mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 20:23:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi brez povodca  (Prebrano 144127 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
alessa06
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


« Odgovor #375 : torek, 23.01.2007 : 21:24:50 »

Moja sigurno ne bo šla nikamor, ker ni nikoli res nikoli sama zunaj . Vedno ko je na vrtu sva zraven mož ali jaz.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #376 : torek, 23.01.2007 : 23:51:54 »

Moja sigurno ne bo šla nikamor, ker ni nikoli res nikoli sama zunaj . Vedno ko je na vrtu sva zraven mož ali jaz.
Nikoli ne reci nikoli, ker ne veš, kdaj jo bo kaj pičilo in kaj zagledala in bo šla čez vaš vrt. 
Me pa najbolj jezijo ravno takšni lastniki, kot je ta vaš sosed Angry

Lp
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #377 : sreda, 24.01.2007 : 01:19:03 »

Veš, tudi jaz sem rekla, da pinč pa nikoli ne more preskočiti naše betonske ograje...... no, pa se je zgodilo pred parimi leti  na nek poletni večer da sem s ceste lahko pobrala le še ubogo trupelce.
Logiran
alessa06
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


« Odgovor #378 : sreda, 24.01.2007 : 15:42:02 »

Se opravičujem, mogoče sem res  narobe rekla .Saj ne rečem da je ta" nikoli ne bo šla " 100% sej ne more bit ,ampah hočem povedati to, da ni nikoli zunaj brez nadzora. Učili smo jo , da je 2m od ceste meja in do sedaj je ni prestopila. Lahko pa se zgodi seveda. Samo jezi me pa to ,ker niso sosedovi psi pod nadzorom. Vsi v naselju se trudimo in se držimo reda , da naši psi ne lajajo brez veze in ne hodijo po drugih vrtovih, samo tale sosed pa je skregan z redom... Sad
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #379 : torek, 27.03.2007 : 18:00:52 »

Rada bi z vami delila to svetovno izjavo  Lips Sealed lastnika psa brez povodca, ovratnice ali kakršnekoli omejitve gibanja ob srečanju na javni cesti, katero smo uporabili za nedeljski sprehod in pač vodi mimo njegove bajte brezn opozorila na hudega psa. Moj pes na povodcu, njegov prost da bolj prost ne bi mogel biti, po gobcu in glavi poln brazgotin. Prepozno opazimo, da je pes spuščen in hitimo naprej v upanju da nas ne opazi. Ne rata, pes že fiksira in se premika proti Maju. Vsi nasršeni čakamo, kako bo drug reagiral medtem ko se lastnik spuščenega od zadaj pritihotapi  Lips Sealed do svojega psa, da ga lahko končno zagrabi (hvalabogu).

In za piko na i izjavi: "Ni fajn, to pa res ni fajn da greste s psom tukaj mimo"  Shocked

Emmm...  Huh
Še danes razmišljam kako bi se izteklo, če ne bi bil lastnik ravno takrat pred bajto  sram
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #380 : torek, 27.03.2007 : 18:11:57 »

Skogkatt, upam, da to ni bilo proti Šmohorju. Mi je dalo namreč tvoje pisanje takoj eno asociacijo na gospoda iz hriba za menoj.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #381 : torek, 27.03.2007 : 18:16:02 »

ne, to je bilo kar tukaj pri meni na Graški gori  Undecided
na Šmohorju je bilo vse brez problemov  Wink
Logiran

luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #382 : petek, 20.04.2007 : 11:40:31 »

Pr meni pa se sedaj že nekaj časa pojavlja husky iz sosednje ulice in hodi dražit našega buldoga. Ta ga ne mara, saj ga je husky nekoč napadel in ga organsko ne prenaša. Ko pride ta pes k ograji prav izivalno zalaja, tako da potem nekaj časa pošluma renčanje in lajanje z obeh strani ograje. Lastniku sem že ničkolikokrat rekel, naj malo popazi na psa, da mu ne bo kar naprej bežal, pa nič ne zaleže. Če pa se srečamo na sprehodu, pa se husky raje umakne, ker ve, da vmes ni ograje.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #383 : petek, 20.04.2007 : 12:10:24 »

luka, ce ne bodo zalegla opozorila, ga prijavi- po zakonu morajo biti na javnih povrsinah pripeti (ce niso, je kar konkretna kazen).
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #384 : petek, 20.04.2007 : 12:45:58 »

Ta je na sprehodu pripet, vendar jim velikokrat uide (strga verigo, skoči čez ograjo itd.)
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #385 : petek, 20.04.2007 : 20:51:23 »

Luka, ne odlasaj s prijavo. Pes nima kaj poceti sam zunaj ne glede na to ali ga lastnik spusca ali pa se mu pes strga. lp
Logiran

luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #386 : sreda, 25.04.2007 : 14:24:24 »

Včeraj je bil ponovno "free", pa sem prijavil. Zaenkrat so lastnika samo opozorili, če pa se stvar ponovi, so mu zagrozili z denarno kaznijo.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #387 : sreda, 25.04.2007 : 14:30:31 »

Mah.... pomoje kar vedno ostaja samo pri opozorilih.... Angry

Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #388 : sreda, 25.04.2007 : 14:35:20 »

Upajmo, da bo opozorilo zaleglo, saj je prijavo dalo kar osem stanovalcev bližnje okolice.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #389 : sobota, 07.02.2009 : 15:50:56 »

Pravkar prihajam, še vedno vsa živčna izpod našega krasnega Pohorja, kamor sem se zeklela da ne grem več.
S fantom sma se sprehajala z dvema shih tzujkama in bokserjem, vsi so bili na povodcih in kar naenkrat se proti nam zažene ogromen pes, veliko večji od bokserja- črne barve. Imel je neko ovratnico okrog vratu. Začnem se panično dreti na ljudi čigav je ta pes, oni pa samo pomignejo z glavo in dalje. Že to me je razjezilo, kljub temu, da ni bol njihov pes, bi nam lahko pomagali. Pes skratka proti nam, povoha bokserja in začne renčati na tamali dve. Dobro da smo imeli peppermint sprej za pse, da smo ga popršili, da je pes zbežal proč. Jaz sem se vsa tresla, nisem prišla do zraka, ker imam velik strah pred tujimi psi. V tistem trenutku si nisem želela drugega kot pa da bi lahko zadavila lastnike tega psa. ZADAVILA!! to je nespremenljivo ravnanje. Nastradal je njihov pes, namest oni. Ubil bi lahko vse tri naše pse in ranil naju dva. Nočem sploh razmišljati o otrokih. Na koncu pa se mi še vrag črni smili, kaj pa je on kriv. Zapor za take ljudi, nevredne psov!!
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines