mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 19:09:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 332 333 334 335 336 [337] 338 339 340 341 342 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 787021 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5040 : četrtek, 11.12.2014 : 19:00:57 »

Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kake kulske koleNdarje imajo kuŠki in muCki Cheesy bravo

No, temu kiču pri vas pa res lahko rečemo veseli adventni čas, ni kaj Afro

Samo kaj, ko se tako razkošje dogala zgolj v Sibiriji, kolikor sem obveščena revčki v Državi, v Hribih in v Revirju nimajo te sreče, bi rekla, da Miži, Cockta, Roko in vsi ostali sestradanci to takoj potrdijo Tongue

Sonce je pa naše božanstvo, a ne  Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5041 : četrtek, 11.12.2014 : 21:16:02 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5042 : sreda, 24.12.2014 : 15:47:13 »

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5043 : četrtek, 25.12.2014 : 00:38:09 »

Pa je božični večer za nami in vsi že imamo svoje božične Darile. Pri Zlatih Starših sta kuŠka dobila Darile za pojesti, kar seveda ni dokumentirano, doma pa se je obdarovanje nadaljevalo skupaj z Darilami Skrivnega Božička.  Cheesy

Čakamo pred smrekico.


Ooooo, a to je za naju?




Kaj je to?


In zakaj si nama notri skrila priboljške, baba zmešana?






Uuuuu, Darile!




A jih lahko zdaj uničim?


Žuuuuur!


Ribe so odpiranje Darilov prespale, tako da jih dobijo jutri.


Upam, da ste tudi ostali prijetno preživeli božični večer!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5044 : četrtek, 25.12.2014 : 14:33:01 »

Cheesy Iiiiiiiiiiiiiiiii, DarilE, DarilEeeeeeeeeeeeeee   veselje bravo

Lep božični dan vam želimo tudi iz našega brloga Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5045 : četrtek, 25.12.2014 : 14:50:46 »

En krasen dan vam želimo tudi vsi mi objem in vas imamo radi Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5046 : četrtek, 25.12.2014 : 18:31:43 »

Tudi na bozic se ne dogajajo same lepe stvari. Ravnokar me je poklicala prijateljica, s katero z vrstomlet hodiva za novo leto v Sibirijo in mi povedala, da je njena mama v bolnici in da je letos ne bo. K sreci z mamo ni tako hudo, kot je kazalo in se bo pobrala, ampak razumljivo zeli prijateljica ostati doma.

Jaz sem pa cisto nesrecna in jocem, ker za novo leto si pa res ne zelim biti sama, ljudje pa ze imajo vsak svoje plane. Tako, da zgleda, da ne bo tole samo prvo Silvestrovo po dolgih letih brez g. psa, ampak tudi prvo pricakovanje novega leta brez prijatelja ob strani. Ampak tudi to bo zagotovo za nekaj dobro, ne?

Rada vas imam!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5047 : petek, 26.12.2014 : 14:43:25 »

Ej, a veš, da je bit sam s sabo za novo leto nekaj najboljšega!  Wink Se pomeniš z najboljšim prjatlom, mu postrežeš njemu najljubše stvari in se imaš z njim (=samimsabo  Wink ) najboljše, ker veš, da so vsi ostali še vedno tam, čeprav nisi z njimi ravno ta večer.  Cheesy Cheesy Cheesy ljubezen objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5048 : petek, 26.12.2014 : 17:25:11 »

Saj v bistvu sem jaz rada sama s sabo, samo zelo sem se veselila plana za novoletni dopust in me je kr malo usekalo, ko se je celoten plan sesul. Je**t ga. Zdaj razmisljam o lezanju v banji, gledanju filma in pitju sampanjca za silvestrovo. Ali pa ce grem na katerega od dveh zurov na katera sem povabljena. Nekaj bo ze, kaj bomo pa se videli.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5049 : petek, 26.12.2014 : 22:44:19 »

Tako. Bit nekje za novo leto overrated. Včasih je nekje za novo leto čisto zanič in si neskončno želiš domače postelje in tv s kakšnim dobrim filmom, še posebej če je herc in kaka skrb kje drugje.
Jst grem zvečer na dva kratka obiska, se pustim zafilat in zapacat mami in tašči, potem pa se bova cel večer stiskala s Franclnom in si šepetat lepe novoletne želje.  ljubezen ljubezen ljubezen
Pa ne zamenjam z ničemer  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5050 : petek, 26.12.2014 : 22:58:27 »

Jaz sem pa za novo leto deklarirana asocialka, in to že zadnjih vsaj deset let. Se strinjam z ravo, da je totalno overrated. Ga ni čez toplo dekco, kosmate živale, ki v moji družbi dosti lažje prenašajo petarde  trmoglavka , kakšen dober  filem in za povrh pa še izklopljen telefon.

Je za poskusit, NoJinx! Mogoče boš pa ugotovila, da je prav fino. Drugače pa imaš še vedno tista dva žura v rezervi.  Wink
 objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5051 : petek, 26.12.2014 : 23:10:19 »

Đinksova, meni je Božiček danes prinesel nov sesalec. Tak ful znanstveni, imam kaj za študirat. Če boš zelo slabe volje na Silvestra vedno lahko prideš do nas in bomo skupaj sprobavali turbo krtačo in ostale vesoljske dele Cheesy Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5052 : petek, 26.12.2014 : 23:46:05 »

Meni so pa novoletni prazniki ene vrste dopust z nekom, ki mi je pri srcu. Glede na to, da sicer vedno in povsod potujem sama, tudi na enomesecna kampiranja, mi teh nekaj dni okoli novega leta v druzbi parih prijateljev pomemeni res veliko. Novoletni zuri z mnozico ljudi me ne ganejo. Meni je gust na Silvestrovo skupaj s prijatelji skuhati vecerjo zase in za zivali, debatirati na polno do polnoci, nazdraviti s sampanjcem, se malo debatirati in iti spat.

In zato sem pac zalostna. Ker je to eden redkih dopustov, ki jih ne prezivljam sama. No, vsaj do sedaj jih nisem. Seveda bom, tako kot vedno, naredila tako, da mi bo lepo. Ampak ta hip sem pa se vedno zalostna, ker so vsi plani padli v vodo in se namesto v druzbi ponovno odpravljam sama na dopust.

Saj vem, da je mogoce tezko razumet, zakaj mi to toliko pomeni. Ne zato, ker je ravno novo leto, pravzaprav tudi ne neposredno zato, ker bom sama, pac pa zato, ker sem se po dolgem casu veselila dopusta z druzbo. Ko si enkrat tak samotar, da zivis sam, na vse dopuste in po svetu hodis in se vozis sam in se hkrati zavedas, da zaradi tega postajas samo se bolj samotarski in clovekomrzen, potem ti pac veliko pomeni, da gres enkrat nekam z nekom, tudi zato, da prebijes svojo rutino potovanja v ena in spet malo bolj vzljubis ljudi, kar se pri meni avtomaticno zgodi, ko grem nekam za par dni z nekom, ki mi je pri srcu.

Ne bo mi hudega. Rada sem sama s sabo. Mi bo pa hudo, ker je bilo misljeno drugace. Ker je bilo misljeno, da bom v dobri druzbi in ne bom, tako kot vedno, sama. Ampak kot receno, jebat ga, plani se spreminjajo. Bom pac se par dni malo zalostna, potem bo pa spet ok.  Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #5053 : sobota, 27.12.2014 : 11:57:38 »

Ne bit zalostna, zivljenje gre naprej, naj ti bo cim prej okej. Posiljamo ti pozitivne misli...  Kiss  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #5054 : nedelja, 28.12.2014 : 01:50:02 »

Lepe praznike, No Jinx, kjerkoli boš objem
Tale forum je fajn tudi za takrat, ko se človek počuti malo osamljeno kdo  Sestre po dlaki so vedno nekje blizu  guncagunca
Logiran
Strani: 1 ... 332 333 334 335 336 [337] 338 339 340 341 342 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines