mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 17:36:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 278948 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #375 : torek, 09.10.2012 : 15:25:29 »

O, hvala, bom povedala danes. Datum je 4.10.2012 samo je ze smrkala takrat. Se pravi je bila cepljena 2x kot mladic in ponovitveno cez eno leto?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #376 : torek, 09.10.2012 : 15:32:31 »

Trikrat. Naceloma lahko tudi spustita letosnje cepljenje in ponovita naslednje leto (torej po dveh letih). Al pa ce se slisiva raje Tongue.
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #377 : torek, 09.10.2012 : 15:34:31 »

Hvala, hvala, si ko moj endo pediater, vedno na voljo
 Kiss
Bomo jo najprej pozdravili in se potem oglasim telefonsko.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #378 : torek, 09.10.2012 : 19:45:31 »

Nike, hitro nehaj čihat!  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #379 : torek, 09.10.2012 : 20:57:35 »

Danes sem bila drugič na inhalacijah in ne kiham več  Cheesy in tudi iz učk mi več ne teče  veselje.
Res je tole zelo kulska reč. Moram pa še jutri in potem se bo zdravnica odločila, kako in kaj.
Vsakič, ko pridem domov, dobim KONZERVICO  Smiley

Transporter pa čaka na tleh in Mucko ves čas spi noter, ga morajo ven dat, preden mene noter spet dajo  Huh Aja, pa ko dobim jaz konzervico, jo dobi tudi on, tle ma nekej enakopravnost al kaj veze... on se masti na moj račun! Sad
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #380 : sreda, 10.10.2012 : 23:12:59 »

A day in a life:

Dan se začne sredi noči. Baje. Ob enih ponoči pride omladinka: mami, jaz mam 2,7 (sladkorja v krvi). Me katapultira iz postelje: a boš mleko ali kruh? Sej sem že jedla, ampak, a sem lahko malo pri tebi? Ja, seveda si lahko. Itak me Nike opazuje z regala in se dela, da je tam tako zelo fino spat, da sploh ne bo prišla k meni na stiskanje. Malo je užaljena, ker jo popoldne pobašem v transporter in greva k vetu. Zato me kaznuje tam, kjer ve, da me lahko. Cry

Zjutraj je nočna avantura že pozabljena, ker je tega enostavno preveč in ne moremo iz vsake epizode cirkusa delat. To spada zraven in ni druge. Po zajtrku nekosmatih in kosmatih se razkropimo vsak na svoj konec. Danes moram prej iz službe, sicer ne bom uspela urediti vsega, kar me čaka popoldne. Torej grem prej domov po Nike, ki se že ne pusti kar tako prijeti in zbasati v transporter, čeprav ji inhalacije dobro denejo. Ji obljubim, da je danes po vsej verjetnosti zadnjič, ker o prehladu ni več ne duha ne sluha.
Prideva na VF, se usedeva v čakalnico, pride zraven zdravnica in se usede zraven naju.
Predebatirava vse o Nikinem cepljenju in potem vpraša, če je v družbi drugih mačk? Ja, seveda. Kdaj pa je bil on cepljen? Ja, lani junija in julija... Me pogleda full grdo in reče: potem ste pa zamudili! Angry O, jebelacesta, saj res! Pozabila sem na cepljenje po enem letu  sram sram.
TAKOJ ga pripeljite, takoj jutri! Kdaj mora dobit naslednjo tableto za razglistenje? To pa vem: 18.10.2012. No, vsaj to.

Odnese Nike na snifanje in me pusti, da se žrem.
Vmes zvoni vsaj trikrat moj telefon, temu se reče fleksibilni delovni čas.

Dobim Nike in nama ni treba več priti. Ampak, reče, jutri pa prinesete drugega mačka! Angry
Vzamem transporter in NE preverim, kako so ga zaprli.  Na ovinku s Tržaške na Prešernovo mi nekaj trikolorno kosmatega zleze na sprednji sedež. Jezuskristus?Huh!!!!! Kako si pa ti ven prišla? Shocked Shocked
Nimam kaj, sem na levem pasu, gužva, kje je kakšna avtobusna postaja?Huh
Pri naslednjem semaforju stojijo policaji, urejajo promet in upam, da ne bodo opazili, da na moji zadnji polici leži muca, ki ni plišasta!

Se ustaviva, se pusti dat nazaj v transporter, ampak pove, da ji vožnja načeloma ni všeč, niti na zadnji polici avta.
Doma jo odložim in grem na drug konec Lj. Hvalabogu opravim prej kot sem mislila in se že peljem na tretji konec Lj, kjer se ubadam z ogledovalci stanovanja, ki ga je treba prodat. Oča so zgasnili na desetdnevni izlet in tako se pojam z agenti in ogledovalci.

Malo pred deveto zvečer se vlečem čez domače parkirišče, razmišljam o tušu, ali bo Nike prišla danes k meni (evo je, leži zdajle zraven in se umiva  Kiss), pa slišim: gospa, gospa!
Kliče me starejša soseda iz sosednjega vhoda, pravi muco sem našla. Kakšno muco? Belo. A ima kdo pri vas tako muco? Ne, pri nas pa ne. Kje ste jo našli? Tukaj, na parkirišču. Pravi, sem jo nesla domov in je mleko pila  Shocked. Sploh ne komentiram. Vpraša gospa, kaj naj naredim z muco? Nihče je ne pozna, od nikogar ni. Ima pa ovratnico in ni divja, se pravi, živi v stanovanju. Kaj naj zdaj z njo, koga naj pokličem? Ok, lejte bova poklicali zavetišče. Pa nima denarja na telefonu. Nič hudega, saj bom jaz. Moj telefon utripa rdeče, lih da ne crkne, prazna baterija.
Kličem seveda Smetko, samo njeno številko imam v mobiju. Ona ima tudi fleksibilen delovni čas, ko jo kličemo ob nemogočih urah  sram sram. A je Horjul tudi zavetišče za Ljubljano? Ne, Gmajnice so. Hvala, kličemo Gmajnice.

Pa jih ne, ker telefon dokončno umre  Angry. Ok, gospa, dejte mi svoj telefon, jaz grem gor poklicat Gmajnice in jim dam vašo telefonsko. Ampak, reče gospa, a vam lahko pokažem muco? Dejte no, sam mal. In leti v svoj blok. Stojim pred blokom ko vasovalka in res, se prikaže gospa na oknu: muce ni več! Shocked Shocked Shocked
Oboh, a je mogoče pod posteljo zlezla? Čakte mal. Pa še mal vasujem pod oknom. Jaaa, slišim, tukaj je. Grin
Se odpravim proti svojemu vhodu, evo nje za mano. LEJTE jo muco Cheesy
Res, muca bela, z daljšo dlako, zelo košatim repom, samo okoli oči ima nekaj, kar je videti kot zaspančki.

Se spet odpravim, joooooj, jooooj, slišim teto tarnat, ona že skoraj joka. Kaj pa je? Nimam ključa. Kako nimate ključa? Ja, sem tok ven letela, da nisem ključev sabo vzela Grin. Ajme meni! Gospa, pozvonite enemu od sosedov, saj vam bodo odprli. Aja, sej res. In gre teta pomirjena z opletajočo muco v rokah.
Doma nahranim telefon, pokličem Gmajnice, se vse zmenimo.
Nato pokličem še gospo, ona vsa vesela, joj, pravi, ja, so me že klicali, pridejo po muco čez eno uro. Bi bilo škoda, da bi jo kdo povozil, je taka lepa mlada mačka. Ja, si mislim, ampak kaj hudiča pa lastniki delajo? Bi pričakovala, da bo kakšen totalno histeričen osebek letal okrog in klical muc muc muc, pa nč Angry
Je rekla gospa: hvala vam, bog vam bo povrnil  Cheesy. Saj mi je že, gospa, mi je že!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #381 : četrtek, 11.10.2012 : 08:03:23 »

Hvala za nadvse prijetno (zate verjetno malo manj) jutranje branje ob kavi. Cheesy Menda ti res ni bilo dolgčas. Huh
Vsem skupaj pa enga Kiss!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #382 : četrtek, 11.10.2012 : 09:08:07 »

Hihi, kakšne dogodivščine. Nike, ti pa znaš zabavat šeflo!  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #383 : četrtek, 11.10.2012 : 10:39:50 »

Ojej, ti si pa imela res čudovit dan, tak, da si z veseljem zaželiš več takih dni.  Sad Važno, da se je vse dobro končalo!  Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #384 : četrtek, 11.10.2012 : 16:22:38 »

Če nič drugega, boš imela še eno zanimivo zgodbo za pripovedovat  Wink
Se je pa napeto brala  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #385 : četrtek, 11.10.2012 : 22:06:34 »

Saj najbrž vsi veste, da na VF delajo vse, razen čipiranja.
Mucko je danes dobil tretje cepljenje in ni niti muksnil, potem sva se preparkirala na vet. postajo za čipiranje, kjer tudi ni niti pisnil. Je vprašal vet: a si ti tole sploh čutil? Sem rekla, da je to eno zdravo kmečko dete, zelo potrpežljivo  Kiss

Bela muca od včeraj je bila že zjutraj na internetni strani Gmajnic kot najdena muca. Upam, da jo kdo išče.  Undecided

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #386 : petek, 12.10.2012 : 00:16:01 »

Mačja, pri tebi pa res ni dolgčas! No, vsaj dobre novice za konec tega telenovelskega dneva Cheesy

MUckotu  Kiss Kiss Kiss za pogum, Nikici za uspešno zdravljenje, najdenčku pa, da čimprej pride v stari ali nov (bolj skrben) dom Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #387 : ponedeljek, 15.10.2012 : 22:20:06 »

Samo za Luno7, da veš, da nisi šla zastonj v štacuno:


http://shrani.si/f/2R/eV/3nyuqH5D/dscn0217.jpg[/img]]
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #388 : ponedeljek, 15.10.2012 : 22:21:48 »

O, lej jo intelektualko!  Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #389 : ponedeljek, 15.10.2012 : 22:22:29 »

Pa še za Smetko: hvala  Kiss


http://shrani.si/f/2c/jT/3NsjRPcl/dscn0220.jpg[/img]]



http://shrani.si/f/40/dH/464yfLm9/dscn0225.jpg[/img]]

Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines