mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 01:22:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: MamaF, mislimo nate!  (Prebrano 64159 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #195 : četrtek, 01.11.2012 : 15:10:26 »

sej vem, da se ne spodob ... ampak MORAAAM 

.... Mož je pa itak podpisal "v dobrem in slabem" in je mende vedel, v kaj se spušča  Roll Eyes)


..... Kolikor je MamaF hiperaktivna, je bolje, da jo za en čas zagipsajo do ramena  Evil, ker drugače bomo čez dva dni gledali slike nje in Rokota, ko se valjata po gmajni s podnapisi: lejte, sej mi nič ni Cool

Ziher si imela roko na miru en čas po operaciji, a ne?  Wink
A se ti zdi, da jo bo MamaF imela ? Evil

tole ne bi mogla bolj zadet kot si  Tongue

no tkole zdej pa k resnim zadevam ... mamaF in pepsi ... držimo pesti in velik tačk za jutri ... itak, da bo vse  OK  Wink Kiss
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #196 : četrtek, 01.11.2012 : 15:12:47 »

mamaF, naj ti hitro zaceli, brez bolečin in brez posledic. Terapevti in oskrbniki te bodo pa z največjim veseljem razvajali. Roko bo tebe tolažil, ne ti njega.  Cool Pa kašno čokolado ekstra ti bomo tudi nabavili, če jo boš potrebovala. Bo že odvita in pripravljena za v usta. Wink
Drži se!  ljubezen
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #197 : četrtek, 01.11.2012 : 15:19:48 »

Ziher si imela roko na miru en čas po operaciji, a ne?  Wink


Ahem...      Ne.  Roll Eyes
Iz bolnice sem šla direkt h konju, pol pa na fax za izpit se menit, ki sem ga naredila pol dobesedno - z levo roko Tongue.
Sem tudi z ilizarovim aparatom na nogi kolo vozila pa take

Jz sem sicer imela nekaj komplikacij (ligamentarne fistule), ampak to pri mojem organizmu ni nič presenetljivega  Roll Eyes

Pa kaj, sej titan bi moral dobro skupi držat, nede?  Roll Eyes Tongue

Hja, MamaF, vsaj v BLAT se ne it valjat takoj po šravfanju Tongue Jutri bomo pa mislili nate vsi in bo itak vse ok!  objem
Logiran
Casperjanc
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 333


WWW
« Odgovor #198 : četrtek, 01.11.2012 : 20:03:25 »

MamaF tudi mi posiljamo pozitivno energijo, pa gre vse ok in se roka zaceli kot se sika.
 Kiss
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #199 : četrtek, 01.11.2012 : 23:17:12 »

MamaF, hitro se porihtaj! bravo
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #200 : četrtek, 01.11.2012 : 23:19:39 »

mamaF hitro okrevaj!!  Kiss
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #201 : četrtek, 01.11.2012 : 23:36:51 »

MamaF, naj se hitro zaceli! Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #202 : petek, 02.11.2012 : 00:02:16 »

Ojoj, kaj berem  sram

MamaF, saj vem, da ni fajn, ampak tudi ne dvomim, da bo hitro spet vse po starem  Wink

Ti kar kofetkaj in čikaj, to bo ziher pomagalo  Kiss objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #203 : petek, 02.11.2012 : 00:30:19 »

MamaF me je pooblastila, da vam potrdim, da pes nikakor ni varen na sprednjem sedežu. Gasilci so rekli, da je sreča, da ni bilo nikogar na sovoznikovem sedežu, ker je bil avto po tisti strani najbolj zmečkan. Hkrati vas vse lepo pozdravlja nazaj in vam sporoča, da vas ima rada.   ljubezen
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #204 : petek, 02.11.2012 : 00:56:54 »

Mi njo tud radi mel pa mislil na njo jutr pa hočmo takojšnje poročilo, kako je vse fajn šlo, pa kdaj bo MamaF za pivo nared Wink
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #205 : petek, 02.11.2012 : 02:05:51 »

MamaF  ljubezen, želimo ti hitro okrevanje, da boš čim prej spet z obema rokama enakopravno operativna  Smiley. To je namreč nujno potrebno pri takem številu od čohanja odvisnih družinskih članov  Wink.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #206 : petek, 02.11.2012 : 09:44:28 »

mamaF bo takoj nared za pir in kofe, sem prepričana, samo da jo iz pripora spustijo Roll Eyes. Tud s čopiči bo mahala; kako bi izgledale božične licitacije brez njenih umetnin? Pa enoročno tipkanje bo obvladala. Pa ... ni da ni. Za nemirne riti ni ovir. Cheesy Azn objem
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #207 : petek, 02.11.2012 : 10:56:52 »

Jao, mamaF, naj bo tale operacijski biznis čim prej za tabo, potem pa samo še proti popolnemu okrevanju roke. Smiley objem
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #208 : petek, 02.11.2012 : 13:27:45 »

Ok, ravnokar me je klicala mamaF. Slišati je zelo dobro. Najbolj jo skrbi, če je nesreča pustila kake psihične posledice na Rokotu. Ampak glede na to, kar ji je povedal njen mož, se Roko ne sekira sploh in je čisto kul. Cesta je bila mokra, na cesti je bilo listje in ko je zabremzala, se je ustavila tako, da se je zaletela v drevo, ker jo je zavrtelo po cestišču in je odletela s ceste. Zlomljeno ima ta tanjšo kost v spodnjem delu roke, če se prav spomnim srednješolske biologije se ji reče podlahtnica (Mačja, imam prav? Kako je pa kaj s celjenjem te kosti?). Je pa zlomljena zelo blizu zapestja, zato ji bodo dali titan. Boli jo baje praktično nič, in njen doktor v Šempetru je zelo fajn. Trenutno ima longeto do rame in pravi, da je tak fajn filing, ker vse miruje. Z desno roko že pridno kadi in kofetka, pivo pride na vrsto, ko bo enkrat doma. Operirali jo bodo jutri zjutraj, takoj za eno devetdeset letno gospo, ki si je zlomila kolk.

Vse vas zelo lepo pozdravlja in se zahvaljuje za lepe želje in pozitivno energijo.  Kiss

No Jinx, prav lepa hvala za tole...  Kiss
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #209 : petek, 02.11.2012 : 15:48:59 »

MamaF.......hitro okrevanje in obilo cartanja Wink....kofetkanje pomaga k hitrejšemu okrevanju Afro.....držimo pesti in tačke Wink.
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MamaF, mislimo nate!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines