mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 29.06.2024 : 13:23:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 239112 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #120 : ponedeljek, 11.04.2011 : 13:14:12 »

A zato se mi je tako kolcalo!  Vidim, da sva kar aktualna... bova tako zvežbala zadeve, da bova vsem kljune zaprla.  Grin Eh, sam pol ne bo več zanimivo.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #121 : ponedeljek, 11.04.2011 : 13:54:11 »

 predaja predaja predaja
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #122 : ponedeljek, 11.04.2011 : 13:56:35 »

Ups, tole je "ven padlo":

JAZ!!! sem bila čisto tiho, dokler ni v A-BE-CE JAVNO pisalo!!!!!  Evil
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #123 : ponedeljek, 11.04.2011 : 13:59:16 »

  Grin Saj to!
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #124 : torek, 12.04.2011 : 11:19:29 »

LOL; zabavni ste uiber Cheesy
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #125 : torek, 12.04.2011 : 16:23:22 »

Te dni se pri nama kar veliko dogaja. Fifi dobi pred hiško ploščice, robniki so že zabetonirani, pa polkna so tudi tik pred montažo. Meseca maja dobi še eno zadevo, ki pa naj za enkrat ostane še skrivnost (lahko namignem le, da bom Fifijino kočo opremil še s tehnične plati). Seveda bojo fotke takoj, ko bodo dela končana. Aja! Fifi ima tudi novo frizuro in izgleda prav elegantna. Lepota ji je celo tako stopila v glavo, da v šoli ni hotela delati čisto nič...   Angry Ne Katarina, tega ne bom prebolel.  Grin  Drugače sem pa vmes na sprehodu ugotovil, da se na smrt boji -ne boste verjeli, ampak... žabic.  Je odskakovala kot bi hodila po žerjavici ali še boljše, resalnih žebljičkih.  Dobila sva tudi vsak enega klopa, na istem sprehodu. Fifi na gobčku, jaz pa nekje mhm.. drugje. Sedaj bova pa videla, če jih najina nova elektronska odganjalca prihodnjič dejansko odženeta. Doma sva se že (skoraj) čisto odvadila lajanja na vse živo, pa tudi mrtvo ali sploh nikoli živeče;b , tako, da jo moram kar pohvaliti.  To je večina večjih dogodkov in novic odkar sva se zadnjič javila. Bova pa sedaj temo malo pogosteje osveževala, ker sva po novem ful popularna.  Cool  Grin Grin Grin 

Fotke nove Fifi najdete tu:http://www.mojalbum.com/fifi1/nova-frizura/foto/18651275
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #126 : torek, 12.04.2011 : 17:58:14 »

Opa, kakšna ponosna lepotica Cheesy
Na tejle slikci je pa cela resna "šnavcerka", važička mala Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #127 : torek, 12.04.2011 : 18:50:57 »

Fifi1, nategnili so te.  -*:Nekdo ti je šnavcarko podtaknil, ne vem, če Smet ali frizerka.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #128 : torek, 12.04.2011 : 19:26:11 »

Pardon, šnavcerko, jasno
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #129 : torek, 12.04.2011 : 19:36:41 »

Wau, ful dobra frizurca. Kiss Kiss
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #130 : torek, 12.04.2011 : 19:58:00 »

Ful je lepa, sploh se ne morem odločit, kdaj je lepša, a postrižena, ali z dolgo dlako  Cheesy Kiss (tudi jaz vaju redno berem - spremljam, a malokdaj kaj napišem  Wink ) Posrečena sta skupaj, res Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #131 : sreda, 13.04.2011 : 00:43:21 »

Fifi1, bi vprašala nekaj o tej oprsnici ... se mi zdi zanimivo, da se povodec pripenja spredaj in ne zadaj, kot je v navadi Wink A je to slučajno kaka fajn zadeva, ki pomaga proti vlečenju? Še nisem videla take, pa me firbec matra (midva z piflarčkom itak ne rabiva tega, ker bova itak znala poleg, a ne Roko Tongue) ... sej se hecam, bolj gre za firbec, kot za potrebo, mogoče bom pa lahko komu svetovala, če bo rabil Smiley

Aja, pa še nekaj o "klopnem obesku". Moj Roko ga tudi ima zdaj že tri tedne, v kombinaciji s Frontline ampulo, pa ne vem, kaj naj si mislim ... Nabavila sem ga, ker sem prebrala same dobre odzive, jaz pa sem prav malo žalostna, ker sem mu, samo odkar nosi ta obesek, populila že najmanj 15 klopov (samo danes 3!), ki so bili že  prisesani in niti malo zastrupljeni od ampule Undecided
Zdaj pa res ne vem, kje je štos - obesek namreč deluje (je slišati tisto "tiktakanje", ampak teh naših trmastih kraških klopov očitno ne odžene zadosti Sad Pa ga vsak večer pred spanjem temeljito prečešem in premečkam, potem sem pa tako jezna, ko naslednje jutro reveža kje srbi in najdem že debelega klopa  Angry
Ali pa se vsi tisti zadovoljni uporabniki sprehajajo samo po mestnih parkih in ulicah, midva sva pa skozi v "divjini", po nepokošenih travnikih im v gozdu ... možno, da je tudi tu razlog.
Res pa je, da sem sama čisto brez vseh sredstev proti klopom (ker zmeraj pozabim), pa do sedaj na sebi nisem našla še niti enega.
Sunny Day mi je svetovala še špricanje psa z mešanico vode+eteričnega olja citronelle, to bom poskusila, samo da pridem do olja.

Uživajta v sprehodih, pa čimmanj klopov vama želim Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #132 : sreda, 13.04.2011 : 07:14:17 »

Mislim da smo tele oprsnice v šoli pri Xeni nabavli. Jih pa težko kje drugje najdeš, ker so naročene iz Amerike. Kadar pes preveč potegne, ima občutek, da se bo prevrnil, ker mu spodnji del prsnega koša in noge nazaj potegne. Fajn zadeva, midve oblečeva to, kadar sva v kakem tujem mestu ali kje, kjer mora bit vsaj približno ok, jaz se pa nimam časa skoz ukvarjat samo z njo. Ampak ima tako kot vsi pripomočki eno pomanjkljivost - dela samo toliko časa, dokler jo imaš gor Wink.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #133 : sreda, 13.04.2011 : 07:37:12 »

1. Kadar pes preveč potegne, ima občutek, da se bo prevrnil, ker mu spodnji del prsnega koša in noge nazaj potegne.
2.  Ampak ima tako kot vsi pripomočki eno pomanjkljivost - dela samo toliko časa, dokler jo imaš gor Wink.

pod 1 - to je zelo laično povedano, naj bi pa res delovalo na nek neboleč in nestresen način na občutek za ravnotežje, tako mi je bilo nekoč povedano. Pa saj se niti ne trudijo preveč vlečt, ko imajo to gor. No ja, VEČINA njih, vedno se najde kaka izjema, čeprav je jaz še nisem srečala.

pod 2 - kakor kdo. Je pa res, da je fino tudi takrat, ko jo nosi, psa korigirat in verbalno usmerjat, oz, pohvalit ali opozorit.

K

Je pa včasih tole res edino kar komu pomaga, čerpav bi morda kak drugo vodnik lahko rešil... ali pa kakšna drugačna tehnika. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #134 : sreda, 13.04.2011 : 08:18:39 »

Če razne alternativne rešitve ne delujejo, dajte psom Advantix ali Frontline Combo.
Logiran

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines