mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.07.2024 : 10:16:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 241753 krat)
0 članov in 37 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #450 : nedelja, 29.05.2011 : 17:54:20 »

Konjske žoge?  Shocked A konji se tudi z žogami igrajo? Ali lahko pošlješ kakšno sliko tega čuda? Drugače pride prav vse, kar vzdrži izredno močan ugriz.  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #451 : nedelja, 29.05.2011 : 18:04:20 »

http://www.youtube.com/user/Fifmif

Dokaz, kako hitro je danes uničila čisto novo Rogzovo žogo.  Roll Eyes Sem zanalašč pustil, da vidite, kako jo raztrančira. Neverjetna je tale moja baba. In ko ima žogo, ne posluša čisto nič, od žoge jo lahko odženeš samo z vodno pištolico.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #452 : nedelja, 29.05.2011 : 18:12:56 »

Ja to je prav boomer balll, iz trde plastike. Evo posnetek, kako se je Marši zabaval z njo, sedaj mu pa ni več zanimiva http://www.youtube.com/watch?v=_iqNPkW4F7M

moj email : ***

za plačilo se pa takole zmeniva, ker je že rabljena in jo z veseljem podariva Fifi, da se bo lahko zabavala, bova rekla takole, da nakažen poljuben znesek za Horjulčke pa sva zmenjena  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #453 : nedelja, 29.05.2011 : 18:15:34 »

Ja kolk je pa to eno simpatično, demolišn bitje  Kiss  Tongue  Žoge so pa itak potrošni material. Jih je treba redno menjat, ker so hitro iz mode  Cool Čeprav, pri nas ima Flip eno plastično žogo z medvedkom Pu gor že eno leto. Skoz jo grize ampak je ne raztrga. Jo zelo čuva in skoz po ustih vlači, da je že čisto bleda. Očitno so si zelo različni  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #454 : nedelja, 29.05.2011 : 18:17:05 »

A veš zakaj vse žoge uniči? Zato, ker si ti en tat, kradljivec, lopov žog, ki ji hoče žogo ukrast in jo je pač treba na prafaktorje raztrančirat, da se jo da skrit pred tabo!  Tongue  predaja
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #455 : nedelja, 29.05.2011 : 18:33:32 »

Japajade No Jinx, jaz sem tisti dobrotnik, ki takoj , ko uniči žogo teče v trgovino in ji kupi novo. Sem zanalašč malo seštel račune za žoge, ki jih je uničila in rezultat je neverjeten. Od kar imam Fifi, je uničila že za 272 evrov žog  Shocked, ki sem jih kupil jaz, pa še 6 žog, ki so padle na naše posestvo iz igrišča, znamk adidas, kappa in ostalih ne tako slabih znamk, katera vsaka stane vsaj 30 evrov.  Cool
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #456 : nedelja, 29.05.2011 : 18:35:44 »

Uf, to pa so cifre.  Roll Eyes  Shocked
Za Fifiko Kiss bi ti tudi jaz prinesla kaj iz Dojčlanda. Poglej na ebay.de, ce imajo to kar isces in ce je ugodna cena, pa si jaz narocim in ti prinesem, ko pridem (sredi junija). Tu je postnina kake 4 € za paketek. K ceni obvezno pristej se kak evro provizije za ZH.  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #457 : nedelja, 29.05.2011 : 18:38:30 »

Aleksandrek, hvala za ponudbo. Bom malo pregledal, kaj pride v poštev za naju in ti sporočim.  Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #458 : nedelja, 29.05.2011 : 18:39:02 »

Ufff, kako ji je pa uspelo Rogzovo uničit, Marši jo ima že full časa, pa je še kot nova, no mal umazana je  Grin
A si prepričan da bo boomer zdržal Fifiino ''jezo'' nad žogami Evil Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #459 : nedelja, 29.05.2011 : 18:41:43 »

Aleksandrak, hvala za ponudbo. Bom malo pregledal, kaj pride v poštev za naju in ti sporocim. Smiley
Velja. Smiley  Ce bos posiljal kake linke, najboljse na mail ****
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #460 : nedelja, 29.05.2011 : 18:42:45 »

Anaj, upam, da boomerball zdrži, ker drugače nama ostane samo še litoželezna topovska krogla.  
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #461 : nedelja, 29.05.2011 : 18:44:02 »

Aleksandrak, hvala!  Afro
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #462 : nedelja, 29.05.2011 : 18:56:19 »

Tudi take z ročaji imajo tam, kjer sem jo jaz kupila. So pa te res trpežne Smiley (Denarnica je hvaležna tudi pri nas Smiley ) Drugače pa Fifi, ostane še medicinka  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #463 : nedelja, 29.05.2011 : 19:26:22 »

272€?!?  Shocked Verjetno to ni primerna iztočnica, da povem, da moj Pes žoge tudi obožuje  Cheesy , ampak ni še nobene uničil.  Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #464 : nedelja, 29.05.2011 : 20:41:46 »

A, deeej, no Fifi, veš koliko Šniclov, Kur in Lososov bi lahko tobila za te šolde? Ti smotka smotana simpatična Kiss
Joooj, če bi ti prišla v Rokovo šolo bi jih slišala pevka Naša Profesorja sploh ne dovolita, da pasja gospoda žoge in take reči uporablja v destruktivne namene, a veš. Z žogo se laho igra samo dokler se jo prinaša ali brca ali preganja, ko bi jo pa Roko hotel dobit "v obdelavo", ga je - ali treba spet zmotivirat, da se žogava naprej ali pa preprosto žogo odvzeti in jo zamenjat za majhen priboljšek, žvako ali kaj takega. Po mojem bi te tudi vaša Tršica kregala, če bi te videla, kako prefinjeno onesposobiš novo žogo Wink

Pri nas sicer nismo taki manijaki na žoge, imava eno majhno na vrvici in enga konga na vrvici, pa še eno neoprensko mehko žogico (da jo lažje prime in nosi), ampak ubogi revež ne dobi žogice kar tako, če ni tečne matere z njim Tongue Ker tečna mati je piflarca in piflarji ubogajo Profesorje. In tako se je revež zatirani že navadil, a tudi njegovega ljubega piskajočega Prašiča - žogo (Flipijevo darilo Kiss ) pusti lepo pri miru, če mu je nihče ne meče ali brca. Ker Profesorja pravita: ni žoganja brez Dvonožca, za samotno ubijanje plena so pa zadosti dobre Žvake (ali pa v našem primeru Mali Miško Evil ). Eto, lubica lepa, takle teror mamo na Krasu Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines