mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 07:45:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 53   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi  (Prebrano 125808 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #525 : sobota, 30.08.2014 : 11:35:05 »

Kosmatinca sta vsak v svojem kotu oz še bolje sobi, ker ju nekaj časa nočem niti slišati  Tongue Lips Sealed Kaj šele, da bi kdo imel dostop do neta.
Tigra je že nekaj časa nakazovala, da bi pa ona šla še malo raziskovat ... In tako se 2 dni sprehajamo po zg. štuku. In nobene velike ljubezni ne kažeta, pa tudi ne sovraštva. Si mislim OK.
Danes pa pripravljam bajto, ker dobimo obiske in malo premikam pohištvo  Tongue Roll Eyes. Preverim vsa okna in vrata, OK, vse je zaprto, lahko šetata. 2 sobi in kvadrat hodnika. Kar naenkrat ugotovim, da Tigre ni. NI. NI JE. Kličem, vrata so zaprta, okna tudi, ... pod posteljo ni, v kotu ne ... nima se kam skriti ... Jaz po spominu ... kdaj sem jo nazadnje videla ... Ne vem .... grem k mami ... že 2 dni je ni videla  Evil Jaz že  Cry kaj zdaj? Kam se skrila, če se ni več skrivala, mi je ušla med nogami ...
Ko tako jst sedim na tleh in stokam ... se cigan križan s črnogorcem premakne na svoji postli in za njim v kotu spi Tigra. Spiiiiiii! Stisnjena v kot od pesjana, s katerim si do danes nista namenila enga  Kiss, enga vabila .... nič. Nič. In pol ko sem zakričala smukne v najbolj varen kot. Kar naj tam tudi ostane! Gluha mačka in len pes. To ti je najboljš kombinacija  Evil Evil
100 sivih las imam več, pa nekaj živcev skravžlanih, pa ...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #526 : sobota, 30.08.2014 : 11:54:15 »

Ja, kaj si pa pričakovala, če tukaj javno objavljaš slikovni zapis Fredi  ljubezen Tigra.
A si mislila, da te bosta o tem še pisno obvestila, z uradnim dopisom?
Carja Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #527 : sobota, 30.08.2014 : 14:23:46 »

Hihihi, ta scena je zadela enkrat tudi mene. Boni sicer nikoli, mene pa. Me je isto frslok, dokler se gospa ni javila z velikim zehcom iz kota.  Roll Eyes Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #528 : sobota, 30.08.2014 : 14:26:59 »

Vi trije ste najboljsi par!  Kiss Grin Cheesy
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #529 : sobota, 30.08.2014 : 14:29:36 »

Vi trije ste najboljsi par!  Kiss Grin Cheesy
Se še ne pogovarjamo  pevka
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #530 : sobota, 30.08.2014 : 18:56:36 »

Kar navadi se na mačjo gluhost, ko jih iščeš. To je njihov priljubljen hobi Wink
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #531 : četrtek, 04.09.2014 : 08:25:05 »

Jaz sem dobu pa darila, darila  veselje plesalec guncagunca Hvala ti prjatu Roko  objem ljubezen
Sicer je poštar mal dolg hodu, ker sem na počitnicah, oz vikendu  Smiley Ampak ti povem, da prau uživam ... Ker moja kuča se je spremenila u ludu kuču  Angry Sad jezen butnglavc Tako da sem jaz na vikendu 3 km stran, s polno skledo dobre  njami njami. Na sprehode po travnikih pa ne hodim velik, ker moja pravi, da zdej ena roža cveti, pa ne mara mene  Shocked. Zakj tako ne vem, ker jaz ji nič nočem  sram Moja Prjatlca je pa zaklenjena u sobi in moja Šefla nosi ključ u žepu. Ker na obisk so prišli eni čudni človki, pa imajo še bolj čudne male človke  Angry Sad Shocked Lips Sealed. In pol smo imeli bojni posvet in zdej živimo malo ločeno. Še par dni  predaja En un mal človk me je za rep pocukal in ga je moja takoj, ampak res takoj po prstih  Grin Grin Grin Jaz sem bil pa takooooo takoooooo ponosen na svojo. Bi ji skor milijon  Kiss Kiss  Zato smo pa pol začel pakirat. Ker moja je še bolj  Shocked Shocked začela po svet hodt in sem se že prav bau za njo  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #532 : četrtek, 11.09.2014 : 19:09:10 »

Vremenoslovci nam obetajo še nekaj dni dežja  Lips Sealed Zato imam pa jaz eno veliko, ampak res veliko prošnjo. Fredi potrebuje stiskanje tačk  Tongue
Upam sicer, da si samo domišljam, pa da bom spet po nepotrebnem paniko naredila. Ampak ... Fredi občasno zašepa. Tako na kratko. Pa je spet vse OK. Na kavč več ne skače veliko. Zdaj pa ne vem ali je bolj užival na hladnem na tleh, ali ne more ... Pretipala sem večkrat celega ... vse OK. Tako da gremo v ponedeljek na odvzem krvi za klopne bolezni  Tongue Lips Sealed. Pa še novo frizuro bo dobil  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #533 : četrtek, 11.09.2014 : 19:13:56 »

Fredi, držimo pesti Undecided Kiss Kiss
Piruet v luftu najbrž ne dela, tako kot jih je naša koza butnglavc
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #534 : četrtek, 11.09.2014 : 19:19:57 »

Saj najbrž sem čudna, ker se sekiram če mi pes ne skače na kauč  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #535 : četrtek, 11.09.2014 : 19:30:58 »

Ne, nisi, čisto lahko tudi kaj je. Undecided
Sem hotela samo reči, da pri Frediju najbrž ni možna kakšna hujša poškodba kot pri naši.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #536 : četrtek, 11.09.2014 : 20:05:43 »

V poškodbo jaz ne verjamem. Upam da je samo vremensko ali starostno pogojeno  Smiley Ker če bi pravočasno opazila, da se je Gala začela izogibat stopnicam, bi bile mogoče kakšno leto več skupaj  Lips Sealed Zato bom tokrat naredila vse kar je v moji moči.
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #537 : ponedeljek, 15.09.2014 : 15:58:55 »

Vesela novica  Cheesy Test na klopne bolezni negativen  veselje plesalec
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #538 : ponedeljek, 15.09.2014 : 16:11:04 »

Tak kamen ti je padel iz srca, da so se zatresla tla na Švedskem Cheesy
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #539 : ponedeljek, 15.09.2014 : 18:30:47 »

Tak kamen ti je padel iz srca, da so se zatresla tla na Švedskem Cheesy

Imaš prav  Cheesy Pa še nekaj imamo novega  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 53   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Mali princ-moja senca-mali Fredi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines