mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 16:35:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 313 314 315 316 317 [318] 319 320 321 322 323 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 776181 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4755 : četrtek, 03.07.2014 : 09:21:24 »

Naj se uček hitro pozdravi Kiss.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4756 : četrtek, 03.07.2014 : 09:23:41 »

Tudi mi želimo hitro okrevanje, pa da ne bo potreben noben poseg.  Lips Sealed. Pa čestitamo Regratu, ker ima tako skulirano Šefico!

 objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4757 : četrtek, 03.07.2014 : 10:10:18 »

Črni Regrat, čim prej naj se ti zaceli uček, da boš lahko rešil zoprnega lustra in da te ne bo več bolelo.  Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4758 : četrtek, 03.07.2014 : 12:04:19 »

Napiši mu gor Naj živi lustracija in bosta v poročilih končala Cheesy Cheesy Cheesy



To, tooooooooooooooo Afro

Jaz imam očitno VIP prvilegije, zato mi je bogobogibogi Črni RegraT že včeraj poslal sliko svojega trpljenja Kiss



Vsekakor nima zdaj, po blažilnem zdravljenju, nobenega razloga, da bi se počutil bogobogobogega, sva se menili dve žleht materi Grin
no, kakšen goveji rep lahko zadevo še izboljša, to itak Smiley

Vse bo OK, držim pesti za čimprejšnje okrevanje, Roko pa dodaja, da ne zaupa ravno v Šeficino dobroto, zato bo nekaj od svojih Darilov dal Poštarjem, da jih odnesejo booooooooooooooogemu Črnemu KuŠku, ki mora imeti na sebi tole strašno grozno plahutajoči Napravo Shocked Shocked

Poljubčke obema! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4759 : četrtek, 03.07.2014 : 12:25:35 »

Držimo pesti, da bo šel luster hitro dol in nebo potreben noben poseg. Kiss
Tale ideja o izboljšanih lustrih je pa super!  Afro  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4760 : četrtek, 03.07.2014 : 13:32:26 »

Boooooooooooooogiiiiiiiii  Evil (pa ne zaradi lustra!)

 Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4761 : petek, 04.07.2014 : 21:23:49 »

Pri nas pridno dobivamo kapljice in upamo, da bo oko kmalu bp. Ovratnik je povsem odmisljen, Crni Regrat se obnasa, kot da ne bi imel nicesar okoli vratu. Zal to pomeni, da se z njim tudi valja po travi in ker jaz misem glih zelo sposobna se je seveda tisti trak, ki ga skupaj drzi v obliki lustra ven potegnil. Najverjetneje zato, ker mi ze v sami osnovi ni bilo jasno, kako se sploh prav ta trak cez vse luknje in zareze potegne.  sram Zdaj sem zadevo resila tako, da sem ovratnik oblepila s silver tapom.  Afro piiiilimo sem hotla s silver tapom se gor napisat, kar je predlagala Cats, ampak bom raje pocakala, da kje najdem kaksen bolj pisan in simpaticen lepilni trak.  Wink Saj zdaj je ze tako ratal neke vrste Art iz tega lustra, ker sem ga oblepila s silver tapom.  Tongue

Sicer sem pa vceraj dobila na cuvanje se NVMP-ja. No, njega je pa luster Crnega Regrata zelo motil. Bal se ga je kot hudic kriza, ker to pa ze ni njegov Prijatelj. Njegov Prijatelj nima ogromne bele glave okoli crne glave in pika. Je bilo treba Beloglavo Posast tudi narencat, samo potem sem se jaz zacela rencat!!!  Angry Nakar se je NVMP skril v en kotek in ni hotel priti blizu Beloglavi Posasti. Ko sem vso prtljago znosila v hiso sem si vzela cas in sem NVMP-ju razlozila, da se znotraj Beloglave Posasti skriva crna buca njegovega prijatelja. Macji briketi so pri tej razlagi igrali pomembno vlogo. Ko je enkrat skuzil, da je Beloglava Posast cisto zares Crni Regrat je bil vidno pomirjen in vesel, da sta s Prijateljem spet malo skupaj.

Mene pa nervirajo ljudje, ki, ko zagledajo psa z lustrom, zacnejo "Joooj, kako si ti bogi, ker moras to nosit okoli vratu!" Jim prijazno razlozim, da se mu gladko j*b* za ovratnik in da je bil bolj bogi ta bel pes, ki ni takoj skuzil, da je pod ovratnikom ta crn.  Evil

Toliko za danes. Pa pa!  guncagunca
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4762 : nedelja, 06.07.2014 : 21:51:00 »

Leteči luster.




Labi v diru.


Valjajoči se luster.


Ni nam hudega.  Smiley
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4763 : nedelja, 06.07.2014 : 21:54:24 »

Ni nam hudega.  Smiley

To se pa lepo bere  Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4764 : nedelja, 06.07.2014 : 22:39:24 »

... in ker jaz misem glih zelo sposobna se je seveda tisti trak, ki ga skupaj drzi v obliki lustra ven potegnil. Najverjetneje zato, ker mi ze v sami osnovi ni bilo jasno, kako se sploh prav ta trak cez vse luknje in zareze potegne.  sram

Nič naj ti ne bo nerodno zaradi tega Smiley Jaz sem pred kratkim slučajno poslušala veterinarja, ki je dajal praktikantu navodila, kako se ta reč sestavi in priveže Lips Sealed. Bolj komplicirano kot operacija žolča, prisežem Tongue Grin

Letečemu lustru Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4765 : ponedeljek, 07.07.2014 : 07:48:01 »

"To je pač zrastlo, kaj čmo, life goes on in mi se mamo fajn ..."
Aneda, Gjall?

P. S. Upam, da je tudi uč boljš, ne samo odnos do lustra.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4766 : ponedeljek, 07.07.2014 : 13:50:29 »

Lustracija je fajn Cheesy Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4767 : ponedeljek, 07.07.2014 : 14:21:24 »

Vi ste taka fajn ekipa, vsi skupi Cheesy Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4768 : ponedeljek, 07.07.2014 : 18:58:15 »

Hvala za komplimente, se trudimo!  Kiss

"To je pač zrastlo, kaj čmo, life goes on in mi se mamo fajn ..."
Aneda, Gjall?

P. S. Upam, da je tudi uč boljš, ne samo odnos do lustra.
Ampak dobesedno to si misli Crni Regrat.  Grin

Si pa upam trditi, da lahko ne bi bilo tako, ce bi bil moj odnos do vsega skupaj drugacen. Kajti, ce bi jaz nanj gledala, da je bogi, bogi, ker ma luster, pa bi se mi ful smilil, bi pes to seveda cutil in ne bi bil tako neobremenjen. Sicer prvi vecer ni hotel ne lulat ne kakat s tem okoli glave in itak da se je v vse zaletaval prvih nekaj ur, ampak jaz se nisem dala. Je moral z opravljanjem potrebe pac pocakati do naslednjega sprehoda. Lulal na naslednjem sprehodu je, kakal pa sele na naslednjem vecernem. Pa nisem delala panike in konca sveta zaradi tega. Res namrec verjamem, da je obnasanje nasih stirinozcev v veliki meri odvisno od nasega obnasanja in zato se trudim imeti kar se da pozitiven odnos do lustra in ga ima posledicno tudi Regrat.

Ucek zgleda boljse. Ni vec zaprt in spet je roza. Upam, da bo tudi pod "drobnogledom" na VF vse ok.  Smiley

Sicer smo pa danes imeli Ucne ure. Pubertetniski mulc si je namrec zamislil, da je ful zur, ce odpre vsa vrata, ko je sam doma. Meni se pa to ne zdi primerna zabava za najstnike, tudi ce nic ne unicijo. Ce sem zaprla vrata, hocem, da ostanejo zaprta in pika. In ker kljucev s katerimi bi se vrata dalo zakleniti ze davno ni vec, je bilo treba ubrati drugo taktiko.

Tokrat je bila taka, da sem si na vikendu pustila odprto spalnicno okno, sla lepo ven cez vhodna vrata in se potihem splazila nazaj skozi okno. In ni mi bilo treba dolgo cakati, kaj kmalu je Crni Regrat sel na misijo "Odpiranje vrat". Jaz pa sem v tistem hipu skocila, odprla vrata in ga tako zverinsko nazijala, da je v susu odletel v kuhinjo in se naredil cisto majhnega. Verjetno mi ni treba posebej poudariti, da mu v drugo in tretje tudi po pol ure ni prislo na misel, da bi poskusil odpreti vrata, ne?  Evil

Stvar verjetno se ni odpravljena, ampak smo na dobri poti. Se bom se parkrat morala it vlomilca in srcno upat, da bo zaleglo za vse vecne case. Je*bemtipubertetniskepse press!  Angry
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4769 : ponedeljek, 07.07.2014 : 19:14:09 »

Kako v živo si to predstavljam! 

(ko bi jaz imela kak tak skrivni dostop do kuhinje, bi tudi tako vzgajala Wallya  Evil)
Logiran
Strani: 1 ... 313 314 315 316 317 [318] 319 320 321 322 323 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines