mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 01:21:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)  (Prebrano 66261 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 16.04.2012 : 13:08:40 »

Da se malo zamotim in ne razmišljam samo o težavah, bom raje naredila kaj pametnejšega in dodala par slikic. Večina je tako ali tako že videna na FB, pa naj bodo sedaj še za ostale...  Smiley

Pri prijateljih v arestu


Vsi znamo sedi


Naporen žur je bil


Letošnja rojstnodnevna torta!


Povabljenci 1


Povabljenci 2






Njami!




Danes pa tole... Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #46 : ponedeljek, 16.04.2012 : 14:21:11 »

Iiiijoj, kolk ste luštni in koolk vas je Kiss Kiss
Pa kaj imate eno totalno fensi  Shocked :omačko - a je to siamka ali sfinga (verjetno prvo, ker ima očitno dlako)
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 16.04.2012 : 14:24:34 »

 Cheesy

Tudi mi smo 8. marca praznovali, le da Pickotove fotke še niso prišle do mojega compa trmoglavka

Me pa po drugi strani nekako ne čudi, da imata skoraj enako težavo, ker, če sem pri kom
prepričana, sem pri njiju, da sta dvojčka in to enojajčna  Grin
Po drugi strani pa so tam, od koder prihajata, bili vsi psi (in bilo jih je 13) bolj ali manj v žlahti,
kar tudi ni najbolj v prid njunemu zdravju  Undecided

Bo v živo prav zanimivo videti koliko sta dejansko različna, po slikah bi prisegla, da je bjondo pri vas Picko  huh

Bratec, drži se in dobro lulaj  ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 16.04.2012 : 15:00:09 »

Maček in ostala druščina so prijatelji (best!  Grin ), ki jih občasno obiščemo ali oni nas.  Smiley Mačkon je siamec, ja. Binki je čisto zaljubljen vanj in bi takoj podpisal, da se še naši družini pridruži kaj podobnega. Tako da držimo pesti za nekega dne...  Wink

Čarka, točno tako tudi jaz mislim, dvojčka sigurno!  Cheesy Ampak nekje sem zasledila, da ima Picko 6 kg, Binki pa vsaj 10! Torej je vsaj ta razlika. Me pa res blazno firbec matra kako izgledata en zraven drugega, komaj čakam.  Wink

In še Pickotu vse najboljše! Smo mislili nanj 8.3.  ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #49 : ponedeljek, 16.04.2012 : 15:12:01 »

Iiiii, nove slikice! Cheesy Luštni vsi po vrsti Smiley, sploh tisto malo črno uhato bitje mi je padlo v oči (ušesa kriva, itak) Wink. Upam, da se kmalu pozdravite, pa če se še kaj po gradu kdaj sprehajate (ali kjerkoli drugje v končni fazi Wink), bi se lahko kaj dobili Smiley.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #50 : ponedeljek, 16.04.2012 : 15:16:31 »

Aja, štekam, no vseeno so krasni Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 16.04.2012 : 16:38:18 »

O, kako lepo praznovanje Cheesy Maček je pa C-A-R-S-K-I Afro

Binki, vse najboljše za nazaj, za naprej pa, da bi šlo lulanje hitro v red in da bi se te zdravje fejst držalo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #52 : sreda, 18.04.2012 : 08:46:34 »

Binky, vse najboljše; predvsem zdravja, ko berem, da ti nagaja sram! Vidim, da je bil žur par excellence, dobro si jih vzgojil! Cheesy Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #53 : sreda, 18.04.2012 : 08:59:20 »

Hvala vsem za čestitke! ...pravi Binko  Kiss

Lulanja še ni konec, posebej takole zjutraj dolgo tekava naokoli, da počasi odteče vse kar se je čez noč nabralo.  Lips Sealed
Eno vprašanje, ali pri dajanju antibiotika (in u/d diete) lahko dodajaš Linex, ali mora biti kaj drugega, ali sploh nič v smislu probiotikov?  Undecided
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 18.04.2012 : 18:07:25 »

Ob antibiotiku je zelo zaželjeno dodajati Linex, ker antibiotik ne uniči samo žleht bakterij ampak tudi ta pridne
in potrebne  Wink. Vendar je treba pazit na zaporedje dajanja, ker če jih pofutraš istočasno, bo učinek enak 0.
V Linexu so namreč tudi mlečnokislinske bakterije.

Kako pa bi lahko vplival Linex ob dieti na pH urina pa nimam pojma. Je pa dodajanje skoraj nujno, sploh, če
se pojavi driska, ki je lahko nevarnejša.

Kar se lulanja tiče bi pa jaz, zdaj, ko je diagnoza jasna, malemu dajala za pit več, da bi pogosteje lulal in se
bi tudi mehur bolj spiral, seveda tudi v upanju, da se spere pesek, ki je notri.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 18.04.2012 : 18:33:57 »

Aja, še to, Picko je bil, predvsem zaradi operacije, 14 dni na Sinoluxu pa nismo dodajali probiotikov,
ker je bilo blato ves čas normalno trdo.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #56 : sreda, 18.04.2012 : 21:28:47 »

Normalno bi zaradi antibiotika dajala probiotike, ampak nisem bila sigurna zaradi diete in konkretno linexa. Moj kontakt na kliniki me pa ignorira danes. Cheesy Sicer še nima ravno driske, samo mehkejše blato, pa še to je lahko zaradi menjave hrane.

Glede vode, sem pa pri svojem raziskovanju našla, da je v vseh primerih bolje več vode (ker sva se na začetku spraševali). Brikete mu sedaj namakam, pa še malo preveč vode dam, da mora še briketno juhico spit, sicer s protestom....  Tongue Drugače ga ne prepričam niti malo.

Izboljšanja pa drugače še ni.  Sad
Logiran
s58ba
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 19.04.2012 : 11:43:05 »

Moja mati vcasih za naso Lexi skuha piscancjo juho (seveda brez soli in podobnih skodljivih aditivov), ki jo nasa pesjanka z veseljem vso pozlampa, posledica tega pa je izjemno obilno scanje - morda bi lahko poskusili taksno varianto?
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 19.04.2012 : 13:25:01 »

Moja mati vcasih za naso Lexi skuha piscancjo juho (seveda brez soli in podobnih skodljivih aditivov), ki jo nasa pesjanka z veseljem vso pozlampa, posledica tega pa je izjemno obilno scanje - morda bi lahko poskusili taksno varianto?

Hvala za tip, ampak zaradi te diete naj ne bi dodajali nič (kar lahko spremeni ph urina). Sploh pa nič beljakovinskega. Sad Morava ostati pri ogabni "župi" iz briketov, ki so v resnici iz žaganja.  bruham
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 19.04.2012 : 16:18:37 »

Iiiiiiiii, kakšni luštni kosmatinčki in kakšen dober žur!  Cheesy ljubezen
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: SEN, po domače Binky (še prej pa Senna, po domače Mauči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines