mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 01:10:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 149928 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #210 : petek, 07.05.2004 : 15:46:27 »

Barbka,

no v Lj.na razstavi ni bilo časa ,da bi kakšno rekli ,mogoče drugič.

http://www.dalmatian-croatian.com.hr/Slike/SnoopyM_11A.jpg

Moje ime je Snoopy.Star sem 7 tednov in pol.Sem cepljen , tetoviran in zdrav. Če si želiš moje družbe se javi.

Tole prekrasno slikico Snoopyja sem hotel postaviti v male oglase pa mi nekako ni uspelo ,pa sem jo v "našo"  temo pripopal. Samček se nam bo pridružil v naslednjem tednu ,nato pa bo šel k novim lastnikom .če se bodo seveda javili.

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #211 : sobota, 08.05.2004 : 12:37:50 »

V Zonzaniju se je znasel dalmatinec star 4 leta, najden v Vojniku.
http://users.volja.net/lenko469/zavetisce.html
Logiran

Doog_Kcul
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 20


« Odgovor #212 : sobota, 10.07.2004 : 19:14:03 »

Jaz imam tudi dalmatinca Grin
Ime mu je Lucky ima rodovnik in rodovniško ime njegovo je Good Luck. Star je Tri leta in pol in kupili smo ga Od Gregorja Nemaniča. Sedaj me pa zanima ker prijatelj kupuje psa me pa zanima kje ste vi kupili psa.
Hvala za vašo pomoč.

lp DK
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #213 : sobota, 10.07.2004 : 19:32:43 »

tile dalmatinci ti pa znajo prav živčke požret Wink
moj uboga sam takrat ko se mu splača, pa se lahko na glavo postaviš da bi ubogal...pa kaj čmo, k so pa tko luštni Smiley

aja drugač sm ga pa jaz v sežani kupila, star je pa 4 mesece
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #214 : sreda, 14.07.2004 : 22:11:57 »

Na bolhi je oglas:

Pes Dalmatinec (mladiči)

Prodamo mladiče psa Dalmatinca, z rodovnikom, cepljene, stare 9 tednov.
Za podrobnejše informacije ter za ceno smo dosegljivi na telefonu:
03-56-43-248 ali
040-57-00-25



Lp
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #215 : nedelja, 19.09.2004 : 21:21:04 »

Ja, dalmatinci so resnično psi za izkušene vodnike!Ubogajo kadar se jim splača, zelo se moraš potrudit, da ga motiviraš za učenje dolgočasnih stvari, recimo prostor, poleg(oz, da vsaj vrvice ne vleče), če pa tekaš je z veseljem poleg al pa ob konju!Sem pa opazla, da jim nikakor ne smeš popuščat in moraš biti vztrajen, potrpežljiv in živahen, kadar jih učiš.Spoznala sem tudi, da jih je zelo dobro vpisat v igralne urice,malo šolo, jih čimprej spoznati z novimi stvarmi, živalmi, vodo in ga dosledno s pozitivnimi izkušnjami vzgajati ter učiti.

papa
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #216 : torek, 05.10.2004 : 12:49:10 »

Pozdravljeni!
Kot ze vsi veste imamo trenutno veliko problemov s nasimi sosedi hrvati glede mej in lastnistvu raznih stvari... no ena anekdota na to temo pa se je zgodila ta vikend in sicer v naso korist na kar smo lahko ponosni!
V soboto je bila namrec specialka-klubsko prvenstvo pasme dalmatinec v njeni maticni drzavi (hrvaski) v mestu Zagreb, na prelepem lovsko-turisticnem kompleksu.
sodila je ena bolj cenjenih sodnic in vzrediteljic v evropi;Pia Pedrecini iz Italije ki ima ze vec kot 30 let zelo uspesno psarno Della Bellcora.
V dokaj mocni konkurenci smo lahko videli Panthera Unica show po Flaykotu!!
Zmagali smo skoraj vse klase in osvojili skoraj vse nazive;
najlepsi mladic psica je bila Unbeaten Panthera Unica
mladi klubski prvak je bil sin od nasega multi ch T-Cart Man of Gold-Flaykota
prvi v sampion klasi,KLUBSKI PRVAK in BOS je bil zdaj ze legenda Flyako ki je tako prvi pes ki mu je dvakrat zapovrstjo uspelo postati KP v maticni drzavi pasme(skupno njegov 13 klubski sampionat!!)!!!
drugi v sampionih je bil njegov vnuk (oce Jack pot 2001Panthera Unica)ch. Panthera Unica Quite Like Flayer
ZDAJ PA SE ZACNE:
pri psica je bilo vse v nasih barvah in sicer;
prva v intermedia in kasneje KLUBSKA PRVAKINJA in BOB,BISS je bila TRESURE OF GOLD PANTHERA UNICA (iz enega od mojih prepovedanih legel v sloveniji) ki je bila prvic na rastavi (razstavljana pod slo naslovom vendar pod JR rod.stevilko),razstavljal pa jo je lastnik sam-tudi ona je hcerka od FLAYKOTA
prva v open klasi je bila polsestra od Flaykota(lastnistvo Tomaza Zajca-vendar je se ni izplacal do konca) HEART OF GOLD PANTHERA UNICA
v sampionih pa spet hcerka Flaykotova FALCATUS STELLA DELILAH
kar pomei da so za klubsko prvakinjo tekmovale samo psice v lastnistvu GREGORJA NEMANICA & Co.
na koncu smo bili dfelezni veliko komplimentov in pohval jaz pa sem v sali dejal kolegom hrvatom;KAJ GOVORITI DA JE DALMATINEC HRVASKA PASMA CE PA NAJDALMATINCI ZIVIJO V SLOVENIJI!!!
Ocitno je da psarna Panthera Unica dozivlja razcvet in vrhunce po diskvalifikaciji s strani SS Kinoloske zveze in vzrejne komisi9ji SOHODA- SE EN DOKAZ VEC DA NIMAJO POJMA IN NE DELAJO ZA DOBRO SLOVENSKE KINOLOGIJE!!!
PREPOVEDANO JE NAJBOLJSE!!

Gregor Nemanic
ponosni lastnik psarne PANTHERA UNICA
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #217 : torek, 05.10.2004 : 12:52:51 »

PU, čestitke ob res super uspehu tvojih psov  Wink

kar tako naprej  Cheesy Cheesy Cheesy

LP jana
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #218 : torek, 05.10.2004 : 13:03:00 »

PU,
ČESTITKE tudi iz našega konca  Cheesy Cheesy in še eliko veselja s pikastimi nadobudneži....
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #219 : torek, 05.10.2004 : 14:35:56 »

pantheraunica: Čestitamo!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #220 : torek, 05.10.2004 : 14:47:40 »

Halo!
 hvala za cestitke vsem!
 
Pozabil sem napisat da je bilo na tej hrvaski klubski prijavljeni 12 psov katerih lastniki so slovenci kar je skoraj tok kok je bilo prijavljeno na vseh slovenskih razstavah letos skupaj!! se ena stvar nad katero bi se na KZS in pri komisiji za SOHODA morali zelo zamisliti!?!
ce pa vemo da jaz v lastnistvu imam 22 dalmatincev in se kar nekaj ji je ki sem jih prodal v slovenijo je ta podatek da je bilo letos v slo na razstavah prijavljenih vsega okrog 25 se bolj sokanten in sramoten!! moramo pa vedeti da je na skoraj vseh razstavah v slo letos bil prijavljen vsaj en moj dalmatinec celo enkrat je bil en in edini!
se en dokaz vec kako se pri nas skrbi za popularizacijo pasem, povecevanje stevila psov na razstavah in se najboljgrozno je pri poboljsevanju kvalitete psov in vzreje!!
VELIKA SRAMOTA!!

Gregor Nemanic

P.S. ostaja pa se veliko neobjavljenih podobnih uspeh mojih psov in pa udelezbe na nekaterih najvecjih evropskih razstavah kjer smo edini zastopali slovenijo pa ceprav smo suspendirani in odbaceni zaradi osebnih zamer in nevoscljivosti tistih ki so na visokih mestih niso pa nikoli nobenih rezultatov naredili!!
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #221 : torek, 05.10.2004 : 14:56:14 »

vse ostalo pa lahko vidite na www.pantheraunica.net in na www.doghandling.net
zahvaljujem se moji lubiki za aktualiziranje-cmok..
Logiran
dizzy
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #222 : torek, 05.10.2004 : 15:04:24 »

Iskrene čestitke!

To je resnično velik uspeh  glede na to, da imajo  pri Lacrimi evropskega in svetovnega prvaka!!

Ali obstojajo tudi kakšne slikice?

Veliko uspeha še naprej !

Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #223 : torek, 05.10.2004 : 19:50:36 »

Pu cestitke!!! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Lp
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #224 : petek, 08.10.2004 : 18:44:42 »

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/rocky-croclub2004.jpg

PRIKKEDILLA`S AMROCK  -  CROATIAN DALMATIAN CLUB SPECIALTY SHOW 2004 /02.10.2004./ VERY PROMISSING, BEST IN SHOW 6 - 9 mon., judge: Mrs. Pia Pedercini (I)

Lastnik Kennel Multipla in Lacrima Christi.

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines