mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 18:28:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli  (Prebrano 53087 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #150 : ponedeljek, 25.07.2011 : 12:33:45 »

Ne, ne, ne, - ne smeš jih prej objaviti Angry stop, pa to bi bil ˝smrtni greh˝ jezen Pol gre cel špas v maloro.
Samo z Jano se zmeni, če je za Roll Eyes da jih bo dala gor.

 ljubezen
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #151 : ponedeljek, 25.07.2011 : 13:09:47 »

Ne, ne, ne, - ne smeš jih prej objaviti Angry stop, pa to bi bil ˝smrtni greh˝ jezen Pol gre cel špas v maloro.
Samo z Jano se zmeni, če je za Roll Eyes da jih bo dala gor.

 ljubezen
Samo res, kak sem jaz  butnglavc butnglavc
Upam, da se Jana kaj oglasi... Do takrat pa.. pridno fotkam.  Cool
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #152 : torek, 26.07.2011 : 01:03:15 »

Vau, kako lepa je tvoja zajčica Neli ljubezen, jaz bi tudi imela zajčka, samo si ga zaradi Sache ne upam imeti, drugače pa so mi zajčki zelo všeč, z Ajšo sta zelo luškani skupaj Kiss in kolaž mi je zelo všeč, lepo bodite vse tri! Kiss Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #153 : sreda, 27.07.2011 : 21:41:36 »

Hvala Lynn. Kiss

Hm, glede Sache... Morda ne bi bil greh, če bi poskusli pri nekom, ki ima mirne zajčke, seveda pod nadzorom, Sacha na povodcu, da vidite, kakšna bo prva reakcija. Jaz si ju od začetka tudi sploh nise upala skupaj spustit, predvsem sem se bala, da bi ji Nelč kaj nardila. No, pa se je čez nekaj časa pokazalo ravno obratno, namreč, če kdo, potem Ajša njo terorizira z ovohavanjem in zadnje čase celo lizanjem  Shocked Grin riti. Res se super ujameta, Neli ji vse pusti, Ajša pa prav tako. Včasih, ampak zelo redko tudi skupaj počivata. ljubezen
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #154 : petek, 29.07.2011 : 01:13:09 »

Aha, lepo da sta se ujeli.... Smiley ma moj Sacha že Poppyja in Bonija včasih maltretira, k se hoče igrat in pol kar skoči na Poppyja ki se ful prestraši in se čist prihuli k tlom, tako da moram pazit da se lepo igrajo, ker Sacha ima le 25 kil, Poppy pa le 7,7 kg.
Ampak Ajša in Neli pa izgledata kot pravi prijateljici! Smiley Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #155 : sobota, 30.07.2011 : 16:27:47 »

Prvo kot prvo: VSE najboljše Neli  Cheesy Kiss in drugo: čudovite plaže na Sardiniji  Cheesy Cheesy Prekrasno res.  Smiley

Moj Bučko tudi ne prenaša zajcev. Bil je en dogodek, in sicer, sorodnik mi je podaril res lepega zajčka. To je bilo kakšnih 7 let nazaj. Ga prinesem v sobo, Bučko je bil že notri, in ga spustim iz rok. Bučko je samo zdivjal za njim, ga zagrabil, in če takrat ne bi bilo v bližini mojega fanta, ne vem, kaj bi se z njim zgodilo. Jaz sem samo vpila, da so me potem še sosedje spraševali, kaj je bilo, fant pa ga je odnesel ven iz sobe. Ta zajec je potem romal nazaj k "darovalcu".

Najbrž je bil moj pristop in predstavitev zajca Bučku popolnoma napačen, sem pa prepričana, da se Bučko nikakor ne bi zlahka navadil na zajca. Jih res ne prenese. In je preveč nevarno za zajca, da bi bil v njegovi bližini, ker se ne more branit pred njim.

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #156 : nedelja, 31.07.2011 : 22:05:54 »

V bistvu jih ima zelo rad, Branka, samo ti ne razumeš te njegove ljubezni Wink.
Nelčki pa enga Kiss.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #157 : nedelja, 31.07.2011 : 22:54:44 »

Neli, če ti hudir nagaja, jo sem pošlji. Moje itak bolj ali manj ni kle in bo za Belo Bitje poskrbljeno po najboljših močeh z našimi dizajnerskimi prijemi.

Mila  Cool Cool
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #158 : ponedeljek, 01.08.2011 : 10:35:58 »

Hvala Cats,

no, pokličem in javim takoj ob naslednji priliki. Cool Trenutno Belo omelo spi, jaz pa imam najpomembnejše - mir. Šefica me pa z nogo pod mizo čoha, tak da tut malo čohanja. Celo!
  Lips Sealed Shocked Cool

No, vidiš, Ajša, vse se vrača, vse se plača, zdaj se je pa tebi en težator poknil k riti.  Grin Roll Eyes
Ajša je šla na obisk k svojemu Nerotu, mešančku iz zavetišča, ki je imel polno dela z njenimi "zadnjimi deli telesa". No, ko jo je pa hotel naskočit, je pa tut šefica posredovala.  Cool Pol se je pa kavalirsko opravičeval in Ajši talal lupčke Kiss (in je ne več vohal).

Nero ljubezen





Nero zaloten pri delu.  Cool  Roll Eyes



Potem pa sva oba prevohala celo drevo.  Cheesy

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #159 : sreda, 03.08.2011 : 19:32:00 »

V bistvu jih ima zelo rad, Branka, samo ti ne razumeš te njegove ljubezni Wink.


Aha...  Tongue tako rad, da bi jih najraje pojedel  Grin
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #160 : četrtek, 04.08.2011 : 01:26:08 »

Haha, kako super napisano... Grin Cheesy
Simpatična sta Ajša in njen prijatelj, sploh tam ko drevo vohata... Smiley Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #161 : četrtek, 04.08.2011 : 20:11:03 »

Aha...  Tongue tako rad, da bi jih najraje pojedel  Grin
branka, pa to je tudi ene vrste ljubenez. Wink Grin "Tak si lep, da bi te kar pojedel! Moj, moj! ljubezen" No, mogoče za odtenek preveč dobesedno.  Evil
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #162 : petek, 12.08.2011 : 20:22:22 »

Hei hoj, se mi spet malo javljamo.

Danes ni za nami nič kaj dober dan. Sad
Ajšo je na sprehodu stresel pastir. Sad sram Grozn je cvilila kakšne tri, štiri sekunde in vsa psanična pritekla k meni. sram Undecided Potem se je sicer hitro pomirila, ampak vseeno - vas vprašam, kakšne so lahko psihične/fizične posledice, za pet kilskega psa. Aja, pastir ni bil za živino, pač pa za enega psa, ki pobegne vedno, če ni pastirja.  Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #163 : petek, 12.08.2011 : 20:37:59 »

Po moje lahko posledice ful omiliš tako, da jo stiskaš in čohaš, ji skuhaš najboljšo večerjo in jo vzameš v posteljo  Wink
Ajša Kiss
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #164 : sobota, 13.08.2011 : 08:54:01 »

Revica, to pa ni bila nič kaj dobra izkušnja zanjo. Tajo je tudi že stresel pastir, ker se je zrinila v ogrado za koze. Potem sem se pa bala, da ven ne bo upala it, ker je tudi zelo tulila, ampak k sreči je hitro prišla nazaj, čeprav jo je še enkrat stresel pastir. Bila je presenečena in šokirana, ampak je bilo hitro vse ok.
Upam, da je sedaj že vredu Ajša Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines