mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 07:01:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 239261 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1065 : četrtek, 05.04.2012 : 08:33:56 »

Bulico sem tudi sama potipala, ko sem nesla "lučko" Fifiju1, pa je to ena taka kot tanka vezalka nekaj cm dolga zadeva, vseeno dobro dat za pregledat.  Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1066 : četrtek, 05.04.2012 : 09:53:20 »

Sva bla pri veterinarju in je rekel, da ga fascinira oblika, ki vsekakor ni tipična za kakršnikoli tumor. Prav tako dejstvo o starosti in predvidevanje, da ni imela mladičev in je sterilizirana, govori proti tumorju. Prav tako je zadeva pod kožo in se ne drži mesnega tkiva. Rekel je, naj zadevo spremljam in če opazim kakršnikoli napredek tvorbe, pridem takoj nazaj, da zadevo odstranimo in jo damo pregledat.

Glede ušeskov je tako: niso več tako rdeča kot so bila, vendar se še vedno hoče praskati. Pa zdijo se mi vroči, ampak vročine Fifi nima. Dobila sva neko kremo in navodilo, da če se stvar v dveh dneh ne popravi, naj prideva nazaj in ji bomo dali injekcijo. Rekel je, da nebi bil prvi, ki bi po striženju s svojim psom prišel k njemu zaradi srbečih in pordelih uhljev. Ena možnost navedena s strani veterinarja, ki se meni zdi kar realna je, da je Fifi občutljiva na olje, ki maže mašinco za britje (ušeska so posebej občutljiva, ker so prepredena s kapilarami in ko olje pride v stik z mikro ranicami, nastane reakcija). Zato greva danes nazaj po injekcijo.

Budno spremljam situacijo. Smiley Brez panike, vse bo v redu. Sem prepričan, da bo. Če pa bo zadevo treba odrezati, jo pa bomo.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1067 : četrtek, 05.04.2012 : 10:06:36 »

Hehe, kera luškana obrita baba  Kiss Wink
Za ostalo pa upam, da ni kaj hujšega. Boste ziher poštimali tako, da bo prav.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1068 : četrtek, 05.04.2012 : 10:33:54 »

Saj verjetno bom udarila mimo, sploh ker te bulice nisem videla v živo, ampak vseeno vprašam, če je možno da bi bila ta bulica kakšen tujek, mogoče kakšna majhna paličica ?

Vsekakor pa držimo pesti, da ni nič hujšega in da bo s Fifi vse ok  Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1069 : četrtek, 05.04.2012 : 10:46:01 »

Saj verjetno bom udarila mimo, sploh ker te bulice nisem videla v živo, ampak vseeno vprašam, če je možno da bi bila ta bulica kakšen tujek, mogoče kakšna majhna paličica ?

Vsekakor pa držimo pesti, da ni nič hujšega in da bo s Fifi vse ok  Kiss

Mislim, da ni paličica, ker je vseeno mehkejše in lahko zadevo "ukrivim".
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1070 : četrtek, 05.04.2012 : 10:54:27 »

Hm, zdaj sem se spomnila, da je imela Jagi res eno palčko pred dolgim časom v podkožju na bušiju. Samo se je zagnojilo, potem je pa vetka sam malček s skalpelcem zarezala in pobrala zadevico ven. Če lahko ukriviš, bi lahko bila pa kaka trša trava/slama, recimo. Undecided No, dejta pokazat vetu, pa bo mir Wink.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1071 : četrtek, 05.04.2012 : 10:56:03 »

No, dejta pokazat vetu, pa bo mir Wink.
Aja, sorry, standard ... berem od zadaj naprej. Roll Eyes
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #1072 : četrtek, 05.04.2012 : 11:45:42 »

Sem prepričana, da bo vse o.k. (pri moji firmi pravijo: Vse bo v redu.). Afro Kar se pa frizure tiče, meni je bolj luštkana kosmata verzija. Cheesy Je pa verjetno za kužo bolj prijetno, Kiss sploh če upoštevamo, da se bodo kmalu začeli "pasji dnevi". Undecided Za lastnika pa pomeni tudi dosti manj dela z negovanjem. Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1073 : sobota, 07.04.2012 : 11:02:48 »

Ušeska so v redu!  Cheesy Po aplikaciji cepiva, je bilo v enem dnevu izboljšanje očitno. Danes sva šla po drugi odmerek in plačala račun, ki me je vrgel na rit (tokrat v pozitivnem smislu). Za dva cepljenja sem plačal 8,82 evra. Cool Fifi je sedaj spet živahna, danes ponoči sva oba spala normalno, uhlji niso več vroči in rdečica hitro izginja. Pa tudi praska se nič več.

Glede bulice ni nič novega. Spremljamo, čakamo.  Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1074 : sobota, 07.04.2012 : 13:36:04 »

No, fino, Fifi1. Smo veseli za vaju oba Smiley  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1075 : ponedeljek, 30.04.2012 : 19:19:45 »

Ker sva imela s šefotom en pomemben deal, sem danes sedela na sončku s Fifi-ko  Cheesy.

Pripešačila sta, šefe skoraj uničen  Tongue, mladenka pa le rahlo zasopihana, predvsem pa žejna  Kiss

Izkazalo se je, da sem, kljub opevanemu ljubiteljstvu piva, največja pijanka sama, ker sem ob 12h
tolkla pivo-špricer, ata od Fifi pa velik krigl poln ledu  Shocked, z dodatkom co-co-le  Roll Eyes
Ampak, po moje je bil v skrbeh, da bi ga lubica videla z alkotom v roki  Roll Eyes

Nama pa je pasji čvek dobro tekel, tako, da sem prišla domov že na skuhano kosilo  in tudi jedla
zadnja in naši pesi so že prišli s ta hitrega, za vročino specialnega, sra***ga sprehoda  Afro

Fifi1, ob naslednjem dealu, vajo ponoviva  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1076 : ponedeljek, 30.04.2012 : 19:24:21 »

Aja, najpomembnejše  sram

Fifi pa je pasja punca, da je zlepa ne vidiš  super

Pridna, skulirana, v šefeta zagledana, je ležala, čakala in le opazovala mimoidoče  Cheesy

Ta dva sta si bila res usojena  objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1077 : četrtek, 03.05.2012 : 09:31:55 »

Nama pa je pasji čvek dobro tekel, tako, da sem prišla domov že na skuhano kosilo  in tudi jedla
zadnja in naši pesi so že prišli s ta hitrega, za vročino specialnega, sra***ga sprehoda  Afro
V to pa SPLOH ne dvomim Grin Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1078 : četrtek, 03.05.2012 : 17:58:23 »

Mimogrede, saj niste zaradi praznikov pozabili horjulskega koledarja obrnit na mesec maj, a ne? Ker je na sliki ena zelo lušna punca! Wink Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #1079 : petek, 04.05.2012 : 17:33:19 »

Mimogrede, saj niste zaradi praznikov pozabili horjulskega koledarja obrnit na mesec maj, a ne? Ker je na sliki ena zelo lušna punca! Wink Kiss

Ne, seveda nismo pozabili!   ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines