mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 08:03:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125545 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #675 : torek, 18.08.2015 : 09:09:46 »

Dan se je začel klavrno ... Navsezgodaj sva bila pred vrati veta. In takoj ko sem Fredija dala na mizo, mi pravi vet ... pa Fredi je tudi slep, ne samo gluh ... Jaz pa ... NEEE, samo gluh ... Nato pride še šef (ta bo tudi operiral) in ga še on pogleda v oči in reče ... ah, saj ima kar oreng sivo mreno, vidi samo še sence  Shocked Sad Angry Jaz pa stojim kot butelj tam in mi skoz spomin grejo vse moje besede kako je Fredi štorast, kolikokrat se butne v vrata, .... ampak dejstvo je pa tudi, da drobtinice pod mizo pa vse pobere  Tongue Pa postaral so ga .. naj bi bil vsaj 2-3 leta starejši ... In ker sem jaz stokala, da moj Fredi pa ne skače več na kavč, pa zakaj ne, pa saj ni treba, ampak rada bi vedela, če ga kaj boli ... Na hrbtenici menda nič posebnega , ampak vranica je čudne oblike ... ker bo že ravno spal, bo naredil še ultrazvok ... še to ... Je lahko še kaj danes? Ja najbrž še, ampak jaz imam slabih novic zaenkrat dovolj  Cry
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #676 : torek, 18.08.2015 : 11:19:37 »

Ojoj, maj Sad Tole pa je en seznam tegob. Držita se  Kiss

Koliko pa naj bi bil Fredi torej star, po novi oceni?
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #677 : torek, 18.08.2015 : 12:08:42 »

Koliko pa naj bi bil Fredi torej star, po novi oceni?

Plus ene 2-3 leta najmanj. To pomeni 8-9 let. Ampak to mi je še najmanj pomembno  Tongue Lips Sealed Trenutno me oči in vranica še najbolj skrbita.
Pa jezna sem nase kako sem lahko en tolk butasta, da nisem pogruntala da pes ne vidi, oz fajn slabo vidi  Tongue Za mene je res še samo plišasta igrača  sram

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #678 : torek, 18.08.2015 : 13:21:48 »

To povsem pojasni tudi tisti ugriz od zadnjič, pes se počuti ogroženega, ker lahko vidi marsikaj narobe, bodi previdna pri tujcih.
Ne premikaj nobenih predmetov po stanovanju, če se le da, hodita vsak dan po istih poteh. Sicer se odllično znajde tudi z vonjem, se spominjam od našega prvega  pudlja, ki je prav tako oslepel zelo na hitro pri 8. letu.
Žal je progresivna katarakta najpogostejša bolezen pudljev, še posebej tistih, ki so jih/so se/ v preteklosti parili kar tako.  Danes se temu z zdravstvenimi testi staršev zelo preprosto izogneš. Sančo vidi  pri 15 ok, oba starša bila neg.
Držimo pesti za vaju.  Kiss Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #679 : torek, 18.08.2015 : 14:01:49 »

Midva sva doma. Zbujena in lačnaaa  Grin Zaenkrat smo še brez ovratnika. Imava pa oreng spucane ušesa in seveda spet kapljice  Angry Sad. Pa rtg so tudi naredili, ker je bil že pod narkozo. Na hitro so hrbtenica in kosti ok, so pa videli na pljučih neke sence, pa menda srce in jetra niso sorazmerne velikosti glede na velikost Fredija. Sedaj moram kontrolirat njegovo dihanje ko spi, pa ga opazovat ... V glavnem ko ima  Evil mlade, jih ima veliko ... Menda bova šla še na ultrazvok Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #680 : torek, 18.08.2015 : 14:05:12 »

Jžš noooo, Fredi  Shocked Kiss Kiss

Dršta se, še naprej seveda stiskamo vse razpoložljive tačke in pesti, da tele tegobe dejansko ostanejo zgolj veteranske težavice in nič kaj hujšega.

Mislim na vaju objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #681 : torek, 18.08.2015 : 14:48:47 »

Samo, da sta doma in da se je mali princ zbudil. V domači oskrbi je vse lažje in vsi hitreje okrevamo.
Držimo pesti in tačke, da se bodo vse tegobe uredile!  objem ljubezen

Ultrazvok si pa le še privoščita, če vitirinar misli, da bi bilo tako prav, da bo še bolj natančna diagnoza.  Kiss

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #682 : torek, 18.08.2015 : 21:25:05 »

Hvala za vse objeme in misli in stisnjene tačke  objem Zaenkrat sva brez ovratnika in sva pridna (upam da tako tudi ostane čez noč) Sedaj je že čisto utrujen in pripravljen na svoje sanje ...
Ko greva šive ven dat bom videla/vedela kako naprej ... Danes je bilo tudi zame preveč informacij naenkrat. In po pravici povedano ne vem, če sem vse razumela  Lips Sealed sram Vem samo, da karkoli se bo že/še pokazalo, bova dala skupaj skozi. Ker si mali štorasti to zasluži  objem ljubezen
Aja, pa najbrž mi še marsikaj ne bo jasno, zato bom spraševala pa spraševala, pa iskala pomoč in tolažbo ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #683 : torek, 18.08.2015 : 21:26:00 »

maj, le pogumno in korak po korak. Nobena juha se ne poje vroča Wink
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #684 : torek, 18.08.2015 : 22:05:42 »

Maj, tako kot Cats pravi- korak po korak. Mislimo na vaju in še vedno stiskamo pesti in tačke. Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #685 : nedelja, 23.08.2015 : 23:08:30 »

maj, nič se ne sekiraj, ker nisi opazila, da Fredi slabo vidi Sad. Živali to zelo dobro kompenzirajo, še posebej, če se vid slabša postopoma. Mi smo imeli eno slepo mucico Kiss, pa nismo niti pomislili sram, da bi lahko bila slepa. Tudi prvi veterinar tega ni pogruntal Roll Eyes, šele drugi nam je razsvetlil obzorja Shocked
Mislimo na vaju in držimo pesti, da ni nič hujšega  objem
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #686 : sreda, 26.08.2015 : 20:14:35 »

Takole  Smiley Danes bili na kontroli: v ušeskih imamo še nekaj kvasovk, terapija se nadaljuje  Tongue
en šiv so pustili še na svojem mestu  Tongue
v torek ob 13 smo naročeni na ultrazvok srčka ... da vidimo pri čem smo

Drugače se nismo pa nič spremenili ... še vedno skačemo ko mlada kozica ko je na vrsti zajtrk ali večerja  njami njami Še vedno obožujemo čohanje in še vedno smo tik za petami ... da slučajno kaj ne zamudimo  Grin Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #687 : sreda, 26.08.2015 : 20:49:14 »

Fredi, junak  ljubezen, saj nič hudega, če malo slabše vidiš, glavno, da je nos čist in da dela  Cheesy, vse druge težave pa bosta že prebrodila, če ne drugače, skupaj na kavču in vsak s svojo skledico dobrot  njami

Držimo pesti in navijamo zate  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #688 : sreda, 26.08.2015 : 20:52:01 »

Ja itak, kaj si pa mislila drugega!  Cheesy Taki pametni kuŠki v dobri kondiciji tudi na stara leta hitro okrevajo. Fredi, korenina - drž se! Se moraš že zarad TaStare. Mi tvoji Perjatli itak vemo, da bo vse OK.  ljubezen

Te lepo pozdravlam Jst, Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #689 : četrtek, 27.08.2015 : 00:45:15 »

Fredlast kozlič, kar tako naprej  Kiss
Navijamo zate  Afro
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines