mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 01:36:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 146244 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #480 : četrtek, 04.08.2005 : 20:56:59 »

TinaZ: Meni se ne zdi, da gre za kdo tukaj drzi skupaj in kdo ne Tongue...
Bolj se mi gre za to(ker poznam situacijo) in vem(vsaj priblizno), kaksno je stanje dalmatincev v Slo.. Gregor hoce le dobro pasmi, ker je edini, ki se problema zaveda. Drugi mizijo in gledajo stran ter ga imajo za (citiram Grin)preimpotentnega hendlerja, ki pluva po vsem in vsepovprek. Ce dobro preberes kaj je napisal lahko vidis, da pise le ve dobro pasmi (pac na svoj nacin, ki veliko ljudi moti) in puskusa pasmo resiti "propada" v Slo. (ki pasmi grozi).

Toliko iz moje strani....pa nic ni misljeno kot provokacija Tongue

Lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #481 : petek, 05.08.2005 : 10:06:31 »

mojca klip je pa ze pravi ded Shocked .. me kar malo spominja na rockyja Wink

drugace pa ce se spet vrnemo na temo o vzreji dalmatincev.. 
cetudi bi vsi izrazili svoje mnenje na tem forumu, kaj bi s tem dosegli? Undecided nič!.. nic v dobro dalmatincev , vse bi ostalo enako, razen tega, da bi bili med sabo pokregali, ker pac nimamo vsi enakega mnenja Tongue
bi bilo pa res pametno ustvariti kaksen klub (pa o tem je bilo ze ne vem kdaj govora Roll Eyes), pa bi se te zadeve resevale v zivo in sproti.. ok , saj vem , da je lahko reči, narediti klub, samo se mi pa zdi brezveze tu diskutirati o vsem, ker niti niso vsi omenjeni prisotni v debati, pa četudi bi bili , to stanja ne bi spremenilo  Undecided .. postavili bi se vsak na eno stran, za ali proti nekomu in to bi bilo tudi vse.. dejanskega izboljsanja vzreje pikic v Slo. pa ne bi s tem nic izboljsali  Lips Sealed

Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #482 : petek, 05.08.2005 : 12:30:11 »

Takole pa sem malo prišla pokukat tudi v vašo temo ( upam da ni narobe ).
Gregor vse čestitke za spikya očitno bo to res pes o komer bodo ljudje še govorili.
Jaz bom samo tole rekla. Gregorja sem spoznala v SCG in z njim pri mizi spregovorila par besed. Lahko samo povem da sem bila presenečena koliko znanja ima. On ni ozkogled, pozna tudi bullterrierje prav dobro, tudi Tadeji je povedal par stvari o Laphundih, torej tukaj se vidi da ''fant'' ni po župi priplaval.
Pri dalmijih kot tudi pri drugih pasmah ni pomemben samo izgled ko vzrejaš ampak še ozadje, rodovniki. Potem koga boš uporabil, kaj pes daje, sej se ne opazi z enim leglom....vse to vam lahko on razloži, pa vam bo vse jasno. Že velikokrat je bilo rečeno '' ne grizem '' torej , what the hell pojdite pocukajte za rokav se pomenite, saj nič ne izgubite k večjemu pridobite.
Plus tega je on odličen handler, jaz ga občudujem bolj s te plati saj z dalmatinci nimam zveze, ampak če je nekdo uspešen mu tega ni potrebno zavidati ampak ga je potrebno občudovati in se naučiti, mogoče pa tudi vam kdaj uspe.

Lp, Ana
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #483 : petek, 05.08.2005 : 13:01:14 »

ne vem,,. mogoce je narobe, da sem bolj flegma človek, in sem za določene stvari raje tiho, ter si mislim svoje ,kot pa da bi izrazila mnenje, ker vem, da bi se potem skregala.. ne vem, mogoce je to narobe  Huh .. sigurno pa je narobe, da verjamem ljudem, s katerimi se poznam ( to pomeni , da se večkrat srečamo, pogovarjamo,..), in niti slučajno ne pomislim, da bi se mi ti ljudje lagali.. sicer nisem veren človek, samo, če pa se mi že kdo laže, bo to že dobil poplačano- slej ali prej- na takšen ali drugačen način Wink

drugace pa glede oberwarta.. me je prav začudlo to glede rockyja.. ker do zdaj, kar sem ga jaz vidla na razstavah, je VEDNO delal dobro,, stoja supe, tek super, pa tudi nikoli se še ni vstrašil sodnika.. tako, da me je to zelo presenetilo.. pa glede njegovega karakterja, kolikor gajaz poznam mi je ok.. vedno ko se sklonim, me že "polupčka", pa je full vesel, če ga cartam Cheesy Wink .. tako , da me je res presenetilo, da se je tak obnašal  Huh .. glede tega , da je evropski prak, pa vsak ima svoj okus.. tako ga je imela tudi sodnica na Euro.. ne vem, meni osebno je bil v Tullnu prav tako najlepši med mladimi, ali si imel ti,PU, drugega favorita? Huh
v szombathelyju pa sem bila.. ja spiky mi je všeč.... sicer moje mnenje niti slučajno ni še izpopolnjeno, se pa počasi učim , kateri pes je po standardu, kateri pa ne Wink .. pri spikyju mi je všeč, ker ko se postavi, stoji kot okamenel, in tako je tudi prav.. sicer pa v szombathelyju  spiky za bob ni imel konkurence, tako da čisto prav, da ga je dobil Wink .. četudi je bil sodnici tudi Johny full všeč , samo proti spikyju se ne more primerjat, to pa zato,ker niti slučajno še ni razvit, kaj šele , da bi tako obvladal obnašanje v ringu (četudi vedno boljše Wink) .. ne vem, johny nima ne vem kakega rodovnika, pa zato se ne pomeni , da on sam ni dober pes, ali pač Huh .. sicer je tak vsakemu svoj pes najlepsi, toda meni osebno je johny čisto ok.. če bo kateri pes lepsi pa bom to tudi povedala..kot recimo spiky , sigurno mu Johny še ne seže do kolen..mogoče pa mu kdaj bo Cheesy Wink ne vem sicer, PU, koliko si kdaj pogledal Johnyja, ker vedno letiš iz enega ringa v drugega.. samo meni osebno (saj pravim moje neizkušeno mnenje), je kar podoben tipičnemu dalmatincu.. če ne bi bil, ne vem zakaj bi ga potem vsi sodniki pohvalili in se v ocenah ponavlja lepa glava, lepo gibanje, močen pigment in še in še.. ali zato, ker nima tako super rodovnika oz. da nima prednika, ki je full šampijon ne vem česa pomeni, da na razstave ne bi smel hoditi oz. da je slab pes? Huh ... sicer o Johnyju nisi nikoli nič pokomentiral, to sem pač napisala zato, ker je vseeno iz tomazeve psarne, se pa govori dosti o njegovih psih.. če pa bom nadaljevala z razstavljanjem, pa te bom sigurno (ko bo johny ze razvit ded Cheesy) povprasala za tvoje mnenje o johnyju, da vidim kako bi ga ti ocenil Wink
toliko o tem z moje strani,
pa se to, v tem sporočilu se nisem zelela postaviti na nobeno stran, pač povem moje mnenje, se pa čisto postavljam in zagovarjam Johnyja, ne glede na to, kje sem ga kupila Cheesy
lp,
Jasmina
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #484 : petek, 05.08.2005 : 14:27:28 »

Gregor najprej vse čestitke za uspeh spikyja!!!
Sicer pa spremljam njegove rezultate na tvoji strani, in res dosega krasne uspehe!mislim da skoraj na vsaki razstavi ki se pojavi pobere vsaj BOB pa še kaj več!
Na žalost ga v živo še nisem imela priložnost vidit, upam pa da se pride tudi v slovenijo kaj pokazat.

Rockyja sem tudi jaz enkrat peljala v ring( Huh )sicer je laufal kar lepo, stal pa recimo da tudi...
kaj pa se je tam dogajalo pa ne vem...
Citat
on je definitivno premajhen po standardu-nima niti 58 cmkoliko mara imeti, pa zlomljen rep ima in netipicno nosen kar sta veliki diskvalifikacijski napaki, da o karakterju ne govorimo!!
ja, ampak če je pes majhen(celo tudi premajhen)so vsi srečni in zadovolji in navdušeni...ker so vsi obsedeni z malimi dalmatinci, če pa je pes prevelik pa se iz tega dela celo štalo...
ma dajmo začet štepat mini dalmatinčke, take za v torbico Grin
za rep je rekel da je pes sam pogruntal da ga lahko tako skrivi in da ga zdaj nalašč tako nosi Grin Cheesy
glede karakterja pa; WHO CARES??karakter pa itak ni pomemben, sej pri mladiču se ga še ne opazi dovolj dobro pol pa je itak vseen! Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
sicer pa to ni vse kar ni ok pri njemu...
Če mene vprašaš...jaz že zaradi karakterja nebi monda parla(pravzaprav je to največji razlog) ker je preveč nezaupljiv do tujcev in preveč muhast!sicer v ringu se še ni zgodilo da bi se ustrašil sodnika, edino v BIS ga pa rata strah...
ampak zunaj ringa se je pa tudi že zgodilo da mu kak pes ki je šel mimo ni ravno ustrezal in je zarenčal proti njemu....pa ne zato ker nebi bil socializiran, ampak enostavno mu eni psi ustrezajo drugi ne...saj pravim-muhast je!
ah, ma pa saj mislim da je enkrat nekaj čudno zarenčal ravno na flyerja!ko smo bili za BOB...sej mogoče sem narobe naredila ker sem ga mal počla...ampak v takem trenutku res ne izbiraš sram

jasmina, sej vidiš ocene iz razstav, tudi po tem si lahko malo predstavljaš kaj je na johnyju v redu in kaj ne...
jaz naprimer vsaj približno vem za monda...premalo razvito oprsje(to so mi napisali) mene pa moti še hrbtna linija..ne vem ampak za moje pojme mi zadaj preveč dol pade...
ima pa ziher še 10, 20 drugih napak...saj še najboljši psi niso popolni!
Citat
ampak če je nekdo uspešen mu tega ni potrebno zavidati ampak ga je potrebno občudovati in se naučiti, mogoče pa tudi vam kdaj uspe.
haha anči še ne veš?fovšija-slovenski nacionalni šport!!
noben se nebi učil in poslušal....vsi bi radi od začetka uspeli...brez truda.... Undecided
Citat
poglej hipo ki je to in nekaj podobnih stvari nardila in se prepricala in bila razsvetljana-odprle so se ji oci in sedaj drugace razmislja in je napravi poti
pa še prepozno sem naredila to...
Citat
punci bom pomagal koliko bom lahko, ce bo hotela!! hipo hvala za podporo in pravilno razmisljanje...
vse za dobro dalmatincev!!
LP in se že veselim nove generacije Panthera Unica šampionov! Wink

Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #485 : petek, 05.08.2005 : 14:34:45 »

Citat
pa glede njegovega karakterja, kolikor gajaz poznam mi je ok.. vedno ko se sklonim, me že "polupčka", pa je full vesel, če ga cartam
jasmina, tudi jaz sem ga v tullnu po celem dnevu preživetem v kletki vzela za pol ure ven in se špilala z njim ker se mi je zasmilil tam noter, in je bil pes totalno navdušen!
torej, se ti ne zdi da je mogoče zato tako vesel ker ima tako malokrat nekoga ki se je pripravljen špilat z njim? Lips Sealed
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #486 : petek, 05.08.2005 : 15:04:30 »

Pu, cestitke Cheesy Smiley
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #487 : petek, 05.08.2005 : 16:29:22 »

uf...bolš da se ne spraviš monda komentirat....bo placa zmanjkal Grin
ma pa pol zgleda tud on po dedku mal preveč kože na vratu in nič predprsja...
samo kakor sem jaz gledala sliko ima inside information kar ok predprsje...ampak ga nisem vidla v živo tko da nebi govorila...
sicer pa folk, lahko je govorit in kritizirat...dokler se vsaj malo ne poglobiš v zadevo.
jaz zdajle recimo da eno leto raziskujem in berem rodovnike, gledam strani psarn po evropi itd...ker si pač iščem psico, ki jo imam namen enkrat drugo leto če bo vse po sreči kupit in hočem da je dobra razstavna psica z najboljšo linijo tisti čas v rodovniku, ali vsaj dober približek temu.in bolj kot gledam.... me vse skupaj pripelje nazaj v slovenijo!v skandinaviji ne dobiš nič boljšega psa kot tukaj v sloveniji.PU dejansko vzreja z trenutno najboljšo linijo-flyer je res eden izmed najboljših psov v evropi, in ni to samo hvaljenje tega preimpotentnega hendlerja( Grin Grin Grin )
če pogledaš rodovnike parih najboljših psov-vzrejno ali razstavno-se v vseh rodovnikih pojavljajo isti psi!večina jih je recimo iz psarne t-cart iz kjer je tudi flyer, perdita-iz kjer je mama od oliverja, jilloc-iz kjer je foter od oliverja...itd...
torej, preštudirajte malo, razčistite v glavi če se vam da...in mogoče boste prišli do takega zaključka kot jaz.če pa ne boste....pa preštudirajte še enkrat Wink
Citat
P.S. hipo upam da bo eden od bodocih PU sampionov tvoj...
jaz tudi...upam da šampionka Cheesy
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #488 : petek, 05.08.2005 : 17:39:20 »

no,no hipo vidim da si kr aktivna-bravo! vidim da si skapirala o cem govorim ze cel cas in kaj mam jaz doma in da imam popolnoma prav ce se tu pa tam malo pohvalim...
no ce se za info povem da je v pogovoru nov transfer pri dalmatincih; in sicer k meni naj bi prisel evropski prvak lestos iz tullna-en njuspesnejsih psov vseh casov na finskem KAMILKAN VAINAMOINEN!!! transfen je ze skoraj 80 posto raliziran samose podrobnosti je treba uredit pol pa bojo vsi srali nastran ker so ze itak poscani od zavisti,ker imam jaz doma 3 od 5 najboljsih dalmatincev evrope(sveta)!!!
hipo caki na tole; FORTUNA DE GABRITHO bo parjena z KAMILKAN VAINAMOINEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ljudje moji ce bo kot mara biti in kot sem dosedaj videl kaj je biloker sta oba imela mladice in to same dobre bo to atomsko-nuklearna bomba!!! ta dva rodovnika skupaj morta dati samo super stvari; oce od fortune je black babuu ki je bil top dog na svedskem mislim da 97 leta in ima cisto nov pedigre za moje psice, mamo od fortune imam jaz doma in je ena naj psic vseh casov na svedskem in v evropi! taavi kot klicejo vainamoinena ima kot oceta milkanpoika ki je se eden super pes in mogoce najproducer iz kamilkan psarne! od taavija sem hotel met brata-crnega za vzrejo, ker imam vse rjave toda nisem vzel ker ga ni blo mi pa je zal da nisem vzel psico ki mi jo je ponujala-vidite da sem ze takrat vedel kaj bo dobro danes...
hipo in vsi ostali; vse kar zdaj pride bodo same bombe, ker res je hipo da samo jaz imam take ciste svedsko-angleske rodovnike dalec na okoli in s tem se da dost nardit!! pobral sem jim vse najpse in zdaj bomo videli...
flayko pa preseneca vsak dan!!!
mejte se lepo
grega
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #489 : petek, 05.08.2005 : 19:03:41 »

PU sicer sem rekla, da te bom vprasala za oceno, ko bo johny že razvit.. pa dobro, ce si ga ze pokomentiral,. se moje mnenje na tvojo kritiko
Citat
johny ce se ga prav spomnem ima prevec koze na vratu kar prihaja od njegovega dedka
  s tem se popolnoma strijam
Citat
pa zelo slabo razvito in nakazano predprsje in slabo stojo prednjih nog kar je povezano s slabimi koti spredaj
ok no, pretiravat ni treba Cheesy sicer nima predprsja takega kot recimo flyer, tak zelo slabega pa tudi ne Roll Eyes ..mogoce bi se strinjala z tem ,d a ima slabo razvito in nakazanopredprsje, ne pa ZELO slabo Roll Eyes.. slabo stojo sprednjih nog ima zaenkrat se, na tem in nasploh na celi stoji delama, tako , da malo boljse bo to se zgledalo Wink .. ja sigurno ne bo dobil se ne vem kake mase, samo ce bo ze to , kar ima zdaj, utrdil, da ne bo vec tako mehek,  bom cisto zadovoljna Smiley in tudi zgledalo bo čisto drugače, tako pri njegovem teku kot tudi izgledu Smiley
drugace pa meni ni zal , da sem ga kupila, saj je nasploh taki srcek, pa ravno pravi izziv je za mene, tako glede razstav , kot tudi agilityja in nasploh poslusnosti.. pa karakterno mi tudi super ustreza Cool ..sicer pa, ne vem no, ce bi imela super vrhunskega psa, bi pa tako bilo takooo v minusu, ce ze zdaj z Johnyjem kar hodim okoli Cheesy Grin Grin, slabo za financni polozaj Tongue
drugace pa je res ja, da johny ni rojen za ring ( s tem mislim glede obnasanja v njem), je pa toliko bolj napeto na razstavah, ko ne vem, kdaj bo kako bedarijo  naredil Tongue Grin .. saj pravim pravi izziv za mene oz. mojega, kateri ga ponavadi hendla.. Wink ...samo počakajte še malo, pa bo stal tako kot spiky ali pa rocky drugace(zgleda je imel v A slab dan Huh).. spikyja omenjam zato, ker sem ga zdaj res opazovala, pohvalno, kak je priden v ringu Cheesy Saj johnyja bom tudi tak naucila Wink Tongue
oki, o Johnyju sem se razpisala, ker ga pac poznam , o ostalem pa se ne bi, ker nimam niti slučajno dosti izkušenj z dalmatinci, kaj sele z njihovo vzrejo, tako da bom raje Lips Sealed

lp,
Jasmina
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #490 : nedelja, 07.08.2005 : 18:28:19 »

glede na to , da je prejšnja tema dalmatinci čisto zašla iz pomena zakaj sploh obstaja- da si izmenjujemo izkušnje z našimi pikicami, odpiram novo temo. Če pa bo kdo spet zašel iz teme, pa prosim - administrator-ja , da sporočilo kar izbriše, saj bi temo pikic vseeno še želeli imeti Wink
Toliko za uvod, zdaj pa , da napišem kaj sem želela.
Ravno pred kratkim smo se pogovarjali o lovskem nagonu naših dalmatincev. Torej, danes sem prvič naletela na srno, da ni bilo še drugega psa zraven. Niti ni bila tako daleč, Johny jo je pogledal (zgleda si je mislil "kaj te zdaj to je" Cheesy).. jaz pa sem se takoj  zašprintala naprej po gozdni potki.. Johny pa za mano Shocked Cool .. toliko o njegovem nagonu..sem bila prav ponosna na njega, ker sem pa ravno par minut prej srečala lovca, ki mi je "težil" zakaj ga nimam na povodcu Cheesy Wink
Možno tudi, da se ni zalaufal za njo, ker je malo kapljalo, pa ni preveč dobro vohal? Huh
Sem prav veselim naslednjega srečanja s srno, da vidim akko bo takrat odreagiral Roll Eyes

Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #491 : nedelja, 07.08.2005 : 21:05:46 »

Citat
glede na to , da je prejšnja tema dalmatinci čisto zašla iz pomena zakaj sploh obstaja
no ja...zarad mene se lahko tole zbriše, ampak napisat moram.
 Pa kaj a vzreja ni pomen dalmatincev?? Huh
zgleda res ni nobenemu pomembna, ampak tud če vam ni, sej nismo mi ki pišemo edini ki beremo forum.Mislim da se marsikdo obrne sem ko kupuje dala, pa mu z čvekanjem nič ne pripomoremo k temu da se bi odločil kje ga kupit.treba je tud kaj napisat glede tega, ampak pol se zgleda tema takoj zaklene...ko hočeš sam nekoga pohvalit in nekoga pograjat.
na žalost, ampak ko berem nekatere druge teme, se ogromno piše o vzreji, pa se tudi šimfa med sabo pa se teme ne zaklene.
Mislim da tudi na podlagi napisanega tukaj se kdo odloči kam bo šel po psa...
Pa da ne bo kdo narobe razumel, nič nimam proti čvekanju...tud sama napišem velikokrat kaj nepomembnega sem, ampak pravim samo da ni narobe če se piše tudi o vzreji, ki je več kot pomembna za pasmo!!
ampak pač imate mnogi napačno mnenje o nekaterih...in vas niti ne briga kaj je kdo naredil za pasmo, saj je tisti drugi bolj prijazen pa dajmo raje drugemu prav...tega prvega pa ker nam hoče nekaj dopovedat linčajmo Undecided
LP pa brez zamer...
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #492 : ponedeljek, 08.08.2005 : 00:07:56 »

Zdravo! no sedaj bom jaz tudi malo pisala, ker je končno samo za tiste, ki bi  pisali kaj drugega ......jaz sem zadnjič  pisala na temo  sobivanje dveh psov skupaj in so se takrat vsi name spravili( meni se pa ne da kregati in bom tudi naredila tako kot bom jaz hotela...)Jasmina ti imaš pa srečo glede tvojega Johnija....moja oxy samo, da srno zavoha(že od daleč)takoj teče za njo.....enkrat jo je skoraj ujela.....pa po gozdu sva jo z fantom iskala 15 min( jaz vsa objokana) in nisva vedela kaj naj narediva...in potem se je kar naenkrat prikazala vsa vesela, da naju je našla.Mene je zelo strah, ko grem v gozd z oxy, da bi spet kakšno srno videla.kako se pa johny odziva na druge živali? in kaj bi naredila če bi šel za srno?jaz ne morem nič, ker me takrat nič ne sliši.sedaj sem pa zelo pazliva, ko grem v gozd in jo privežem če se mi zdi kaj sumljivega.lp
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #493 : ponedeljek, 08.08.2005 : 00:16:16 »

Hipo! meni se gre za vzrejo...samo povej kaj lahko ti narediš? če en človek tako dela za svojo  vzrejo ali svojo psičko ne moreš nič.veliko ljudi psi mučijo....jaz sem vesela, da se imajo vsaj nekaj kužkov lepo, ker sem imela že velike probleme, ko sem kakšenmu rekla kako dela s svojim psov...in itd....upam,da si razumela o čem sem govorila.....nobenemu ne moreš nič preprečiti če se je odločil, da bo tako delal......Lp....pa nič mi zamerit
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #494 : ponedeljek, 08.08.2005 : 09:28:38 »

Citat
meni se gre za vzrejo...
tebi se gre za vzrejo???haha, ne mi pritiska dvigovat....tebi se gre za vzrejo pa boš namenoma parla svojo mešanko?
a kaj lahko narediš?za začetek lahko daš svojo psico sterilizirat, pa bo vsaj ene 6, 7 ponesrečenih poskusov dalmatinca manj na svetu...
ampak ker se tebi gre tolk za vzrejo, sploh ne dvomim da boš dala na svojo psico kakega dobrega psa da jih boš hitreje in lažje prodala (ker folk naseda takim oglasom)še pred cepljenjem...pa da ti bo šlo manj hrane...ker kakor vem še svojo psico komaj vzdržuješ, rada bi pa mela leglo!!
sicer sem pa s tabo že dorekla na enem drugem forumu, kjer si trdila da ima tvoja psica vse teste in ne vem kaj...slikane kolke pa slušni test...ker maš tak fajn veterinarja ki ti to vse zastonj naredi...ko sem te pa vprašala kje si slikala kolke in delala slušni test si pa zgleda nisi znala kaj dobrega spomnit si bla pa raje tiho...

Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines