mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 07:13:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 320 321 322 323 324 [325] 326 327 328 329 330 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 789069 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4860 : sreda, 20.08.2014 : 20:23:15 »

Dobrodošla doma ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4861 : sreda, 20.08.2014 : 20:37:51 »

Ej, sončni zahodi gredo lahko direkt na licitacije  Cheesy Super poročilo, še bolj super fotke  Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #4862 : sreda, 20.08.2014 : 20:42:43 »

Lepa fotoreportaža, tisti del z galebi mi je bil najbolj všeč.. Cheesy Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4863 : sreda, 20.08.2014 : 20:54:48 »

Velkam bek! objem plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4864 : četrtek, 21.08.2014 : 01:17:24 »

Dobrodošla nazaj ljubezen

Fotke pa ... ohhh, morje Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4865 : četrtek, 21.08.2014 : 08:26:52 »

Pa si le nazaj Cheesy Kiss objem! Dobrodošla! Upam, da se boš kljub vsej nirvani, ki si jo kot nazorno kažejo fotke lahko uživala v svojem morskem raju, sploh lahko še vklopila v tale trapast vsakdanjik. Roll Eyes Ne dvomim, da bosta mačka in črnuh v veliko pomoč Smiley. So te bli kaj veseliii? Cheesy Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4866 : ponedeljek, 01.09.2014 : 21:57:14 »

Zivali so me bile zelo vesele, ko sem se koncno vrnila z morja. Scurk mi je v trenutku in pol, po mesecu nestrizenja krempljev, iz tal skocila v narocje. K sreci sem bila pripravljena in nisem imela vroce noci. Samo se je ene pol ure delal, da me ni, potem je pa ugotovil, da je to slab plan, ker ce me ignorira, potem se ne more stiskat k meni in se je blagovolil priti crkljat. Psa sem dobila nazaj malce razpuscenega, priznam, da me je kar malo zvilo, ko sem ga sla iskat na vikend in je zbezal za eno macko. Meni nikoli, ampak res nikoli ni podil mack. Ampak mojih to pac ni motilo in je izkoristil guzvo. K sreci, se je zelo hitro s pomocjo mojega rjovenja spomnil, da je prisla nazaj zoprna Sefica in da se sedaj to ne sme vec. Ko sem jima ga dala v varstvo sem jima povedala, da je pes trenutno v hudi puberteti, da je treba biti z njim skrajno dosleden, odlocen in v.primeru potrebe oster. In kaj mi rece foter po mesecu dni porkarij, ki jima jih je delal, ker nista upostevala mojega nasveta. "Ves, bos morala biti zelo odlocna z njim."  butnglavc A ne ga srat!  butnglavc Kakorkoli, pes ni glup in je hitro skapiral, da je konec pocitnic n ni bilo tako hudo, kot sem se bala, da bo, ko sem ga po mesecu dni zagledala.  veselje

Nisem pa se se niti dobro nazaj navadila na Ljubljano, ze sem v Murski Soboti. Dobila sem namrec NVMP-ja na cuvanje, ker sta moja starsa spet naokoli. Tu se dogajajo strasni internetni misteriji in zato ne morem priloziti slik, lahko pa povem kaj o misteriju, ki ga nihce ne razume in upamo, da bo resen z novim modemom. Takole je ...

Zgodba se zacenja v lepi zeleni hisi, z okroglimi okni in debelimi stenami. Okoli hise raste sadno drevje in cvetijo hibiskusi. In za debelimi stenami stare hise se dogajajo cudne stvar ... Ko se s tablico prilkopis na tako imenovano Wi Fi posast, internet dela normalno. Nato pa prizges lap top, ki povsod normalno sodeluje s posastjo Wi Fi, in hokus pokus, ne na tablici ne na racunalniku ne delajo vec https strani. Posast Wi Fi sicer ve, da ni pametno, da prepreci tudi dostop do http strani, kajti potem prebivalci zelene hise ne bi imeli vec dostopa do MPN in posast Wi Fi se boji posledic takega dejanja.  Ko lap top poskusa prelisiciti posast Wi Fi in se gre priklopit direktno na nadposast Modem se zgodi isto. Ene pol minute dela vse normalno potem pa ciribu ciriba, spet ne delajo https strani. Prebivalci zelene hise zato ze tezko cakamo prijaznega stricka Postarja, da se nadposast Modem zamenja s prijateljem Modemom in upamo, da bo potem vse delalo, kot je treba. Do takrat pa visimo na tablici in cakamo boljse case.

Konec.  Wink
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4867 : ponedeljek, 01.09.2014 : 22:13:39 »

Dobrodošla nazaj! objem

Črno razvajeno bitje si je pa res privoščilo počitinice  Evil

Pošast Modem  Grin No, saj ni smešno, jaz vem, kako mene jezi, kadar me računalnik kaj traca, ker tu sem pa res nemočna.
Naj poštar kar jutri dostavi prijazni Modem, da bomo uživali še ob fotoreportaži.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4868 : ponedeljek, 01.09.2014 : 23:23:18 »

Tale situacija z internetom tukaj je predvsem nadvse cudaska. Sploh mi ni jasno, kaj se zgodi, ko povezem racunalnik z netom, da nehajo delat https strani.  Shocked Bi razumela, da bi to ta komp delal se kje drugje, ok, potem je komp kriv, ampak tako komp kot tablico vlacim sabo po celem svetu (dobesedno) in nikoli nikjer ni tezav. Sem govorila tudi s par racunalnicarji in nikomur ni jasno, kaj se temu modrmu zgodi, da ven vrze https strani. Zlasti pa se nikomur v bistvu tudi sanja ne, ce bo nov modem to zadevo resil ali bo "isto sranje drugo pakovanje" ...  Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4869 : torek, 02.09.2014 : 01:32:49 »

Jaz pa mislim, da se je tudi Neprijatelj Modem Pošast popolnoma razpustil, ko tebe ni bilo blizu Angry Predlagam, da uporabiš nemške ukaze in trdo roko! Ali po DHL pošti pošljem Rokota? Tongue

Zaradi odsotnosti fotk v tvoji temi sem namreč tudi sama jezna na Pošast Neprijatelja Modema. Če do jutri ne bo ubogal, mi ga prosim daj na telefon in bom spustila Na Glas! Evil Angry

PS. mali Črni Regrat je pameten pes in valjda ne bo nikoli več poskušal nič takega, kar Šefica ne odobrava Afro
Mucka sta pa itak zagotovo nadPridna Kiss

Zdaj pa zares, upam, da v tem trenutku ne bo crknil tudi moj internet (kar si sicer drzne že celo dolgo popoldne in večer in to baje po vsej J Primorski, glupi Amis) ... bom kar zarohnela: NaaaaaaaaaaaaaaaaaaGlaaaaaaaaaaaaaaas, Modem v Sibiriji, delaj! To je ukaz! In pusti naložiti fotke kuŠkov in Muckov in to takoj!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4870 : torek, 02.09.2014 : 07:19:19 »

Samotova, kljub ne-slikam in raznim misterijem (a je kej čudnega? Stare hiše naj bi bile po p.s.-u prizorišča racionalno nerazložljivih dogodkov, k-ne-de  Evil ) smo veseli, da si "nazaj"...
 Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4871 : torek, 02.09.2014 : 11:16:01 »

Očitno nekaj ne štima s temi modemi ipd, jajci in povezavami, ker je tud en kolega na FB pisal, da mu zadnje 4 dni neki podobnega ne dela, samo njemu laptop dela, tablica pa ne. Grrr, kok mi najeda, da je tehnika bolj ˝pametn˝a od nas, ljudekov  Angry Angry Angry Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4872 : torek, 02.09.2014 : 22:42:00 »

Meni tudi, kocka, meni tudi ... Zdaj imam nov modem. Ampak net ne dela, ker ni bilo zraven ene komponente, ki je nujno potrebna. Bo baje en stricek prinesel zadevo enkratbta teden ... No comment!  Lips Sealed
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4873 : torek, 02.09.2014 : 22:50:09 »

"Ves, bos morala biti zelo odlocna z njim."  butnglavc A ne ga srat!  butnglavc

 
Dobrodošla nazaj  objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4874 : sreda, 03.09.2014 : 06:23:36 »

Aja, tole zgoraj je enkrat pribila moja tašča mojemu možu, ko je čuvala našega, takrat 5 let starega Jr.ja. Ker ji je baje skakal po kavču, al nekaj takega Roll Eyes. In to po tem, ko sem ji 8grozna snaha, saj vem) vsaj 4 leta nabijala, naj mu za božjo voljo ne dovoli prav vsega, kar si tamau izmisli, kadar je pri njih v varstvu.
Moj ji je pa čist mrtvoladno rekel, da pri nas pa on tega ne počne in naj kar sama zdaj to poštima, kar je ˝pridelala˝  Cool Cool
Pa smo bili zmenjeni. Pa moj res ni nesramen človek, ampak po 4 letih prošenj in razlag kako in kaj, se mu pač ni dalo več ukvarjat s to tematiko.
Logiran
Strani: 1 ... 320 321 322 323 324 [325] 326 327 328 329 330 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines