mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 19:32:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 774674 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #795 : ponedeljek, 09.01.2012 : 00:50:27 »

Pa smo se vrnili iz mrzle, mrzle hiše v Murski Soboti.  Smiley Vsi trije smo veseli, da smo spet doma. G. Pes je takoj zopet zasedel svoje mesto na comfortu, Samo pa tri metre nad njim na omari. Jaz, jaz pa na mojpes.netu.  Cheesy

A mraz ne moti velikega duha in smo se kljub njemu imeli super. Greli smo se pod kovtri in se stiskali eden k drugemu.








Dedek Mraz je g. Psu in njegovi Prijateljici ter Samotu najprej prinesel slastno večerjo.




Potem pa še veeeliiik poobedek za ta lajajoče.




Tudi Šefica od Prijateljice g. Psa je dobila darilo, ki se ga je neskončno razveselila (hvala mamaF  Kiss Kiss )


Naslednji dan je Samo užival v vlogi ketnarja  Cheesy psa pa sta šefici učila metat novo žogo (žal ne zelo uspešno)  trmoglavka








Ko je Prijateljica odšla, pa sva z g. Psom šla na kar nekaj obiskov. Najpomembnejši je bil seveda obisk brata od NVMP-ja.  Wink


Nismo izpustili niti obiska pri Velikanu.


Višavček pa tako živi v pritličju naše hiše in smp se srečevali vsak dan.




Pasji frizerski salon za striženje in česanje pa je iz g. Psa naredil tole.
Prej


Potem


Preden smo se vrnili domov pa smo pofotografirali še januarske trobentice in marjetice.  Shocked



Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #796 : ponedeljek, 09.01.2012 : 01:29:48 »

No Jinx, svoje modele pa znaš nastavit, kot lutkice so. Same simetrije in kipci. Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #797 : ponedeljek, 09.01.2012 : 02:55:36 »

Ooo, moji ljubljenci so nazaj ljubezen Preživeli, hvala bogu Cheesy
Samo "the ketnar" izgleda prav važen na tistem drevesu Grin Pa hudo jezen, ko si ga nadlegovala med večerjo Grin Tista (pasja) fotka silvestrske večerje je pa ziher fotomontaža ... pa dobro no, kje najdete tako idealno sinhronizirane pse  Shocked Madonca, sem se že strašila, da od navadnega sadnega čaja vidim dvojno, tako sta G. Pes in Zoja natančno poravnana v isti pozi  Cheesy

Da o poziranju G. Psa na "frizerski mizi" sploh ne govorim! Saj izgleda kor kipec, res  Wink Zame ni važno ne stanje frizure "prej" in ne "potem", povej mu, da sem še zmeraj zaljubljena vanj ljubezen ljubezen ... bi ga imela takole postavljenega nekje na mizi (itak bi ga Roko pod mizo čuval Evil Tongue ) in bi ga občudovala do onemoglosti  Kiss Ohhhhh, G. Pes in tvoji poljubčki  objem

Pa bratec od NVMP-ja je tudi lep (itak, saj je črn)  Cheesy A je tudi on tak fajn razposajen mladenič?
In Velikan! Wauuuu, kak možakar! A s Samotom sta se srečala? Pa Samo in terierček? Čist tako me firbec malo matra, ker si Samota predstavljam, da bi hitro takega malega kužka za kursink vabo ponucal Tongue

Super počitnice ste imeli po fotkah sodeč Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #798 : ponedeljek, 09.01.2012 : 08:14:16 »

Sploh ni, da bi kaj komentiral  Cool ... ker kljub vsem poudarkom o mrzli hiši vse skupaj deluje tako zelo spomladansko, sploh z rožicami na koncu, pa z mrcinami na vrtu. ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #799 : ponedeljek, 09.01.2012 : 09:28:19 »

Kok ste vi kičasti Kiss ljubezen objem
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #800 : ponedeljek, 09.01.2012 : 10:18:14 »

Krasni ste vsi skupaj, G. Pes je prekrasen, direkt za na razstavo, pa Samo ves ponosen stopiclja na "ketni"  ljubezen pa trobentice in marjetice  Shocked matr, kam gre ta svet  Undecided
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #801 : torek, 10.01.2012 : 00:36:58 »

Simetrijo je treba imet naštudirano, ja. Samo g. Pes bi lahko malo hitreje (ali Zoja malo počasneje) jedel, da bi bila vsebina krožnikov tudi simetrična.  Roll Eyes Bratec od NVMP je tudi en tak naspidiranec, da ne moreš verjet, simpatikus je  Kiss , samo meni je hudo, ker živi v pesjaku. Sicer takem orng, ampak vseeno pesjaku in ni s svojimi ljudmi v hiši.  Sad Velikan in Samo nista imela stikov takole je pa zgledal stik Velikana in g. Psa


Terierček se je pa prav nadležno zaganjal v Samota in se je Samotu zdelo, da če bo pa tečen, potem se pa on že ne gre kursnika z njim, ampak bo rajši malo vadil, kako se piha.  Roll Eyes

Sicer smo pa včeraj predali še zadnjo tablico od mameF, pa tudi mi nismo ostali brez darilov.  Wink



Zlatko s "svojo" tablico.  Kiss


G. Pes je bil nad svojimi darili navdušen!  Cheesy


Samo, pa


se je odločil, da bo zbirčna Metka in da on tega zdaj ne bi. Črna nehvaležnost!  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #802 : torek, 10.01.2012 : 00:58:16 »

Zlati lepi Zlatko ljubezen
Ampak Samotu pa lahko daš takoj za prebrat temo o mačji debelosti. Naj se malo zamisli, metkica izbirčna Evil Reveži po svetu morajo stradat, on pa takole nosek lepi viha  Cool
Sicer pa smo z Rokom in NVMM posneli en poučni filmček, upam, da ga bo kmalu naložilo (bo objavljen v naši temi), mogoče bo Samotu v pomoč pri "vzgoji" terierčkov  Evil Tongue

Črnega NVMP bratca bi pa kar na počitnice vzela Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #803 : torek, 10.01.2012 : 01:08:37 »

 S človeške perspektive, zgleda tisto v posodicah prav slastno- a kaj, ko imamo drugačemisleče gurmane, kot je Samo, pri hiši.  Cheesy Moj še legalne droge kot so Po*i klobase, hrenovke, paštete, smetane in vso ostalo neprimerno hrano striktno odklanja. Sploh nimam česa, s čimer bi ga lahko podkupovala... Cry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #804 : torek, 10.01.2012 : 01:13:24 »

Saj tudi moj sirotek vedno lačni Miško vse ostalo (kar "normalni" mački obožujejo, poleg "legalne droge" tudi surovo meso) le poliže. Ampak njegovih "lajt" briketov pa ne sme zmanjkati Smiley Edino Samove čudežne palčke so nekaj posebnega ... no, pa Rokovi Acana ribji briketi Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #805 : torek, 10.01.2012 : 01:15:00 »

Pa še ravno 'light'... Metroseksualc, očitno... Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #806 : torek, 10.01.2012 : 01:19:22 »

Itak, sodobna muškarčina Tongue Fina ritka Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #807 : torek, 10.01.2012 : 14:47:05 »

Le kaj bi brez naših kosmatincev, ko nam je hudo in smo žalostni?   Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #808 : torek, 10.01.2012 : 14:55:07 »

Res, le kaj bi brez njih.... Cheesy Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #809 : sobota, 14.01.2012 : 14:49:56 »

Danes se s Samom igrava najino priljubljeno športno disciplino trmarius. Gre nekako takole – eden od naju si zamisli kaj bi želel narediti, nasprotnik pa mu to skuša preprečiti. Točko dobi zmagovalec posameznega boja.  Smiley

1. boj
Samo bi pil vodo iz pipe.

In to na vsak način, takoj zdaj, kljub polni skledi sveže vode. Boj sem uspela dobiti s spretnim nastavljanjem rok pred curek vode, ki ga je želel piti.

Točka za No Jinx

2. boj
Samo bi spravil čim več vode iz sklede na tla v predsobi.

Tale boj je skoraj da vsak dan na sporedu. Ker še nisem našla učinkovite metode za boj proti tej ideji, sem dvignila belo zastavico.

Točka za Samota.

3. boj
Samo bi takoj zdaj jedel priboljške in ne svojih briketov.

Drgnjenje ob škatlo s palčkami, ob škatlo s priboljški, butanje z glavo in prevračanje obeh škatel, praskanje po škatlah, glasno predenje. Moje ledeno srce ni popustilo in Samo je šel jest brikete.

Točka za No Jinx.

4. boj
Samo bi šel v omaro.

Praskanje po omari in poskusi odpiranja s smrčkom. Nič ni moglo odpreti omare, ki sem jo zaprla »Samo proof«.

Točka za No Jinx.

5. boj
No Jinx bi rada v miru tipkala.

Samo pa bi se točno takrat rad čohal. Če ne drugje, pa na tipkovnici. Tokrat je moje ledeno srce popustilo.

Točka za Samota.

6. boj
Samo bi rad vrgel knjigo z omare.

Samo se je naveličal mojega vpitja: »Samo, baraba!« in »Saaamo, NE!« in šel spat.

Točka za No Jinx.

Končni rezultat današnjega trmariusa je torej:

4:2 v dobro No Jinx  veselje
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines