mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:09:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Kuža+muca
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža+muca  (Prebrano 71025 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
brina05
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #300 : petek, 07.07.2006 : 09:36:11 »

Ojoj.  Cry
Torej je Gala reševalka muc?  Undecided
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #301 : petek, 07.07.2006 : 09:42:48 »

Saj ni vedela kaj je notri. sram

LP
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #302 : petek, 07.07.2006 : 10:20:50 »

kristus  Sad

maj, se mi zdi da boš morala v svojem življenju odpisati muce...

eh ostržka
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #303 : petek, 07.07.2006 : 10:22:03 »

caki caki maj, a gala je mucki poskodovala hrbtenico? Ali jo je tako ze nasla? Jaz razumem kot drugo moznost...
Logiran
brina05
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #304 : petek, 07.07.2006 : 10:27:53 »

Jaz sem mislila, da je takšne že našla.  Undecided
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #305 : petek, 07.07.2006 : 10:45:35 »

Z Galo smo bile včeraj na sprehodu. In ob tistem smrdečem ribniku je grmovje. In tam je Gala nekaj zavohala in potegnilo staro, napol raztrgano vrečo, zavezano. Ni potegnila meter. Potem sem jo privezala za bližnje drevo a ne dovolj daleč. Ko sem hotela pogledat, kaj notri migeta, je mama muca šavsnila in dosegla po Gali. Notri je bil obup  Lips Sealed Lips Sealed Z obem rokama sem prijela vrečo in šla tako domov. (nekaj sto metrov). Gala pa za mano. Nato v avto in k vetu. Xena ve, kdaj sem jo morila po tlf.
Vet je ugotovil, da ima mama muca zdrobljeno hrbtenico, najbrž od udarca, ...naprej raje ne bi,...2 mala sta bila  že mrtva.
Res, da ji je Gala zadala še kakšno bolečino, a za poškodbo ni bila kriva ona.

LP
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #306 : petek, 07.07.2006 : 10:54:57 »

ljudje, ki to naredijo, so navadni pra*** Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed

boga macja druzina Cry Cry vseeno pa mama muca ni trpela do mucnega konca Undecided

Maj, jaz mislim, da bi Gala morala imeti ob sebi enega takega mackona, ki se brani, ki se postavi zase. Jaz mislim, da se Gala (potem, ko bi dobila nekajkrat po smrcku) ne bi vec upala prevec tezit psu... moje razmisljanje...
vem, ker pri moje fantu imajo 3 macke. In Bina je seveda vse tri preganjala Roll Eyes najstarejsa se ji je postavila po robu, jo nekajkrat prasknila (ampak sem pustila, da se babi zmenita sami) in sedaj bina sicer zasiba proti tej macki, a ko opazi, da je to ta macek, naredi kar lok okoli nje Grin
Drugi muc je nekajkrat se postavil zase, a vecino zbezi Roll Eyes
Tretji muc pa zbezi, ko zaslisi moj avto in ga 2 dni na spregled Grin Roll Eyes
Logiran
brina05
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #307 : petek, 07.07.2006 : 10:58:47 »

Torej človeška roka.  Angry

Ma ne moreš verjeti, kakšne stvari se dogajajo.  Angry
Najprej super fino fajn, imejmo mačka, pol ko so pa mladi, se pa take stvari dogajajo.

katastrofa.

Naša Brina se drugače z Bučkom tudi dobro razume.  Smiley  Odkar sem ga po nesreči povozila  Angry (mislil je da je dvoriščni čuvaj  Grin , pa se je skril pod avto-zakaj ni stekel ko sem vžgala avto, mi ni jasno  Undecided  Sad )se maček je malo izogiba. Drugače sta pa prijatelja.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #308 : petek, 07.07.2006 : 13:12:56 »

Tega se tudi jaz bojim, da ne bi enkrat mačka povozila. Saj se boji avtomobila, ampak velikokrat spodaj tiči... Undecided
Logiran
Stellka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #309 : petek, 07.07.2006 : 16:31:04 »

Poznam eno gospo, ki je povozila dva mačka tko, ker ju ni videla. Zdaj vsakič predno odpelje potrobi - pri njej deluje. Probite. Naša dva mačka na srečo ležita samo na strehi al pa na havbi in zbežita takoj ko zaslišta avto.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #310 : petek, 07.07.2006 : 18:31:42 »

maj sem najprej mislila, da je Gala pokončala mamo muco  sram
Kaj pa je z ostalima dvema mladičkoma?

lp zgrožena ostržka
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #311 : ponedeljek, 10.07.2006 : 09:12:36 »

Poznam eno gospo, ki je povozila dva maèka tko, ker ju ni videla. Zdaj vsakiè predno odpelje potrobi - pri njej deluje. Probite. Naša dva maèka na sreèo ležita samo na strehi al pa na havbi in zbežita takoj ko zaslišta avto.

Ja, ja, tudi jaz potrobim, od sedaj bom pa še bolj.  Smiley Wink
Logiran
brina05
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #312 : ponedeljek, 10.07.2006 : 10:02:53 »

Bom poskusila z trobljenejm če bo kaj pomagalo  Grin
Je pa tak crkljivček, da ne moreš verjeti. Prav pogrešala ga bom, ko ga ne bo več
Logiran
kitty
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #313 : torek, 01.08.2006 : 01:58:40 »

Mi imamo pa težave  Undecided
Posvojili smo dve leti starega bokserja. Od prej pa imamo pri hiši muco. Muc se psov ne boji in se tudi bokserju mota med nogami...no se mu je do danes.  Ta je kakšno minutko na miru pol se pa zapodi in muca prežene. Danes ga je pa celo poiskusil šavsnit. Bokserja smo kaznovali in je bil zelo užaljen. Muc pa prestrašen in popoldan tudi jest ni prišel domov. Je sedel na zidku in sem mu tja nesla hrano.
Sedaj še nekako gre ko je muc zunaj, vendar bo kmalu konec toplih noči in bo muc prišel noter. Kako potem?

Kako naj prepričamo bokserja, da je muc naš in da ga imamo radi? Kakršen koli nasvet bo dobrodošel, ker smo čisto brez znanja.
Prejšnji kuža je bil v muce zaljubljen zato takih težav ne poznamo.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #314 : petek, 04.08.2006 : 08:43:48 »

Po moje, preprečit, da bi bili živalici skupaj brez vašega nadzora, ko pa sta skupaj, mora imeti maček možnost umika, psu prepovedat, kar ne želite od njega in nagrajevat stojo pri miru oz. ignoranje.
Tukaj bi si zelo lahko pomagali s klikerjem.
Hitro pa verjetno ne bo šlo. Vse je odvisno, kakšne izkušnje je imel kuža z mački preden je prišel k vam. Vztrajnost in čas bodo sigurno obrodili sadove!  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Kuža+muca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines