mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 21:17:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 787057 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1185 : četrtek, 15.03.2012 : 00:06:08 »

Ej MamaF, naše seniorke niso mone  Shocked  butnglavc ... one so sam na ziher varianto naravnane  Tongue
Točno tako!  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1186 : četrtek, 15.03.2012 : 20:51:53 »

Pod točko ena podarim mačka, ki je danes zanalašč vrgel telohe z mize in mogoče, ampak res samo mogoče, malo manj zanalašč polil pol vedra vode po tleh!  Angry

Pod točko dva, ga pa mogoče vseeno ne podarim, ker je tako zavzeto lovil lasersko miško, ki mu jo je podarila rava  Kiss in zdaj je še kar malo jezen in poskuša ugotovit, kam je ta presneta mš zginla,  Grin da me je prav nasmejal. 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1187 : četrtek, 15.03.2012 : 23:21:29 »

Ej MamaF, naše seniorke niso mone  Shocked  butnglavc ... one so sam na ziher varianto naravnane  Tongue
Jaaaa, se opravičujem, nisem mislila tako. Valjda gospe dame v zrelih letih ne morejo bit mone Kiss ... moja črna mona je tapravi Mone z velikim M, to pa res Evil
Doma izbirčnež "strada" ob polni skledi, zunaj bi ti pa namesto priboljška pol roke požrl Roll Eyes
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1188 : petek, 16.03.2012 : 00:30:05 »

Pod točko dva, ga pa mogoče vseeno ne podarim, ker je tako zavzeto lovil lasersko miško, ki mu jo je podarila rava  Kiss in zdaj je še kar malo jezen in poskuša ugotovit, kam je ta presneta mš zginla,  Grin da me je prav nasmejal. 

končno en normalen maček  Kiss ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1189 : petek, 16.03.2012 : 00:50:26 »

Tale, baje normaln, maček je pogruntal od kod miška pride in je že ene dvakrat udaril po laserju.  Angry Sicer je kljub temu miška žur, samo mi jasno in glasno in z mahajočim repom pove, da ni kul spljoh, ko gre miška spat in za vsak slučaj pregleda še vsak kotiček, kamor bi se nesramnica lahko skrila.  vegi
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1190 : petek, 16.03.2012 : 00:56:15 »

 Grin Grin Grin
car  bravo Kiss

par minut na dan je baje čist dost za igro z laserjem zaradi frustracij, ki jih menda povzroča to, da fizično ne more ujet plena. pa očke merkajta. baje je že 1/4 sekunde dovolj za poškodbo očesa.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1191 : petek, 16.03.2012 : 08:34:56 »

bo maček čist zafrustriran, ker ne more miši ujet Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1192 : petek, 16.03.2012 : 08:45:30 »

Bogi Samo!  Cry Namest da biti kupla kaj za Pojest dabi se mal zrediu te še na finte mečejo szi kao potrebno Gimnastiko  Angry Pa Usaj dabi ti rava tapravo Miš prnesla! No, tolk o tem kako imajo tetice ki se delajo da so Najbolše Ljubitelce mačk u resnici rade Mačke  Angry Čese ne motim ji je tvoja zihr skuhala Tapravo kafe ane. Drugič naj Ji skuha laserskega pol bomo pa vidl kdo bo zauzeto loviu tist navidezen kafe Angry

Samo te Šefice je treba rashajkat!
NVMM
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1193 : petek, 16.03.2012 : 09:22:24 »

Bogi Samo!  Cry Namest da biti kupla kaj za Pojest dabi se mal zrediu te še na finte mečejo szi kao potrebno Gimnastiko  Angry Pa Usaj dabi ti rava tapravo Miš prnesla! No, tolk o tem kako imajo tetice ki se delajo da so Najbolše Ljubitelce mačk u resnici rade Mačke  Angry Čese ne motim ji je tvoja zihr skuhala Tapravo kafe ane. Drugič naj Ji skuha laserskega pol bomo pa vidl kdo bo zauzeto loviu tist navidezen kafe Angry

Samo te Šefice je treba rashajkat!
NVMM

Se podpišem, presneta banda kaomačjeljubiteljska  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1194 : petek, 16.03.2012 : 09:41:36 »

Samo, ti bi bil direkt za mojega črnega psa Cheesy, bi skupaj laserske miške lovila. Jagi bi zavzeto pomagala, seveda. Ampak ona je ženskega spola in ko gre miš spat, da mir Cool. Dedci pa iščejo in čakajo, da se spet prikaže. Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1195 : petek, 16.03.2012 : 14:05:47 »

Mene tudi to matra, da na koncu nič ne ulovi, bomo sprobali, če bi delovalo, da mu na koncu kakšno igračo vržem, da jo ulovi.  Smiley Učke pa ful pazimo, ja!

@SD - NVMP-ja bi zraven rabila, to bi bil po mojem šele žur - Bit in NVMP!  Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1196 : petek, 16.03.2012 : 19:12:26 »

No, tolk o tem kako imajo tetice ki se delajo da so Najbolše Ljubitelce mačk u resnici rade Mačke  Angry
NVMM

ane Miško sej kbi miš alpa usaj urapca prinesla - maalomorgen!!!
pato še
niuse
kpol začnejo lubitelce neki bu tastga grult intake osladne vi soke zvo ke spušat pa grabit potep patestiskat palupčkat
paji rečem bejšbaba una pa N-Č
za  bruham
grozno
kaj mormomi use pretrpet zatist mal hrane

tvoj Gusarček
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1197 : petek, 16.03.2012 : 19:20:14 »

bo maček čist zafrustriran, ker ne more miši ujet Angry Angry

Samo so far izgleda precej normalen v primerjavi z mojimi tremi.
Tarči, lubica, ne razume čisto, za kaj naj bi se sploh šlo - punčka gleda gleda gleda in se čudi  Huh Shocked Roll Eyes
Ma Čko - Jabba The Hutt se je odločil, da tudi slučajno ne misli skakat brezveze za tisto mišjo  .
Gusarček pa skače in nori k zmešan, ampak po 10 min igre pol kot tanajhujši džanks še tri dni v steno bulji in miš išče -  to je čist tu mač, zato se z njim tega ne moremo it.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1198 : petek, 16.03.2012 : 23:28:07 »

Uh,  huh, tale moja Samooklicana Šefica pa ni kar tako. Glihkar je čisto sama samcata v 180litrski akvarij najprej nasula eno rjavkast pesek, mislm, da ga je imenovala hrana za rože  Shocked, potem pa cel kup belega pseka, pa neke kamne pa les je notr dala, pol je pa rastline dala u oba peska (a ona ne ve, da se je z usti in ne nogami, da je ta rjav pesek čist spodi nasula?  Angry ), pol je pa tolk veder vode zlila v akvarij, da je zdej čist poln!  Cheesy Sej na začetku sem še nekaj hotel pomagat, potem sem se pa naveličal, ker je čist predolg trajal.  Zdej pa prav, da morte pesti držat, da bo v nedeljo tolk ok, da bo lahko šla na Kras, a veste, ker ona ne bi smela take teže, pa še tolk dolgo na okrog prenašat in jo zdej hrbet boli in se boji, da se bo stopnjeval, namest umirjal ...  Roll Eyes Pa jaz res ne vem, če ji je doktar rekel N-E je to N-E, a ne? Al je to tako, kot če ona meni reče, da N-E smem na mizo? Mah, ne zastopm teh človekov. Jaz hočem, da ona pa moj pes v nedeljo gresta, da bo vsaj malo miru doma!  Cool Pa pavi, da če že tukaj nekaj blebetam - jaz, da blebetam?!?  Angry - moram povedat tudi, da je akvarij ful lep (ja, pa jade, sej ni še nobene ribe not, da bi jo jaz lahko lovil, kako bo pol lep!).  Smiley

Vaš Samo  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1199 : sobota, 17.03.2012 : 00:24:02 »

Držimo pesti za nedeljo oz. da bolečina takoj zgine, ker Samo res rabi mal miru pod soncem Wink
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines