mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 11:34:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 336 337 338 339 340 [341] 342 343 344 345 346 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 774426 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5100 : torek, 03.02.2015 : 14:18:22 »

He, he!  Evil
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5101 : torek, 03.02.2015 : 14:58:51 »

Babe, žleht ste!  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5102 : torek, 03.02.2015 : 15:46:31 »

Iiijoj, res lepe slikce in res srčkane živalce!  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5103 : torek, 03.02.2015 : 15:50:01 »

Babe, žleht ste!  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5104 : nedelja, 08.02.2015 : 01:05:10 »

Tudi za nami je lepa zimska sobota.

Ko sem zjutraj prišla v dnevno sobo, me je na kavču, pokritem, da ne bo čisto od dlak, pričakalo tole.




»Nisem bila jaz.«


»Jaz tudi ne, tista premikajoča se kepa pod rjuho je bila le privid!«


Med pitjem kave v postelji se je Samo dodobra očedil.


Potem pa se je razgledal, kakšno je kaj zunaj.


Regrat je že zjutraj čakal na akcijo.


Ataka!




In potem se je zgodila katastrofa!   Moji zvesti zimski spremljevalci, za katere sem davno tega odštela dobrih 30.000 tolarjev, so se odločili, da je čas za upokojitev


Dan pa se kljub katastrofi ni pustil motiti in posijalo je sonce.

»A se bomo zdaj naprej igrali?« je bilo vse, kar je zanimalo Regrata.


In smo se. Igrali namreč.






Kam spet greš?


»O, p'rjatu, a si končno tudi ti prišel na sneg?«


»Uau, frizbije je prinesla!«


Akcija!












»A je že konc?«


»Dej, sam še enkrat vžri, prooooosiiiim!«


»Juhuhu!«


In potem je na svoj račun prišel še Regratov prijatelj.






»Ti si sicer malo čuden, ker ne štekaš snega, ampak ti dam vseeno lubčka!«


Pogled skozi okno.


Zdaj pa so še mačke dočakale svoj čas dneva.
Samo se carta.


Ščurk pa pa ima cel žur in lovi Regratov rep.
Pripravljeni!


Pozor!


Zdaj!!!


Lahko noč in lepo nedeljo vsem skupaj!  Kiss

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5105 : nedelja, 08.02.2015 : 01:18:27 »

OK, vse je super, krasno, fajn. Ampak govorimo o SOBOTI. Kje je torej hrana? A so jedli sneg danes? Undecided Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5106 : nedelja, 08.02.2015 : 01:23:53 »

To soboto so dobili hrano za duso.  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5107 : nedelja, 08.02.2015 : 01:35:54 »

Aja, saj res, tega pa res ni manjkalo. ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5108 : nedelja, 08.02.2015 : 04:19:45 »

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Cheesy Ful luštnih slikic! Kiss Kera uživancija! Jutranje skrivalnica pa snežno divjanje Cheesy bravo

Razen katastrofe s čevlji, sožalje  Sad Hud udarec ... a to so zvesti Kamiki dušo spustili? Na srečo imajo zdaj popuste Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5109 : nedelja, 08.02.2015 : 10:49:06 »

Saj ne vem, kdo je lepši  ljubezen ljubezen objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5110 : nedelja, 08.02.2015 : 11:05:17 »

Luštni ste  objem, tako tisti snežno beli v interierju  Kiss, kot črni in igrivi na snežni podlagi  Kiss, da o pisani ubrisanki sploh ne govorim  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5111 : nedelja, 08.02.2015 : 11:06:01 »

Tole s čevlji - preveč se z mamoF družiš, a veš, očitno je nalezljivo  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5112 : nedelja, 08.02.2015 : 15:47:01 »

Res je bil fajn dan vceraj, izvzemsi cevlje. Danes pa tudi sije sonce in smo ga ze uzili, pa se ga bomo.

Jah, ocitno se res prevec druzim z mamoF, upam, da se kot naslednja ne bodo razsula moja ocala ...

Sem pa narocila nove cevlje. Dobro, da sem sla preverit, katera cifra so ... Jaz imam nogo 38,5 in tocno to je bila ena od stevilk se na voljo. Imela sem sicer v spominu, da so moji razpadli cevlji cifra 39 in sem sla za vsak slucaj dat zadevo se enkrat na nogo, da vidim, ce bi bilo kul pol cifre manj. In bi bilo cisto kul pol cofre manj. Potem pa me je nekajgnalo pogledat napisano cifro. In me je skoraj kap, ko sem ugotovila, da je 40. Sploh nisem mogla verjet. Sem preverila se napis na drugem cevlju, za vsak slucaj. In tam je tudi pisalo 40. Ok, grem jaz torej ozpolnit narocilnico za stevilko 40. Ampak sem morala prav se enkrat it preverit cifro na cevljih, preden sem nrocilo oddala. Lani so bili tile moji cevlji se cifra 39! Prisezem, da so bili! Ze vem, mogoce mi je oa kdo svoje razpadle 40 zamenjal z mojimi celimi 39 cez noc, pa nisem opazila.  Roll Eyes  Tongue

No ja, kakorkoli, katastrofa resena, novi cevlji naroceni in bodo kmalu pri meni. Pa ne samo, da je zdaj popust - jaz sem pred leti zanj dal vec kot 30.000 SIT, kar je cca 125€, zdaj bi bili pa polna cena 99,99€ s popustom pa so bili 69,99€. Plus postnina, seveda. Skratka, s postnino vred je polna cena cenejsa, kot sem zate cevlje dala v tolarjih, da ne bo kdo rekel, da je vse samo se drazje odkar so evri - kamik zimski cevlji s bistveno ceneje!  Tongue

Zdaj pa upam, da paket pride do mene. Sem nmrec imela kolobocijo in dopisovanje s posto v preteklem tednu in so me orng spravili na obrate ...   jezen

P.S.: medtem ko sem narocala cevlje in tole pisala, se je sonce skrilo in je zacelo sinjsko pihati. Grrrr!  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5113 : nedelja, 08.02.2015 : 17:15:20 »


Jah, ocitno se res prevec druzim z mamoF, upam, da se kot naslednja ne bodo razsula moja ocala ...


Zdaj pa upam, da paket pride do mene. Sem nmrec imela kolobocijo in dopisovanje s posto v preteklem tednu in so me orng spravili na obrate ...   jezen
...........
P.S.: medtem ko sem narocala cevlje in tole pisala, se je sonce skrilo in je zacelo sinjsko pihati. Grrrr!  Angry
Očal na srečo ne nosiš, vsaj to upam, da ti bo prihranjeno Grin
Ampak, se pa zna zgodit, da prideš na naslednje popivanje s štruco kruha pod pajsko, če boš še bolj padla pod moj vpliv Tongue Evil

PS. Glede na mojo romanco in več kot uspešno sodelovanje s Pošto Slovenije, se kamot v bodoče zmeniva, da naročiš čevlje kar na moj naslov, ne bom imela nič proti, paketi k meni vedno pridejo b.p.  (številno noge imam namreč enako Tongue )
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5114 : sobota, 14.02.2015 : 21:32:48 »

Piše se petek 13. februar letošnjega leta 2015. Ura je nekaj pred polnočjo, lokacija pa je zapuščeno parkirišče varno oddaljeno od ceste za Gospodarskim razstaviščem:



Šefica in Regrat imata zabavo. Šefica meče žogo, Regrat pa jo navdušeno prinaša nazaj in komaj čaka na naslednji met. In takrat se je zgodilo ...

...

Žogica je zletela za ograjo, ki jo vidite na zgornjem slikovnem materijalu. Regrat je zgrožen. Teka ob ograji in nesrečno išče pot do žogice. Šefica je na poti do njega ...

...

in Regrat se odloči - sam bo šel po žogico! Preden Šefica uspe reagirati je Regrat, kot po čarovniji, na drugi strani ograje in s ponosno dvignjeno glavo nosi svojo žogico ...

...

Šefica je v stanju rahlega šoka. Sploh ji ni jasno kako je uspel priti skozi ograjo, ki ju sedaj ločuje. Ura se nevarno bliža ponoči in Regrat ne more in ne more priti nazaj, ker so prečke spodaj ukrivljene tako, da se zahakla z lopaticami vsakič, ko poskuša zlesti skozi. In potem še en šok ...

...

Ubogemu Regratu žogica pade iz gobca na Šeficino stran ograje ...

...

Šefica sredi razmišljanja, če ima Gospodarsko 24/7 varnostnika, ki bi ji lahko vrnil psa ali pa će je morda kje luknja v ograji, pobere žogico in zagleda rešitev ...

...

Ob vmesnih stebrih je razmak nekoliko širši in ena na ven ukrivljena palica manjka. Pokliče torej Regrata k enemu od stebrov in mu pokaže pot nazaj na prostost ...

...

In tako se je tudi za naju petek 13. srečno končal.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 336 337 338 339 340 [341] 342 343 344 345 346 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines