mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 18.06.2024 : 14:01:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 238249 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #165 : četrtek, 14.04.2011 : 15:58:03 »

No, sem rekla, da so tele oprsnice sigurno zelo koristna reč ... kam vse povlečejo človeka Grin

Moji hčeri je pa en očka v šolski garderobi rekel, da se čudi staršem, ki ji dovolijo take "grozovite" majice za v šolo oblačit Grin
"obtožena" je bila črna majica od Metallice, ki sem ji jo jaz kupila za rojstni dan Grin
Sina je tudi sošolec vprašal, če "mu mama dovoli" imet irokezo in to na oranžno pobarvano ... "frizeraj" imamo pa kar v moji kuhinji, seveda Cool

V glavnem, če bo kdo od vaju hodil na Kras na Metalmanio Open Air, se ponudim za varstvo katerega od kosmatih (štirinožcev, seveda), če bi prišla zraven Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #166 : četrtek, 14.04.2011 : 16:16:20 »

Hvala za ponudbo mamaF, samo moja se z mački tako slabo zastopi, da bi imela doma celo veselico.  Grin Škoda, ker nisi že prej rekla, da pri vas doma poslušate Metallico! Sem ravno zadnjič stran pometal polno enih zadev (stare njihove majice, posterje, zastave, ...) Ja, kje so ti časi, ko je bila Metallica moj najljubši bend...  Roll Eyes
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #167 : četrtek, 14.04.2011 : 16:17:28 »

MC - metal camp?  Afro super Pod kostumom?  Shocked bravo bravo To je taprav okus oblačenja! Men je šel šef v trgovino po srajco, ko sem imel oblečeno metal camp majico pred nekim sestankom. Grin Je reku, da zaradi te satanske majice, pa že ne bomo posla zgubil! 

HAHAHA! To je žurersko - koncertna, ne pa satanska majica!  Huh

@ MamaF, mene so kar nehali spraševati, so kmalu videli, da sem "lost case". Med drugim sem nosila srebrno lobanjo na verižici, ki mi jo je mama kupila za Božič Tongue
Pa ja, kje si bila lansko leto, ko nisem imela varstva za Frufri zadnje 3 dni festivala? Potem sem se pa iz Tolmina vozila v LJ Fru sprehajat, pa spet nazaj. Sem bila že čisto  bruham od vozikanja, zato sem potem "špricala" zadnji dan MC-ja   Undecided (Sam sem pol nadomestila, ko so uni, ki sem jih hotela videt zadnji dan, prišli v LJ  Cheesy )
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #168 : četrtek, 14.04.2011 : 16:23:30 »

MC - metal camp?  Afro super Pod kostumom?  Shocked bravo bravo To je taprav okus oblačenja! Men je šel šef v trgovino po srajco, ko sem imel oblečeno metal camp majico pred nekim sestankom. Grin Je reku, da zaradi te satanske majice, pa že ne bomo posla zgubil! 

Hahaha, ti se hecaš! (tokrat na srečo nimam nobene pijače pri roki Wink) Grin....pa ko je ravno mamaF omenila metal manio...a prideš? Bosta z Rokom lahko o pasjem življenju razglabljala...ob pivu Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #169 : četrtek, 14.04.2011 : 16:26:40 »

Sem ravno zadnjič stran pometal polno enih zadev (stare njihove majice, posterje, zastave, ...)

... namesto da bi dal klele na licitacije in bi se babe steple  Evil

Naravoučenije: N-Č se stran ne meče, preden se poskusi kle prodat. Nimaš pojma, kaj vse bi ljudje radi imeli  Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #170 : četrtek, 14.04.2011 : 16:35:11 »

Uncas, vsak dan si se vozila dam pa nazaj?  Shocked Dobra si! Jaz pa sploh ne vem, če Fifi zdrži 2 dni brez mene. Še nisva poskusila. Ravno zaradi tega razmišljam, ali naj letos sploh grem na MC.
 Riry, isto za metal manio nisem prepričan. Bi bilo pa fino, ja. 
Cats, vedno bolj me preseneča tale forum. Bom dajal sedaj vse na licitacije.
MamaF, kaj še kaj poslušate, mogoče imam kaj, česar jaz ne potrebujem več.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #171 : četrtek, 14.04.2011 : 17:07:43 »

Potem sem se pa iz Tolmina vozila v LJ Fru sprehajat, pa spet nazaj.

A čez Idrijo?  Shocked Vsaka čast! Jaz grem mogoče enkrat na mesec, pa mi je tumač.  Lips Sealed

Naravoučenije: N-Č se stran ne meče, preden se poskusi kle prodat. Nimaš pojma, kaj vse bi ljudje radi imeli  Wink

 Afro
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #172 : četrtek, 14.04.2011 : 17:42:01 »

Uncas, vsak dan si se vozila dam pa nazaj?  Shocked Dobra si! Jaz pa sploh ne vem, če Fifi zdrži 2 dni brez mene. Še nisva poskusila. Ravno zaradi tega razmišljam, ali naj letos sploh grem na MC.

Hja, boš julija probal, ne Smiley   Sej boš, a ne? Cool

@Riry, ne reče se "ob pivU" ampak ob "pivIH" . pivo v ednini na MC-ju ne obstaja  Evil

@Čaja, saj zdaj se tudi jaz nekako enkrat mesečno dol furam, ker mam konje dol za rihtat v raznih Bačah pri Modreju in podobnih nič jezikolomnih krajih Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #173 : četrtek, 14.04.2011 : 18:24:48 »

Sem ravno zadnjič stran pometal polno enih zadev (stare njihove majice, posterje, zastave, ...) Ja, kje so ti časi, ko je bila Metallica moj najljubši bend...  Roll Eyes
Ooooo, bog ne daj, da Moj dragi in moja potomka kdaj tole prebereta Shocked Pri nas se Metallica še zmeraj vrti, ne glede na to, da je ena zaprisežena pankerka, eden raper - hip hoper, misva s tastarim pa na vse konce ušesa nategujeva in poslušava, kar je dobrega Wink

@Uncas, lani je bil "Krastival meets Balkanika" in sem bila doma, moja hči pa je frajerje z Jesenic in ne vem še od kje občudovala  Cool - no, bomo pa zdaj, ko vemo kako in kaj znali kaj skombinirati, če bo potreba Wink

Ob pivIH (birah tule pri nas) pa se vam z veseljem pridružim, če pride še kdo v Komen s čupo mahat Wink
Pa še to - čisto zraven koncertnega prizorišča je poligon našega kinološkega kluba, tako da lahko tapravi piflarji še vadijo med koncerti Grin
@Riry, jaz itak vsakemu sosedu, ki ima grozno dosti za povedat čez "une tačrne mulce, ki se samo derejo, da spat ne moreš", povem, da naj bodo veseli, ker so tile mladci trenutno edini omembe vredni turisti pri nas! Alora - malo EPP: vsi v Komen na Metalmanio Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #174 : četrtek, 14.04.2011 : 18:43:01 »

Hvala za ponudbo mamaF, samo moja se z mački tako slabo zastopi, da bi imela doma celo veselico.  Grin
No, draga Fifi, kaj berem Shocked Sad
To bo pa nujno treba spremenit, če hočeš ti kdaj k meni v vrtec.
Sicer bo vrtec postal prevzgojni dom.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #175 : četrtek, 14.04.2011 : 18:55:31 »

@ mamaF, sounds like a plan. Cheesy Cheesy
Kar se pa tiče komentarjev na "tačrne mulce", je pa ena t'minka enkrat moji znanki povedala (o udeležencih MC-ja): Tej fantiči so ku kristusi, jmajo duge lase in ne znaš al je pupa al fant, ma so prijazni, v trgovini mi odprejo vrata in ku grejo na kosilo, vse pojejoGrin (in predvsem vse popijejo Tongue )
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #176 : četrtek, 14.04.2011 : 19:11:40 »

 Grin Ja v Tminu se je mišljenje o tačrnih že precej spremenilo. Na začetku so se ljudje precej zgražali (no firbcat so šli vsi od 0 do 100 let Wink), ko so pogruntal, da je MC v bistvu dober biznis, so se pa hitro premislili.  Tongue

Ko ste že govorili o varstvu za pse za ta čas... vedno mi je bilo ful mimo, ko so panksi vlačili pse (pa tud podgane ipd.) na koncerte.  Angry
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #177 : četrtek, 14.04.2011 : 19:35:08 »

Ja, na MC-ju je prepovedano (piše na karti - ker je prenaglas za njih), se pa vsake toliko najde kak ki uspe prešvecat psa not, enkrat sem celo zasačila eno pupo z dihurčkom. Potem jih pa jaz tam napizdevam in težim redarjem  Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #178 : četrtek, 14.04.2011 : 21:04:46 »

Uh, to tudi mene razkuri...pa tudi tega dihurčka sem že videla v Tolminu na Mcju, revček Undecided. Sicer sva midva za Lexi nabavila (ampak to za en izjemno mali festivalček v Zagorju ob Savi - MetalKramp Grin-kjer je res minimalno folka) prav zaščitne slušalke namenjene psom (ameriška proizvodnja, namenjena "psom letalcem in strelcem" Wink)...zaenkrat še nesprobane (ker je tamala ravno kužni kašelj fasala dan prej Roll Eyes), ampak ko/če bodo, bodo pač takrat prišle v upoštev, pa še to mogoče za en band na dan, gledan od daleč kakopak Smiley.

p.s.: mamaF, če pa pridemo na metalmanio bi pa prav z veseljem tvojega črnuha spoznala...ampak pustimo to zaenkrat še na strani, avgust je še daleč Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #179 : četrtek, 14.04.2011 : 21:42:30 »

p.s.: mamaF, če pa pridemo na metalmanio bi pa prav z veseljem tvojega črnuha spoznala...ampak pustimo to zaenkrat še na strani, avgust je še daleč Wink

Eh, dopuste je treba čimprej planirat; jaz sem si julij in avgust že označila Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines