mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 01:25:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: MamaF, mislimo nate!  (Prebrano 64165 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #180 : četrtek, 01.11.2012 : 12:34:39 »

Čaki, čaki, Mačja, mam en tak filing, da ti se pa spoznaš na zadeve, dej nam razloži kaj to strokovno pomeni in kaj pomeni, da je za tri mesece pečena?  Huh
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #181 : četrtek, 01.11.2012 : 12:59:00 »

Tik ob zapestju lahko pomeni vseh pet dlancnih kosti, ki vsaka od njih se stika v zapestju. In ce pravis titan, ji bodo lahko morali vseh pet sesraufati na zapestje, da se bo pravilno zacelilo, celi se minimalno sest tednov, boli pa pol leta. Pa se obcutka nimas v roki tapravega.
Mogoce je pa samo podlaket tik pri zapestju zlomljena, kar je od slabsega manj slabo, ker je manj verjetnosti, da se ne bo prav celilo.
A je v Lj ali kje?

kakor jaz poznam MamoF, noce   in je povedala najbolj milo varianto..... u smislu, ziva sem, ok sem!
ne pa f****k me boli roka, mi bo lih zdej stran padla. Cry Cry
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #182 : četrtek, 01.11.2012 : 13:02:26 »

Če je tole sešraufano (govorim nad zapestjem), si back on feet zelo hitro. Sem mela kompiciran zlom roke (obe kosti, ligamenti vkvačkani med zlomljene konce, kost ja razrgala mišico), so me sešraufali (stitanili Tongue ) in to je to. Maš kako leto notri (in se vmes izogibaš nevihtam) Tongue
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #183 : četrtek, 01.11.2012 : 13:08:34 »

o, šit...mamaF, drž se  Kiss
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #184 : četrtek, 01.11.2012 : 13:42:10 »

Tudi mi želimo čimprejšnje okrevanje.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #185 : četrtek, 01.11.2012 : 13:48:35 »

mamaF, čim manj bolečin pa hitro okrevanje objem Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #186 : četrtek, 01.11.2012 : 14:05:14 »

Ok, ravnokar me je klicala mamaF. Slišati je zelo dobro. Najbolj jo skrbi, če je nesreča pustila kake psihične posledice na Rokotu. Ampak glede na to, kar ji je povedal njen mož, se Roko ne sekira sploh in je čisto kul. Cesta je bila mokra, na cesti je bilo listje in ko je zabremzala, se je ustavila tako, da se je zaletela v drevo, ker jo je zavrtelo po cestišču in je odletela s ceste. Zlomljeno ima ta tanjšo kost v spodnjem delu roke, če se prav spomnim srednješolske biologije se ji reče podlahtnica (Mačja, imam prav? Kako je pa kaj s celjenjem te kosti?). Je pa zlomljena zelo blizu zapestja, zato ji bodo dali titan. Boli jo baje praktično nič, in njen doktor v Šempetru je zelo fajn. Trenutno ima longeto do rame in pravi, da je tak fajn filing, ker vse miruje. Z desno roko že pridno kadi in kofetka, pivo pride na vrsto, ko bo enkrat doma. Operirali jo bodo jutri zjutraj, takoj za eno devetdeset letno gospo, ki si je zlomila kolk.

Vse vas zelo lepo pozdravlja in se zahvaljuje za lepe želje in pozitivno energijo.  Kiss
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #187 : četrtek, 01.11.2012 : 14:16:52 »

Z desno roko že pridno kadi in kofetka, pivo pride na vrsto, ko bo enkrat doma.
Legenda!

Uf, kar dobro se je izteklo, tole bi lahko bilo precej hujše! MamaF, jutri bomo vsi mislili nate in na Pepsin Obesek!
NoJinx, hvala za poročanje! Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #188 : četrtek, 01.11.2012 : 14:19:42 »

A, to je precej bolje  Wink, no, glede na okoliščine..
Titan bo držal kost pri miru za čas celjenja, bo pa imela imobiizirano do ramena, ker morata biti vedno oba sosednja sklepa od mesta zloma pri miru. Bolelo je najbrž ne bo, pa še desničarka je. Torej, hvalabogu. Tipkala bo pa po dveh tednih najbrž že kar z obema rokama  Grin.

A Roko se ni nič udaril? Zdaj razumem, zakaj vsi pišete, da mora pes potovati v boksu... Če bi bil spredaj na tleh pri sopotnikovem sedežu, najbrž ne bi bilo prov fajn  Undecided

Pozdrave MamiF in naj se spočije.  Kiss Kiss Kiss
(pa otroka sta se tudi ustrašila zanjo, objemček tudi njima  objem objem. Mož je pa itak podpisal "v dobrem in slabem" in je mende vedel, v kaj se spušča  Roll Eyes)
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #189 : četrtek, 01.11.2012 : 14:24:24 »

 Undecided  Hitro okrevanje brez komplikacij, pa polno zaposlitev vseh kosmatih terapevtov!  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #190 : četrtek, 01.11.2012 : 14:32:30 »

Super novičke! MamaF, res hitro ozdravljenje ti želimo vsi naši!  Cheesy Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #191 : četrtek, 01.11.2012 : 14:32:40 »

Uf, mamaF, hitro okrevaj!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #192 : četrtek, 01.11.2012 : 14:33:29 »

Mačja, zakaj sosednja sklepa imobilizirana, če je kost sešravfana, jaz sem imela samo nekaj časa flajštre čez rani, nič drugega? Je drugače, če je ob zapestju?

MamaF, čimprejšnje okrevanje, čas za pivce bo pa kmalu Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #193 : četrtek, 01.11.2012 : 14:51:34 »

Imobilizirajo sklepa zato, da se ne premika, je pa odvisno od več dejavnikov, tudi od prakse posameznega zdravnika in od tega, kaj konkretno vidijo noter med samo operacijo.
Pa od starosti pacienta, pa splošnega stanja, pa..... Kolikor je MamaF hiperaktivna, je bolje, da jo za en čas zagipsajo do ramena  Evil, ker drugače bomo čez dva dni gledali slike nje in Rokota, ko se valjata po gmajni s podnapisi: lejte, sej mi nič ni Cool

Ziher si imela roko na miru en čas po operaciji, a ne?  Wink
A se ti zdi, da jo bo MamaF imela ? Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #194 : četrtek, 01.11.2012 : 14:55:29 »

Upam, da tale forum bere tudi lečeči doktor od mameF... Grin Grin Grin
mamaF, res, pazi nase!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines