mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 01.10.2024 : 06:53:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 815442 krat)
0 članov in 38 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4020 : sreda, 08.05.2013 : 23:21:25 »

Roku po moje ne bi bilo nič nerodno, če bi šel na procesijo z merjaščevim parfumom  Evil in ostalim psom bi se zagotovo zdel največji frajer!  Cheesy
Bi rekla, da Šefici ne bi bilo povšeči  Evil Evil


PS:
pa sej ga je že pred časom neki ribala, ko se je v nečem valjal...mogoče ga res ni kopala  Huh

Aja, sej vem za kopanje, ampak sem se tudi jaz valjala od smeha, ko sem brala...zgode in nezgode v merjaščevih logih  Roll Eyes Grin Grin
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4021 : sreda, 08.05.2013 : 23:25:47 »


jao s kom se moje princeske družijo  Shocked Shocked Shocked

z eno samo svinjarijo  Angry kaj se to prav kuŠke kopat na dve let, pa 4x v treh letih  Angry Angry A STE ZMEŠANE??? kako pa ti vaši SMRDEČI kuŠki spijo pri vas v postlah??? a vas ni nič sram?? packe ...

naše vse nadišavljene pančkajo .... v boxih  Tongue Tongue  .... (dobr, da ni nobena vidla kako sem klela pred pol ure, ko sem sally rit prala. je tako smrdela, da ni blo za vohat od deleč, kaj šele od bliz)
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4022 : sreda, 08.05.2013 : 23:31:35 »

Joj, Mačja, si predstavljaš, da mamaF upošteva kvoto in Roko ostane za pol leta odišavljen z merjaščevim parfumom  Grin

A bi mi verjela, če ti povem, da niti še nisem merjasca videla v živo, kakšen vonj ima, si pa niti predstavljati ne znam Smiley)
Žalostno, a resnično. Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4023 : sreda, 08.05.2013 : 23:35:50 »

Ja, ponavadi se mi pa res ne da celega kopat, sem črnogorsko navdahnjena tudi jaz Smiley Dostikrat se namreč samo z vratom podrgne po kakem posebnem "vzorčku" divjačinskega parfuma - saj veste, tako kot ženske v drogerijah, ko si samo probamo malo parfuma na zapestje Grin
In ob takih prilikah, ki jih je vsaj 150 na leto, ga samo s fajn v vodo, malo kisa in kakega eteričnega olja sivke namočeno cunjo dobro otrem po tistem delu vratu, da se da preživeti v njegovi družbi Wink

Sicer pa je deležen črnogorskega polivanja z navadno vodo vsakič, ko rata vroče. Samo z vodo, brez šampona. Pa tudi po dežju hodi "nag", tolk da veste Tongue In tudi ćče je od laufanja po dežju ves ošprican od zemlje oz. blata, recimo, ga samo malo obrišem z brisačo, potem se gre posušit v svojo "kučo", na brisačo in ko pride ven, je prav lepo čist. Vsa umazanija takoj odpade, več dela je z izčesavanje velikih semen od trave ali druguh rastlin.
V bistvu ima glede na vse skupaj moj kuŠek idealno dlako, še boljša bi bila, če bi bila bolj hrtovsko viledarska, ampak OK Wink

In po dežju ima še posebej nakodrano in puhasto mehko dlako ljubezen Pa nič ne smrdi "po psu" moj kuŠek. Če že kdaj smrdi, je to po merjascu ali crkovini Tongue

@natis, joooooj, prav strah me je, ko si tolk jezna Grin

@skuiki, nočeš vedet ... to je tak težek, rezek vonj, poseben, ga ne moreš falit.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4024 : sreda, 08.05.2013 : 23:37:37 »

Sem se zmotila, Mačja, ne Skuiki Wink

Mačja, tebi pa res ni treba vedet, kakšen bi prišel iz take "obdelave" tvoj mali beli dolgodlaki kuŠek ... ojoj, nočemo vedet! Pa saj tebi se gozd itak ne dopade, torej - ne skrbi, ga ne boš srečala (merjasca, mislim) Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4025 : sreda, 08.05.2013 : 23:46:14 »

Moj mali še v lužo ne stopi  Grin, gre okrog  Cheesy
Ko pride domov, sam teče v banjo in dvigne tačko - dej umij me!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4026 : sreda, 08.05.2013 : 23:52:15 »

Saj tudi Roko noče stopit v lužo, ko bi le! Bi lažje hodil, kadar se mu ilovnata rdeča zemlja iz vinogradov nalima na dlake med blazinicami, ker bi se sproti sprala sram Ne da mu moram jaz doma v lavorju tace umivat v takih primerih ... joooj, res je ćrnogorec pa še desc, kombinacija "de luxe" Grin

Pa veš kaj je še - keč je v FCI skupinah!

Tvoj mali Maxi spada v 9. grupo - mali družni psi (torej za na kavč in za v bano in naročje) Smiley

Moj pa je mešanca med FCI 1 - ovčarji (torej kmečki psi) in FCI 10 - hrti (torej Louci) Smiley
... že iz tega povsem jasno, kakšen odnos do naravnih pojavov, parfumov in splošne higiene bo imel nek pes, a ne Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4027 : četrtek, 09.05.2013 : 00:07:36 »


to ti misliš, da je jasno  Grin Grin Grin Grin

če bi vidla sally pred eno uro ... ni blo N-Č jasno  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4028 : četrtek, 09.05.2013 : 00:18:20 »

Ziher si ji kak čuden nov šampon podturila, pa je hotela samo zamaskirat vonj, Lubica Princeskasta ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4029 : četrtek, 09.05.2013 : 00:26:45 »


ja ja ... ji bom že dala maskiranje  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4030 : četrtek, 09.05.2013 : 00:31:38 »

Ja, a nisi videla, kaj je No JInx strokovno ugotovila včeraj? Tongue Da se je Roko povaljal v "tekočem milu merjasec de luxe", ker baje jaz nisem en večer prej dobro sprala z njega vonja po ribji crkovini Evil Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4031 : četrtek, 09.05.2013 : 00:34:04 »

Saj tole glih ne spada v temo o Loucu in crkovini, ampak me je pa v tako dobro voljo spravilo, da moram še vam pokazat. Jan Plestenjak - vsaka ima o njem svoje mnenje - je pokazal, da je za dobre štose Smiley Meni je fuuuul všeč tale njegov komad oz. video Cheesy Prav v super dobro voljo me je spravil, šarmer pocukrani Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4032 : četrtek, 09.05.2013 : 00:41:25 »

Aja, pa Maxi od Mačje nastopa v videu, tolk da veste Smiley Na 2:54 ga lahko vidite Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #4033 : četrtek, 09.05.2013 : 06:33:46 »

jzs, kdo je pa tist,ki siba zraven?A jaz to prav vidim?
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4034 : četrtek, 09.05.2013 : 06:47:02 »

Ja, tudi jaz sem takoj na mačjinega fantina pomislila  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 264 265 266 267 268 [269] 270 271 272 273 274 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines