mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 14:40:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 774524 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2805 : petek, 18.01.2013 : 02:22:34 »

BOM JAST NA PISO PISMO V TU JINO
V KATERO BOM DAV USE
TAKO
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2806 : petek, 18.01.2013 : 02:31:43 »

CC:
-----

DRAGA TU JINA

GOSPOT PES NAJ BOLŠI NESME LEŽAT PA MUCKI NESME JO NAPULT
PALA ČNI SO TOJE STRAH OTNO
NARED TE KAJ PREC
PREDEN BODO USI ŽALOSNO PREČ PERŠLI
PAŠE KOMAND ERAJO JIH SKOS
PA N-Č ZAJEST NEDAJO SKOR
PRID TE
ŠEŠČIRK BOKONC STORU KGA NITI ATOMSKI SLEVA NEMORE POKONČAT
TAKO

POT PIS:
MA ČKO VELIKI POT PRECEDNIK
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2807 : petek, 18.01.2013 : 09:15:23 »

Vsaj tule se kaže nekaj optimizma, da se obetajo boljši časi super
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2808 : petek, 18.01.2013 : 13:33:58 »

Dragi Mač Ko Veli Ki,

jasd mali dudal Sculk, se ti zahvaljujem za pismo tujini. Se plejsnji teden sem bila slecna macka, ki je mela skos hlano, zdej sem pa plisla u ta pekelj. Upam, da bo tujina hitlo pomagala, kel tuki me skos neki kontlolilajo in me pazjo, da si kej ne naldim.

Tvoja Sculk
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2809 : petek, 18.01.2013 : 13:43:49 »

Ščurkica mala,
a pokličemo mamo Smetko?
 Kiss Undecided Kiss
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2810 : petek, 18.01.2013 : 13:52:23 »

"Pisal tujini,jamral in stokal,čakal pa čakal,čist nič pomagal...Sam tolk,de vete,tujina za en kurc.....šlus!Maks - od Pena.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2811 : petek, 18.01.2013 : 14:26:38 »

... pekelj ...

 bravo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2812 : petek, 18.01.2013 : 16:57:01 »

Tudi danes smo imeli obiske. Tokrat nas je s svojo prisotnostjo počastila Cats.  Cool

 Več bo povedala sama, jaz samo dodajam fotoreportažo.  Smiley

Ščurk se igra igro s krvavim koncem.  Angry








Moja fanta.  ljubezen


Moja punca.  Kiss


Scrkljana Ščurk.  ljubezen


Ščurk pomaga pri obuvanju čevljev.  Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2813 : petek, 18.01.2013 : 17:23:45 »

Joj, sam tale žabica me tako zelo spominja na našo Zofuljo ljubezen. Sem vesela, da je šla k tebi, tako bomo lahko spremljali njene vragolije Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2814 : petek, 18.01.2013 : 17:38:17 »

Tale mala zlata ritka je najbolj zlata muca v tej hiši ljubezen Popolnoma drži, da ji ne dajo jest, in posledično zasadi zobke v vsaki kos mesa, ki ji pride v bližino ljubezen Ji ne dajo počet tega in unega, kot na primer bunkic iz jelke dol klatit, potem se pa mora zabavat tako, da pleza po mimoidočih ljubezen Jo grajajo tako in drugače, vsi po vrsti (razen G. Psa, ki ima preveč dobre manire za kaj tazga) in potem, revčka uboga, mora kak čik v gobec vtaknit, da se pomiri. Ostalo so vse pretiravanja in natolcevanja, ki nimajo podlage v dejstvih  Roll Eyes

Samo je bil vesel obiska, sva se prečohala in rekla dve tri modre. ljubezen O tem, kako me je G. Pes prelubčkal mi verjetno ni treba poročat. Še po stopnicah je pritekel nasproti ljubezen Hvala Đinksovi za vse po vrsti, od daril do pompon tečaja (aha! nekaj, kar mi lahko zavidate!  Cool ) ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2815 : petek, 18.01.2013 : 18:27:28 »

Đinksovi za vse po vrsti, od daril do pompon tečaja (aha! nekaj, kar mi lahko zavidate!  Cool ) ljubezen

Opala, kaj pa je to?  plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2816 : petek, 18.01.2013 : 21:32:30 »

Pompon tečaj? Xena, po moje sta se oblekli v "čirliderki" in mačkoma v veselje plesali z velikimi pomponi v rokah Grin Takole Wink

@Cats, sem strašno vesela, da si tudi ti ugotovila, kako pametna, lepkana in nasploh idealna je Ščurk - da o Samotu sploh ne govorimo Smiley
A se mu je No Jinx pred tabo opravičila za tisto zmerjanje "za mačka je kar pameten"?

A Comfort si sprobala?
No, če nisi, moraš drugič vlak zamudit Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2817 : petek, 18.01.2013 : 21:41:22 »

Ja, Comfort je preproban, ugotovila pa sem, da je za naše specifične potrebe pretrd. Družba na Comfortu je seveda bila lubčkarsko razpoložena in sva svoj čas pošteno izkoristila Cheesy

No Jinx je že dobila po riti od vesoljske pravice, ali je pa mogoče bila finta od dostavljalca, da ji ne prinese pol stvari in potem še enkrat pride na vrata - nisem si ga utegnila podrobno ogledati, ker sam morala paziti malo zlato dušico, da se ne bi vrgla skozi vrata / okno / karkoli. Ne vem, odkod njeni lastnici take ideje  Roll Eyes Roll Eyes Ideje glede mucke, glede dostavljalca bom pa raje tiho  Evil

Za pompone lahko rečem le eno besedo: trpite  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2818 : petek, 18.01.2013 : 22:07:51 »

nisem si ga utegnila podrobno ogledati, ker sam morala paziti malo zlato dušico, da se ne bi vrgla skozi vrata / okno / karkoli. Ne vem, odkod njeni lastnici take ideje  Roll Eyes Roll Eyes
Take ideje imajo itak samo zapriseženi dolgoletni pasji lastniki. Ker kakšen pes večina psov je pe res sposoben kake tovrstne neumnosti. In špotem aplicirajo vse te bojazni še na mačke ... eh sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2819 : petek, 18.01.2013 : 22:32:27 »

Veste kaj, jaz sem bila od Smetke lepo opozorjena, da jemljem rahlo utrgano mačko in da jo morm ful pazt. In to tud počnem! Naprimer, ko sem danes točila vodo v banjo, sem zaprla vrata od kopalnice. In ko sem se šla kopat sem vrata pustila odprta, da bi opazila, če bi se kaj nenavadnega dogajalo in bi hitro skočila iz banje rešit situacijo.  Smiley No, nisem pa predvidela, da bi Ščurko očitno morala za ta čas zapret v boks.  Lips Sealed Kajti smrklja je, medtem ko sem jaz uživala v sproščujoči kopeli, skočila na rob banje in seveda ji je spodrsnilo in je padla v vodo.  huh Sicer je bila tako hitro spet zunaj, da niti bunk od štrbunk ni utegnilo narest in že je letela pod posteljo. Presodila sem, da prehladila se pri 27 stopinjah v mojem stanovanju ne bo, zato sem počakala, da se je umirila, se narežala do solz  in ko je Ščurk končno prilezla izpod postelje sva se najprej šli skopat, ko je bila že tako ali tako mokra (me ni nič popraskala  plesalec ), potem sem jo zavila v brisačo in sva se malo stiskali in cartali  Kiss ljubezen ,


nakar se je šla Ščurk še sama malo umit, ker jaz tega po njeno ne obvladam.  Roll Eyes




Nauk zgodbe: ko se kopaš v banji morajo biti Ščurki v Mercedezih!  Grin

Logiran
Strani: 1 ... 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines