mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 19:13:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 84   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako naj se odločim  (Prebrano 148872 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
elvir
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #210 : sreda, 28.07.2004 : 17:46:54 »

hvala za vprasanja in sem premislil dobro in sem ugotvil da na
njih ne znam odgvoriti ,...in da nisem zrel za psa saj je prevelika odgovornost,...vsem se opravicujem za moje neumne izjave in sem vesel za vase dobrodusne komentarje,.. Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #211 : sreda, 28.07.2004 : 20:36:48 »

Zaradi elvirjevega neupostevanja pravil, na katera je bil veckrat opozorjen, predvsem pa zaradi grozenj, ki mi jih je poslal po zasebni posti je ta tema trenutno zaklenjena.
Zadeva se resuje pri njegovem ponudniku internet dostopa in podjetjih, kjer je za dostop do mojpes.neta uporabljal racunalnike.

Hvala za razumevanje.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #212 : sobota, 31.07.2004 : 08:17:55 »

elvir se je sprijaznil s sistemom kiomunikacije tukaj, zato zakljucujemo debato o njegovem nakupu, razen ce bo imel se kaksno vprasanje. Ne komentirajte vec njegovih sporocil. Ostala bodo tukaj, morda jih bo celo spremenil v kaj bolj berljivega.
Logiran

kajad
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #213 : petek, 13.08.2004 : 14:48:08 »

Pozdravljene
Odločam se med nakupom dveh omenjenih pasem,zanimajo me vaša mnenja,hvala.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #214 : petek, 13.08.2004 : 15:05:51 »

Tukaj imas napisano o pasmi shar pei

Na forumu pa tukaj:
shar pei

labrador retriever

Kaj pa pricakujete od psa - ker sta to cisto razlicni pasmi!

Lp, Ursa
Logiran
FLoKy
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


« Odgovor #215 : četrtek, 26.08.2004 : 21:12:46 »

Pozdravljeni ljubitelji psov!

Rad bi si kupil majhnega psa za v stanovanje.Prosil bi če bi mi lahko kdo predlagal kateri so najprimernejši za v stanovanje in pa če bi mi lahko kdo dal kakšno povezavo ali slikce majhnih psov ali mešančkov.Ali pa kakšen opis male pasme ki je primerna za stanovanje in ni preveč zahtevna.Najlepša hvala!

Pozdrav od novopečenca  Cheesy Cheesy Cheesy Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #216 : torek, 31.08.2004 : 09:04:57 »

FLoKy!

Vsak pes je za v stanovanje - ne glede na velikost!
Vsak pes je "zahteven" - po svoje!

Kaj si zelis od psa, koliko casa mu nameravas posvetiti, kdo se bo z njim ukvarjal, ...

Tukaj imas opisane pasme - preberi si o vsaki posebej!

Lahko pa posvojis tudi kakega mladicka iz zavetisca!

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #217 : torek, 31.08.2004 : 09:05:53 »

Pozdravljene
Odločam se med nakupom dveh omenjenih pasem,zanimajo me vaša mnenja,hvala.

Kajad!

Kaj si se odlocila - oziroma si se ze?  Wink

Lp, Ursa
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #218 : torek, 31.08.2004 : 09:08:31 »

Kajad!

Kaj si se odlocila - oziroma si se ze?  Wink

Lp, Ursa

V temi o labradorcih se zanima za legla... torej se je verjetno tako odločila.  Wink
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #219 : torek, 31.08.2004 : 09:13:37 »

V temi o labradorcih se zanima za legla... torej se je verjetno tako odločila.  Wink

... tja (v temo) pa res nisem sla pogledat  Grin  ...  sem mislila, da bo tukaj se kaj napisala  Wink

Lp, Ursa
Logiran
kajad
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #220 : torek, 31.08.2004 : 12:07:52 »

se opravičujem,ja odločitve so težke,shar peička verjetno ne bom imela ker si je vzrediteljica premislila in ga bodo sami obdržali.Tako da verjetno labradorko,čeprav me je malo strah velikosti.Kot sem že spraševala ne vem kako bi šlo skušaj mlada labradorka in dvoletni otrok,seveda vsa skrb bo moja-sprehodi,tekanje,šolanje....
Ob vsem tem pa kukam tudi na druge pse,zakon zame je bradati škotski ovčar vendar je mož  proti.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #221 : torek, 31.08.2004 : 12:17:24 »

Moje mnenje je, da je labradorec v redu pes "za" otroke! Seveda pa je vse odvisno od vas - kakor ju boste navadili! Grin

Jaz samo upam, da se ne odlocate na podlagi zunanjega videza - kot sem ze napisala, sta si ti dve pasmi (labradorec in shar pei) popolnoma razlicni (ali pa bradati skotski ovcar)!  Wink
Kaj vam je pri labradorcu tako vsec?

Lp, Ursa
Logiran
kajad
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #222 : torek, 31.08.2004 : 12:39:28 »

ne ne odločam se na podlagi zunanjega videza,ma meni so všeč vsi psi,če gremo na videz.Pri labradorcu mi je všeč  njegova učljivost,pripravljenost tudi na tekanje,moja psička,ko sem jo hotela peljati tekati,dobro je šla 2x,3x potem pa ni hotela več z menoj,je rekla ,ma ta je nora ,no pa je tudi nisem peljala več zraven.Specifikacija da imajo radi otroke.Vem veliko psov ima takšne lastnosti zaradi tega se tudi težko odločim kako in kaj,katerakoli psička bo postala naša nova spremljevalka bomo zanjo naredili vse.
Logiran
copic
gost
« Odgovor #223 : ponedeljek, 11.10.2004 : 11:13:40 »

no dragi moji forumisti, drage moje forumistke. Kot ste mogoče opazili po mojih izjavah in različnih temah jaz še nimam svojega kužeka Sad no vem... ampak, po različnih polemikah s starši (kdo ga bo hranu, misliš da boš sposoben da peljat vsak dan na sprehode itd...) smo se dogovorili da bi le nekaj se lahko zmenili Smile alora.... meni so osebno lepi vsi kožeki, ampak kot vsi mam določene okuse tudi jaz... no... zaželjen je kuža srednje rasti, (ker nam prevelik ne bi ugajal in se bojim da ne bi mogli/mogel skrbet za njega, zato raje ne) s kratko do srednje dolgo dlako (mama je bila alergična na pasjo dlako, sedaj se je z njenimi čajčki ipd. že pozdravla, ampak bi bilo boljše zaradi njenga noseka)... no...to bi bile edine "zahteve" ... kakšne pasme bi mi priporočali? ali je kdo mi pripravljen podariti kakega temu opisu primernega kužeka?

kar se tiče prostora, pa...ni problema...živimo v naravi in samo okoli hiše je 6000 m2 zemlje in bi imel tudi priskrbljeno uto in seveda ograjo (box) , ki bi mu zadostovala (20 kvadratnih metrov se mni zdi da bi zadostovalo) ...
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #224 : ponedeljek, 11.10.2004 : 11:18:16 »

copic, težko je če nimaš nobenega favorita med pasmami. Sprehodi se malce po zavetiščih za kužke, sem prepričana da te bo kakšen psiček očaral. Če pa želiš pasemskega psa, pa prebrskaj po temi o pasmah in se osredotoči predvsem na karakter psa in na njegove potrebe.
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 84   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kako naj se odločim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines