.04.2018 : 22:21:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS od 18. oktobra 2014 naprej
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Dol
Natisni
Avtor Tema: KZS od 18. oktobra 2014 naprej  (Prebrano 88160 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
alexy
maksi
*

Spol: Ženska
Sporočil: 1.571

« Odgovor #210 : torek, 20.03.2018 : 22:41:21 »

Zanimivo...iz prve roke lahko povem, da je ta ista gospa na svojem predavanju, ki ga je imela za seminarju za pridobitev kinoloških nazivov, izjavila, da ne ve v katerem predalu čaka statut na bogve katero skupščino  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator

Sporočil: 33.026

Sijejo zvezdice na nebu ...

« Odgovor #211 : četrtek, 22.03.2018 : 20:14:35 »

Oh, gospa (in nekateri ostali 'večni' akterji) se marsičesa ne spomni(jo). Cool
Se pa na srečo vsega zelo dobro spomnimo drugi Wink, ali pa nas na dogajanja v preteklosti (in sedanjosti) z izjavami ali/in dokumentacijo opozorijo tretji. Kiss

Kakorkoli, na KZS očitno nekoliko hitreje delajo, saj je (že Shocked) objavljen zapisnik februarske seje UO KZS:

- Zapisnik 34. redne seje UO KZS, 15. 2. 2018

Iz njega zdajle izpostavljam tole:
"KZS in njene komisije niso ne državni ne upravni organi, delovati pa morajo v skladu s predpisi v smislu zakonitosti, ne pa v smislu vodenja postopkov. Za postopke, ki jih vodi KZS pri npr. izdaji rodovnikov, so točno določena pravila v okviru predpisov KZS – kot smo že opisali – tako glede prijave paritve, prijave in ogleda legla, prijave novih lastnikov in izdaje rodovnikov. Prav tako rodovnik ni javna listina, saj je ni izdal ne upravni ne državni organ. Izdan je s strani KZS, ki je članica FCI in od nje edina pooblaščena za izdajo rodovnikov v Republiki Sloveniji."
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #212 : petek, 23.03.2018 : 09:49:39 »

Nova pošta za članice:

Priloge:
- Odstop Statutarna (.jpg)
- Hipoteka KZS (.jpg)
- EDprogram (.jpg)
- Mojpes.net (.jpg)
- Suspenz (.jpg)
- Zahteva z dnevnim redom (.pdf)
- Pooblastilo predlagatelju (.pdf)
- Pismo članicam, poziv za sklic izredne skupščine (.pdf)

Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #213 : petek, 23.03.2018 : 10:30:40 »

Poročilo o dogajanju na skupščini oktobra 2016 je daleč od izčrpnega (original je tukaj), bi pa bilo zanimivo vedeti, zakaj takratnemu dogajanju pobudniki sedanjega sklica izredne skupščine do sedaj niso posvečali prav nikakršne pozornosti, zdaj pa napotujejo kinologe k branju mojega 'poročila'? Do sedaj niso vedeli, kaj se je tam dogajalo? So jim šele sedaj povedali? Jih ni zanimalo? Se jim je početje vseh treh kandidatov takrat zdelo primerno? Kaj petega?
Odgovor bi zagotovo zanimal članice KZS.

Sicer pa, če kdo (še) ne ve, je uradni Zapisnik Skupščine KZS, ki je bila 23. 10. 2016, že dolgo tukaj. Skupaj z vsemi nepravilnostmi se je zgodila pred točno sedemnajstimi (17) meseci, v vsem tem času pa so bili vsi modro tiho. Zdaj pravijo, da bodo spremenili vse. Pa že ...
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator

« Odgovor #214 : nedelja, 15.04.2018 : 08:22:39 »

Čemu so služile volitve organov, ki so bile izvedene 23. 10. 2016?
Na spletni strani KZS je objavljeno sporočilo, da je predsednik KZS pričel s postopki za volitve (klik):

Iz mojih zapiskov po navedeni skupščini:
Izvedli smo tudi volitve skupščinskih organov in izvolili celo vrsto članov. Imamo imena, ne vemo pa, kdaj se jim mandat začne in tudi ne, kdaj se jim izteče.[...]
... V dvorani pa nič.
Ne pravnika, ki sta vodila današnjo skupščino, ne predsedniška kandidata (eden tudi pravnik), ne kdo od delegatov, danes tudi ni pomislil, da novo izvoljenim članom skupščinskih organov nihče ni povedal, kdaj se njihov mandat začne in kdaj konča. Eden od predsedniških kandidatov je o tem 15. 10. 2016 v odprtem pismu vsem članicam KZS sicer razmišljal ..., pa žal danes na ta problem izvoljenih članov organov tudi on pozabil. Je čas podpore slovenski kinologiji potekel z neizvolitvijo za predsednika?

Torej, kdo, kdaj, za kako dolgo in kam se bo vsedel? Mogoče kdo ve? Smiley
Več o navedeni skupščini ...

Srečno na volitvah. Upam, da vam bodo povedali, koga volite in za kakšno obdobje, kdaj mu začne teči mandat in kdaj se mu izteče.

Sicer pa so že pred časom s KZS spletne strani izginili vsi podatki o članicah, sodnikih, vzrejnih referentih, leglih, zapisniki ... Verjetno še kaj. Odločbo IP in predsednikov dopis v zvezi s tem dobite pri zakonitem zastopniku članice KZS, katere član ste. Mene objavljanje papirjev KZS ne zanima več. Zakaj odločba ni objavljena na spletni strani KZS, ve izključno samo predsednik KZS. Pa tudi to, zakaj je dal poleg zapisnikov izbrisati podatke članic, za katere je jasno, da so objavljeni v javnih (državnih) evidencah oz. so jih kot kontaktne podatke sporočili sami zastopniki članic ...
Logiran

Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: KZS od 18. oktobra 2014 naprej
Skoči na:  

domov | o psih | koledar | galerija | pasme + oglasi | pomagajmo psom | forum | pasji faq | trgovina | informacije - pomoč | splošni pogoji

2000-2018 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.