mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 01:35:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 84   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako naj se odločim  (Prebrano 150109 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #390 : ponedeljek, 11.04.2005 : 14:45:58 »

Po moje ne bo kaksnih posebnih tezav. Tudi sama sem imela pomisleke preden sem se odlocila za se enega kuza. Prvi je bil sicer ob prihodu novega clana mlajsi kor tvoj berni(star 2 leti). Je pa mladica lepo sprejel in ni bilo nobenih tezav. Na zacetku zna biti malo ljubosumen, tako da moras paziti da ga ne zapostavljas in da dobi prav toliko tvoje pozornosti kot mladic. Mislim pa, da bosta kmalu postala zelo dobra prijatelja. Vsaj nasa dva sta zdaj zelo navezana drug na drugega in ce bi lahko bi vse pocela skupaj. Jih pa vozim vcasih loceno na sprehode, da "ta mali" ne postane cista kopija starejsega psa, kar se tudi rado zgodi.
lp Smiley
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #391 : četrtek, 14.04.2005 : 17:29:47 »

hehe, že vidim, da boste postali novi lastniki kraševke Grin Grin Grin Od kod pa je?

Lp Jana

He-he, tako je! Grin Grin Cheesy Cheesy Grin

Sicer pa lepo pozdravljene moje "pomočnice"! Končno se javljam - utrujena in raznežena pasja "mama". Smiley Kiss Kiss Tako je tudi bilo kot ste menile: prejšnjo soboto (dva tedna nazaj) smo se odpeljali v psarno Srednjedravsko in vsi že potihem vedeli, da se bomo nazaj peljali s pasjim sopotnikom. Ko smo prispeli do psarne, sta nas najprej pozdravili mama Boni in babica Šana, ta slednja je večkratna šampijonka. Čudoviti psički, pametni in prijazni(!). Smiley
Potem smo šli naprej do mladičkov in ko smo zagledali vseh osem  Shocked kosmatih bunkic... Moje razsodnosti je bilo konec, samo "slinila" sem se še. Grin Kiss Kiss Kiss Dobro, da je bil z mano tudi mož. nato nam je vzreditelj pokazal našo bunkico (sladko, sladceno) in povprašali za njeno ime. Ko nam je le-to povedal, smo vsi trije v en glas "zažgoleli": "Duka, Dukica presladka!" Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Konec zgodbe poznate. Seveda je šla z nami in tudi ostala Duka, ker se nam je ime v momentu nekako vsedlo. Torej, naša kraška ovčarka Duka Srednjedravska je prišla na svet 10.2.2005 kot hči Boni Srednjedravske SLRKO in Vika SLRKO, ki je pravtako večkratni šampijon (podatek za poznavalce in poznavalke). Do sedaj je "potočila" že nekaj hektolitrov lulanja in meni raztrgala spodnji del trenerke Roll Eyes. Spi vztrajno na tleh Sad, čeprav je vzreditelj rekel, da ne sme spati na tleh in čeprav vse naokrog ležijo blazine in blazinice. Najraje pa je zunaj, tam je carica kraljica, še sosedovega bernskega ovčarja nalaja kot smrklavca Roll Eyes.
Druga pesem pa je naš maček Piko. Ko se srečata, nastane v stanovanju pravo bojno polje Shocked Angry, zaenkrat Pikota rešuje plezanje po kuhinjskih elementih Angry Wink. Ne vemo, kako bi Duko "prepričali", da ga ne bi več preganjala, ker bi se Piko namreč igral z njo, ker ga strašno zanima. Pa še en hec je: od zunaj nam hodi v stanovanje lulat, lahko je zunaj dve uri, pa ne bo lulala, potem pa prideva notri pa v pol ure lula trikrat. Undecided Nasvet?!?
 V boksu pa zgleda naša Duka nikoli ne bo živela, ker se je odločila, da je njeno mesto na terasi pred balkonskimi vrati pa PIKA! SAJ SEM JAZ ČUVAJ!
Grem jo zdaj spet malo poduhat, hmmmmmm, kako lepo diši po pasje... Kiss Adijo!
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #392 : četrtek, 14.04.2005 : 17:34:10 »

Hehe, se nam je kar dozdevalo kakšno je nadaljevanje zgodbe... Wink Grin Grin

Tripikice: Pa čestitke za novo pridobitev, in upam, da boste z Duko imeli čimveč lepih, zabavnih in srečnih trenutkov(in dogodkov)! Wink


lp
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #393 : četrtek, 14.04.2005 : 18:39:06 »


Tripikice: Pa čestitke za novo pridobitev, in upam, da boste z Duko imeli čimveč lepih, zabavnih in srečnih trenutkov(in dogodkov)! Wink


lp


Hvala, jessy, vse to kar ste našteli se že dogaja. Grin Cheesy Grin

Jessy, ko sva že na zvezi: kako ste rešili z lulanjem v stanovanju in v kakšnem času?
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #394 : četrtek, 14.04.2005 : 20:03:08 »

Tripikice čestitke!!  Cheesy

Najbolje, da si glede lulanja prebereš temo o lulanju, pod vzgojo. Je pa to odvisno od vsakega posameznega psa in od tega kako je bil navajen lulati pri vzreditelju  Wink

Vso sreči in veliiko veselja  Kiss
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #395 : četrtek, 14.04.2005 : 20:30:41 »

hvala nadja! Vzreditelj ima to rešeno tako, da ima zunaj en ogromen prostor z zelenico, drevjem in z boksi, v boksih pa slamo. Od tam smo pa mi kužiko pripeljali v stanovanje, ki ga sploh ni vajena...  Undecided Bom poiskala to temo. LP  Smiley
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #396 : četrtek, 14.04.2005 : 20:58:58 »

Tripikice: Čestitke tudi iz naše strani. Wink Imate kakšne slikice? Roll Eyes

Glede lulanja,....hmmm ne bi vedela, ker je bila naša že navajena Tongue

Naši družini se bo pa jutri pridružil Nemški ovčar Cheesy Cheesy

lp
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #397 : petek, 15.04.2005 : 19:39:05 »

Tripikice: Čestitke tudi iz naše strani. Wink Imate kakšne slikice? Roll Eyes

Glede lulanja,....hmmm ne bi vedela, ker je bila naša že navajena Tongue

Naši družini se bo pa jutri pridružil Nemški ovčar Cheesy Cheesy

lp

Hvala, hvala! Smiley Smiley Smiley Ja, bodo slikice, samo moža moram "zgrabiti", da Dukico poslika in sploh uredi zadevo, jaz sem za to "trot". Grin

Uh, potem imate jutri velik dan, praznik v družini Cheesy. Je tudi novi član že naučen kar se lulanja tiče? Če ja, ste pravi srečneži. Smiley Smiley Smiley
Uživajte, LP Smiley
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #398 : petek, 15.04.2005 : 19:50:40 »

SUPER!!!!!!! Slikce pa čimprej!
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #399 : sobota, 16.04.2005 : 08:30:43 »

Hvala, hvala! Smiley Smiley Smiley Ja, bodo slikice, samo moža moram "zgrabiti", da Dukico poslika in sploh uredi zadevo, jaz sem za to "trot". Grin

Uh, potem imate jutri velik dan, praznik v družini Cheesy. Je tudi novi član že naučen kar se lulanja tiče? Če ja, ste pravi srečneži. Smiley Smiley Smiley
Uživajte, LP Smiley

oj!

Tripikice: Čim prej "zgrabite" moža. Cheesy Wink

Včeraj je bilo res zelo lepo Wink
Ne, Eta še ni naučena lulanja na tistem mestu kjer bi morala Roll Eyes Tongue
Upam, da jo bomo lahko čim prej navadili, samo še ne vem kako naj se tega lotim sram Lips Sealed

Lenny: Ja upam, da bodo slikice čim prej......

lp, ella&Lota&Eta Kiss
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #400 : sobota, 16.04.2005 : 13:51:47 »

oj!

Tripikice: Čim prej "zgrabite" moža. Cheesy Wink

Včeraj je bilo res zelo lepo Wink.
Ne, Eta še ni naučena lulanja na tistem mestu kjer bi morala Roll Eyes Tongue
Upam, da jo bomo lahko čim prej navadili, samo še ne vem kako naj se tega lotim sram Lips Sealed


lp, ella&Lota&Eta Kiss


Eta - krasno, še ena punca! Grin Cheesy Cheesy  Samo naj bo lepo vreme, da bomo lahko zunaj. Wink LP Smiley
Logiran
Tripikice
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #401 : ponedeljek, 18.04.2005 : 14:04:12 »

Pozdrav!

Slike od naše Duke končno imam, sedaj pa imam problem, da ne vem, kako jih objaviti tukaj na forumu Undecided Huh Roll Eyes. Za začetek lahko vidite našo "manekenko" z žogo levo pod mojim "imenom". Wink
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #402 : ponedeljek, 18.04.2005 : 15:14:14 »

Tripikice: Duka je v prava lepotica Wink Smiley Glede ostalih slik vam pa ne morm pomagati, ker tudiii sama ne znam Roll Eyes.

Lenny: Etine slike( Mašy jih je prilepila Kiss) si lahko pogledaš v temi Nemški ovčar. Wink

lp, ella
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #403 : ponedeljek, 18.04.2005 : 19:22:50 »

Tripikice najbolje da odpreš svoj album na naslovu www.moj-album.com in tja dodajaš slikice, potem pa samo sem prilimaš link do tja. Moraš pa paziti, da se preden prilimaš link odjaviš iz albuma, da bo naslov pravi Wink
Logiran
marko006
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 285


« Odgovor #404 : sreda, 31.08.2005 : 12:15:20 »


iščem pasmo, ki ljubi mačke (vsaj naše tri) in otroke in je dovzetna za šolanje, ki kolje voluharje in zadrži in ampak ne poškoduje srne (spustit je pa tud' ne sme). vzhodnega soseda naj obrajta (ta je blizu trgovine in nam kdaj tudi pir prinese) zahodnega pa naj napizdi (ker celo včasoh skuša mojo punco "šlatat") do južnega in severnega naj se vede normalno (ni treba mahati z repom, pa tudi ne iz veselja v naročje skakati ).premoremo tri metre dolgo verigo, tako da bo pravilom in zakonom zadoščeno.
prosim da ne predlagate karelijskega medvedarja - imeli smo ga 2 tedna - in je kakal!!!, kar je hudo nezaželjeno.
naj bo pasma, ki je primerna za ljudi.
prosim tudi za predlog, ali naj si kupim brzostrelko, ali zadostuje magnum44, da bom vsaj v prvih treh dneh ostal alfa.
hvala za pomoč!
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 84   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines