mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 13:49:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 238229 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #195 : petek, 15.04.2011 : 15:36:27 »

Evo, to bi bila ideja, kako dobiti novo bazo posvojiteljev Horjulčkov Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #196 : petek, 15.04.2011 : 15:41:01 »

Ne bi bilo prvič; na MC '10 je ena kužika lutala (pol smo jo spravili stran od odrov gor na VIP, kjer so jo pobrali lastniki), je bila njena slika skoz na screenih predvajana, dvojezično, da je najdena Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #197 : ponedeljek, 18.04.2011 : 14:45:29 »

Hej, upam, da vama niso tiste en, dva, tri - pa jih več ni kostke kaj škodile.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #198 : ponedeljek, 18.04.2011 : 16:47:03 »

V soboto je bil res en krasen dan! V šoli je Fifi pokazala, da še zmeraj zna vse tisto, kar smo se naučili.  Cool  Zgleda, da je bilo za neposlušnost prejšnji teden res krivo striženje. Neverjetno, kako lahko taka stvar vpliva na obnašanje psa. Preizkusil sem tudi oblogo za oprsnico, ki se je odlično obnesla! In včeraj ob 1.00 zjutraj sem se spomnil nate FŽ in ti umetnijo slikal (slike niso kvalitetne, ker sem bil malo blentav  Grin). http://www.mojalbum.com/fifi1/dodatek-k-oprsnici-rocno-delo

Po šoli pa sva se s Fifi odpravila na obisk k Sančotu in sanco1a. Srečali smo se pri kipih psov v Tivoliju in jo popihali na Rožnik. Presenečen sem bil, kako hitro je stekel pogovor, ki se ni končal dokler se nismo razšli. Res je fino, ker sem našel nekoga, ki ima podoben pogled na svet in dogajanje okoli sebe kot jaz.   Afro Sančo pa je tudi zanimiv. Nikoli nebi rekel, da ima toliko let. Ves čas je bil nasmejan in je nasploh en poskočen dobrovoljček.   Smiley  Fifi je bila pogoščena s prav zanjo kupljenimi priboljški (sanco1a Fifi se ti še enkrat zahvaljuje in sporoča, da so ji prav dobro deli  Wink). Prizaneslo nam je tudi vreme, ki nam sicer ni namenilo pretiranega sonca, ampak je bilo tudi dežja samo za vzorec.

Vse skupaj je kar prehitro minilo, ampak se bo, upam, da še kdaj ponovilo. Grin Tukaj pa so slike manekena in manekenke (in doprsna pojava Sanco1a.   Grin) http://www.mojalbum.com/fifi1/srecanje-s-sancotom
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #199 : ponedeljek, 18.04.2011 : 17:15:39 »

Dej, Fifi, nehaj olepševat Tongue, pa pošteno povej, da je Sančo en navaden vaški kur(b)irček, ki ni počel drugega, kot preganjal babe na štirih po celem Rožniku in nas  samo na vsakih slabih deset minut prišel pokontrolirat, če ga slučajno nismo  pozabili.

Fifi je pa ena taka fina in nežna princeska s finimi manirami in z apetitom robustne, zdrave kmečke dekline. Grin
Pa svojemu stanu primernega je počakala.
Uf, kakšno pozornost sta s Fifijem zbujala z mimohodom po Ljubljani. (Da ne boste mislili, da sva tri ure sedela na Prešercu pa žulila cigarete in pivo - saj ne, da bi imela kaj grozno proti).
Čisto malo me je pa Fifi the dogica (jasno da ne Fifi the man Afro, hvala za super družbo Smiley) razočarala. Sem jo nestrpno vprašala, kdaj ji lahko predstavim še Šnapi in Jakoba. Fifi the dogica me pa vpraša, če je safari odprt celo leto in če je zastonj.  Shocked
Majke, Fifi, a ti ni jasno, da sta to legendarna, nesmrtna polbožanska heroja in neustrašna bojevnika, skoraj tako kot Odisej in vila Kalipso. Ti pa safari ... Angry




Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #200 : ponedeljek, 18.04.2011 : 18:24:23 »

  Ne sanco1a, ti si to čisto narobe dojela! Sančo je samo odganjal druge, da sva se midva v miru pogovarjala, ti pa takole... Ajajaj.  Evil Pa kaj je narobe s tem, če je veliki šarmer! Ti pa res ne zastopiš. Prav posrečenega pesjančka imaš, da veš!


Fifi je pa ena taka fina in nežna princeska s finimi manirami in z apetitom robustne, zdrave kmečke dekline. Grin
Pa svojemu stanu primernega je počakala.

Ja, počakala je robustnega, zdravega kmečkega fantiča z apetitom.  Al kako?  Grin Tongue

Če Fifi nebi bila tako nastrojena do mačk, bi imel doma sigurno še enega mačjega horjulčka... Pa kaj čmo, vedel sem v kaj se spuščam in taka kot je, jo imam najrajši.  Smiley

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #201 : ponedeljek, 18.04.2011 : 18:33:12 »

Poudarek je na Fifijinem stanu od mrtvih vstale lepe princeske  in temu primernem življenjskem stilu. O tvojih apetitih pa še ne vem kaj dosti.  Tongue
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #202 : torek, 19.04.2011 : 01:38:24 »

A vi to po Rožniku, on my (ups, our) turf? Fru globoko užaljena zdej (ampak ne preveč, ker je imela itak super duper varstvo v šoli in potem še cel dan)

Sam drugič pa res javite, če boste po najini soseščini lutal Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #203 : torek, 19.04.2011 : 07:55:42 »

Uncas, drugič bomo čisto zares javili, ko bomo lutali po vajini soseščini.  Smiley Se zna zgoditi, da bova vsaj midva s Fifi tam nekje med 23. in 2. (dopust   Cool veselje bravoCheesy). Bova pa javila dovolj zgodaj, da se vsi, ki si želite, pripravite in časovno uskladite za sprehod do Rožnika in še malo po Ljubljani. Lahko pa seveda tudi predlagate kakšno drugo pot.  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #204 : torek, 19.04.2011 : 09:03:47 »

Hm.... lahko bi kak prazničen sprehod - pohod udarili... tako kot smo "Božičnega"..... kaj menite?

K
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #205 : torek, 19.04.2011 : 09:24:24 »

Ja Xena, lahko bi! Cheesy Ti sam reci kdaj, jaz sem že tam.  Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #206 : torek, 19.04.2011 : 09:27:18 »

iiii, ja, to bi bilo ful fino Grin!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #207 : torek, 19.04.2011 : 09:30:21 »

Midva bi tudi še kdaj, no.  :DPa itak sva  nekje v bližini Rožnika.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #208 : torek, 19.04.2011 : 09:56:50 »

Ta pohod bi se imenoval "Pohod veselih jajc"! Grin Grin

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #209 : torek, 19.04.2011 : 10:00:49 »

Hm.... lahko bi kak prazničen sprehod - pohod udarili... tako kot smo "Božičnega"..... kaj menite?

K
A bo primeren tudi za penzionerje?  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines