mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.07.2024 : 06:25:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 241564 krat)
0 članov in 43 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #975 : sreda, 18.01.2012 : 23:32:26 »

WOW!!!
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #976 : sreda, 18.01.2012 : 23:44:23 »

Pujs je bolje. Ne kašlja, je malo shujšal, se lažje premika. Koča zanj bo spomladi, mu je pa bale sena nametal v en kot, se tja notri zarije in nisem imela občutka, da bi ga prehudo zeblo. Nadrl me je tudi, tko da je vse okej  Wink.

iiiiiii veseli me, da je fantek ok.
a da zna ta sladki pujsek tudi nadret?
sicer je že Fifi rekel, da ga je pujs nekaj ustrahoval  Evil Evil, pa sem mislila, da človek slabo govori pujsščino.
meni se pujsi zdi tak nežen, crkljiv in zgovoren fantek  objem objem ljubezen ljubezen
tole je bilo takrat brez zooma posneto http://www.youtube.com/watch?v=egjSkvqNw1k
sem celega prečohala objem

Fifija za preCednika  Wink.

tako !!!  bravo
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #977 : sreda, 18.01.2012 : 23:53:09 »

Fenomenalno ste zrihrtali kočo in vse ostalo za boljši jutri Ajše!  bravo objem bravo  Iskrene čestitke in pohvale za ves trud, energijo, voljo in čas. Vsa čast! objem



Sicer pa je to tema od Fifi...
Fifi vam sporoča, da od pregleda krvi, pa vse do danes ni niti enkrat zašantala. Smiley Jupiiii! Cheesy



Navijamo za šapico, samo tako naprej! Bravo Fifi & Fifi!!!  ljubezen



Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #978 : sreda, 18.01.2012 : 23:54:35 »

tole je fotka za kak natečaj.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.364


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #979 : četrtek, 19.01.2012 : 00:03:59 »

Tole je ena taka prekrasna zgodba, da je škoda, da je skrita tukaj med več tem. Seveda je prav, da dela Ajša družbo Fifi, fajn pa bi tudi bilo, da jo še mal bolj 'ven potegnemo' Smiley in še koga, ki ne zahaja na forum, seznanimo z njo.
Fifi1, ti imaš cel pregled nad dogajanjem od začetka do te srečne Ajšine vrnitve domov, v krasen nov dom. Ali bi bil pripravljen zložit skupaj nekaj stavkov o dogajanju in dodat slikce, kar bo vse skupaj pokazalo Ajšino pot v boljše življenje? Objavila bi jo na portalu, kjer jo lahko veliko bolj izpostavim, kot če so zapisi pomešani tukaj. S tem želim pokazati tudi drugim, kako lahko tako krasni ljudje, ki v resnici želijo pomagati psu, s skupnimi močmi premagajo prav vse ovire. Morda se bo še kdo drug za kakšnega psa na ketni ali v slabših pogojih, v svojem okolju, podobno zavzel. Pa četudi samo malo razmišljanja v ljudeh z Ajšino zgodbo vzbudimo, bo že to en premik.  Smiley

Pravzaprav bi lahko tudi tukaj odprl za Ajšo povsem svojo temo, v kateri bi lažje potekala dogovarjanja in poročanja? Saj je Ajša prav zares zdaj v novem domu Kiss

Kaj praviš?

Vsekakor pa en pozdravček in dobre želje za Fifi in njene tačke objem
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #980 : četrtek, 19.01.2012 : 00:14:02 »

Jana, super ideja, ti pošljem na mail, ko bom sestavil skupaj vse tele koščke v eno smiselno celoto. Tudi tema v kateri bi se dogovarjali za njeno oskrbo bi nam prišla zelo prav.  Smiley
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #981 : četrtek, 19.01.2012 : 00:27:35 »

U, kakšno fensi bajtico ima zdaj Ajša. Shocked Bravo, Fifi in pomočniki! Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.364


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #982 : četrtek, 19.01.2012 : 00:28:18 »

Superca Cheesy Smiley, ko boš, kar pošlji.
Novo temo Ajši pa kar odpri, ko se ti bo dalo. Morda lahko kar to, kar si nam pokazal v tej temi o Ajšinem prihodu 'domov', šibneš za začetek Wink Smiley
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #983 : četrtek, 19.01.2012 : 00:39:23 »

Brez besed sem od navdušenja in veselja!  Kiss  ljubezen  veselje
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #984 : četrtek, 19.01.2012 : 00:59:54 »

Kar kurjo kozo sem dobila... ljubezen
Superca, bravo Fifi in Polona  Kiss  Kiss In Fifi, ti si se ze celega vrgel not, pa se nimas dovolj, zdaj boste se hrano organizirali...  res OBCUDOVANJA IN POSNEMANJA VREDNO  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #985 : četrtek, 19.01.2012 : 01:21:38 »

madona a je še pri komu prepih??? pri nas nekaj en prah okoli oči vleče  Shocked

fifi  ... VSAKA ČAST ....  objem

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #986 : četrtek, 19.01.2012 : 08:35:37 »

Ne vem, kaj bi sploh lahko dodala ljubezen. Ajša je tako kjut pred svojo novo vilo ... Fifija za MANDATARJA. Krvavo rabimo. Lips Sealed
Se pa še vedno vsakič, ko se spomnim na Ajšine lastnike in celotno zgodbo, butam z glavo v steno, ker enostavno ne morem dojet (pa upam, da bo pretresanje možganov pripomoglo k razsvetljenju), kako si lahko tak butalec (če uporabim zelo prijazen izraz) Lips Sealed trmoglavka.

Kar se pa tiče hrane (a niti postreči ji ne morejo iz dostavljenega žaklja, če že ne gre dlje od Lidla? Shocked Angry) - predvidevam, da jo bo kupilo ZH ... torej če že ne bom hodila futrat, vsekakor prispevam za futr.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #987 : četrtek, 19.01.2012 : 08:36:02 »

Ful fajn Smiley Vesela. Torej ne bo več napizdevanja in spuščenih pasjih "groženj", ko bomo šetali tam mimo?! Lepo ste tole izpeljali.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #988 : četrtek, 19.01.2012 : 08:38:24 »

Uau, tole pa je super dosežek  Cheesy! Bravoooo fifi in polona  bravo bravo ljubezen, saj sta morala kar nekaj težav premagati. Zadeva je za zgled za še kakšnega reveža in težavne primere.  Afro
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #989 : četrtek, 19.01.2012 : 09:15:56 »

Kar se pa tiče hrane (a niti postreči ji ne morejo iz dostavljenega žaklja, če že ne gre dlje od Lidla? Shocked Angry) - predvidevam, da jo bo kupilo ZH ... torej če že ne bom hodila futrat, vsekakor prispevam za futr.

Ne morem tam pustit hrane, ker bo šla naprej v prodajo al pa se bo že kaj zgodilo. Že koča je bila vmes skoraj naprej prodana, pa je Fifi razložil, da je čipirana (koča namreč) in da jo lahko izsledimo, hehehe. Jaz ne verjamem, da se bomo držali dogovorov, nočem pa, da je Ajša lačna in žejna. Ne verjamem niti, da bo zadoščalo 14 dni nadzora, zato bi bilo res fajn, če se vas javi nekaj iz bližine in poskrbi za en krog tam mimo enkrat na dan... morda tudi kdo od sosedov, s katerimi sem bila na vezi še v času, ko je bila pri nas? Če ste pripravljeni še kaj konkretnega naredit, pričakujem torej še kak mail...

miskica, če bo kaj, zatožiš takoj, a važi Smiley)?
Logiran

Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines