mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 08:05:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125548 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #615 : četrtek, 05.03.2015 : 19:21:14 »

Draga moja prjatlca Maja  objem ljubezen Moja se je končno začela držat tistega papirja ki ga je morala podpisat pri tebi  Evil In letos ni pozabla na moj rojstn dan. Imel sem čist tapravo torto. Tako velko, da sem imel za 2 dni. Pa  njami njami je bla. Pa bil sem na izletu na takem velikem travniku z ograjo. In spoznal sem nekaj novih prjatlov. Pa še divjal sem lahko z njimi. Fotk menda nimam  Lips Sealed Tongue
No, potem je pa še moja prjatlca iz hiše tudi praznovala rojstni dan. In tudi ona je dobila torto  Cheesy. Pa je še meni dala. Jst pa njen nič  Evil Evil

Mojo prosim, da bi me peljala v LJ pogledat tvojo lepo punčko, pa sem menda prevelik divjak  Evil. In bo menda moja enkrat sama prišla. Ampak zdej še ni čist zdrava in ne sme  predaja pevka

Aja, pa danes sem bil pri teti vet in sem dobil nekaj belih bombončkov. Nekaj za ene žvalce da mi ne bodo nagajale  Tongue Roll Eyes Pa zobke sem pokazal. Srček mi menda dobro dela  Cheesy  Pa zdi se mi, da imam bolhe al komarje  Shocked Angry Sad Ker sta me kar dva pičla  jezen jezen
To so zadnje novice. Zdej grem pa spet mal divjat  guncagunca
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #616 : sobota, 07.03.2015 : 20:55:25 »

Čisto malo je manjkalo  Lips Sealed Oz ko ima  Evil mlade
Za stotinko sekunde oz en Fredijev obrat in bila bi še ena zgodba v spominih. Ampak nekdo nad mavrico naju je danes obvaroval. Bila na sprehodu, Fredi na notranji strani pločnika in ravno delava ovinek v ulico. Kosmatinec sredi svojega najljubšega opravila - ovohavanja žive meje. Slišala sem avto in videla in spoznala, da nekaj ne bo v redu. Že prejšnji ovinek mu ni najbolje ratal ... In predno sem lahko karkoli naredila sem ležala v travi  Lips Sealed Shocked V glavi miljon misli ... ampak kje je Fredi. Povodca ni bilo v roki. Tisti (tista) nad mavrico mi ga je pripeljala, oz prišel je sam ... in dobila sem najlepši cmok vseh časov. Ves moker in sluzast. Ampak ves moj. Ni mu bilo jasno, zakaj ležim sredi usrane trave  Shocked Ko je prišel prvi človek do mene sem že migala in začuda ugotovila, da so vse kosti cele. Sedaj po nekaj urah me boli vsaka kost zase  Tongue Sem pa istočasno tudi najsrečnijši človek na svetu. Fredi nori po bajti. Nocoj mu je dovoljeno vse...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #617 : sobota, 07.03.2015 : 21:04:40 »

Joj maj... ne me strašit, prosim!  Shocked

Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #618 : sobota, 07.03.2015 : 21:08:57 »

Joj maj... ne me strašit, prosim!  Shocked

Ni tvoja služba zaznala potres, ko se je odvalil kamen? Ker tiste sekunde, ko nisem vedela kje je Fredi so bile dolge ko celo leto in nekaj sivih las imam novih  Roll Eyes JUtr bo moja leva stran menda čist plava, ampak bom že
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #619 : sobota, 07.03.2015 : 21:11:08 »

 Shocked

A lahko nehate s temi adrenalinskimi zgodbami, prosim! Zdaj je pa že vsak teden ena. Fredi, ne nam še ti dvigovat pritiska.

- Maj, ti pa na Brezje in trikrat po kolenih okol'  Marije! Ali pa kaj podobnega.  Tudi če si vsa plava. Boljš vsa plava kot rdečih oči!  Verjemi, tudi jaz bi šla, če bi kaj pomagalo.  Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #620 : sobota, 07.03.2015 : 21:11:23 »

 Maj  Cheesy, samo, da migaš, pa četudi z bolečimi kostmi  Kiss objem

Ti dnevi pa so res čudni  Huh
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #621 : sobota, 07.03.2015 : 21:51:22 »

Maj  objem
Sej se skor ne upam vec foruma odpret ...  Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #622 : sobota, 07.03.2015 : 22:18:43 »

OMG, Maj, tole je čist prehudo  Shocked
Joj, no, kakšna groza ...

Ufff, samo da sta obe cela in zdrava! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #623 : sobota, 07.03.2015 : 22:36:17 »

Naj se tole n-e-h-a!!!!!!
Objem pošiljamo obema.  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #624 : sobota, 07.03.2015 : 23:56:19 »

Maj  objem
Sej se skor ne upam vec foruma odpret ...  Cry
Ja, tole je pa že res čudno...
maj in Fredi, samo, da sta ok!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #625 : nedelja, 08.03.2015 : 00:25:11 »

 Hvala varuhom... objem
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #626 : nedelja, 08.03.2015 : 11:31:31 »

Uh, nisem vedela, da ima človk toliko kosti  Shocked Sad Bolj me skrbi za Fredija  sram Maloprej sem se spokala na sprehod. In se hotela vrniti po isti poti ko včeraj ... ampak Fredi se je uprl ... ustavil, začel rrrrrrrrr, jaz pri sebi pa nič  Lips Sealed Prečkala cesto in se v loku izognila. Tudi avtomobile nekam čudno gleda, do sedaj jih sploh opazil ni  Tongue
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #627 : nedelja, 08.03.2015 : 22:33:36 »

maj, čas celi rane Wink. Ko bodo tebe nehale kosti bolet, bo tudi Fredi Kiss mičken pozabil, kako se je ustrašil Undecided
Čim prej se pozdravita objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #628 : nedelja, 08.03.2015 : 23:03:34 »

Uf, za las...
Posiljamo pozitvne misli, da lahko cimprej pozabita...  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #629 : ponedeljek, 09.03.2015 : 00:53:42 »

maj, poceli se čim prej, s Fredijem bo že vse ok Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines