mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 12:29:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 774459 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2535 : petek, 30.11.2012 : 16:25:28 »

Pridni NVMP (ki očitno ni tako batkast), G. Pes in Samo Kiss ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2536 : petek, 30.11.2012 : 21:41:15 »

Jinxova, moji od enajstih zvečer do pol sedmih ne grejo na stranišče!
Ker imajo wc na balkonu, sem si nekaj časa vestno beležila, kdaj grejo na potrebo. In pravzaprav gresta samo dvakrat na dan kakat, lulat pa večkrat, ampak ponoči ne. (pa imata dostop na balkon).

Ti, ti, kako ti le pride na misel, da bi se nedolžni sladki Samo polulal v rožo  Sad Shocked Huh
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2537 : petek, 30.11.2012 : 22:14:55 »

Tisti, ki je Samota kdaj spoznal, ve, da bi se prej roža polulala nanj, kot obratno  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2538 : sobota, 01.12.2012 : 03:54:00 »

Komaj čakam jutri (OK, danes), bom imela priložnost poslinit in preljubčkat NVMP-jčka, pa G. Psa in Samotovo  veselje ljubezen Seveda ne bom zamudila priložnosti, da ji na štiri oči (spet) povem nekaj neizpodbitnih resnic o mačkah in njihovi inteligenci ter veličasnosti Wink

Držite pesti, da se slučajno ne bo izgovarjala na vnetje sluhovodov ali kaj podobnega Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2539 : sobota, 01.12.2012 : 09:33:36 »

Pa dej ko boš že glih na delu, dokumentiraj prosim, kako sliniš Samotovo Evil . Privošči nam no mal entertejnmenta Evil objem
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2540 : sobota, 01.12.2012 : 22:11:27 »

Me amo se mele 1a.  Cheesy Od mene več jutri, ker zdaj nimam energije. Mogoče vam bo pa kera druga od udeleženk lušte delala.  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2541 : nedelja, 02.12.2012 : 02:45:52 »

Jaz sem tudi kaput. Prekrasno popoldne je bilo in naslinila sem se in naljubčkala in itak čisto po piflarsko dol padala na eni prireditvi, potem pa pica in čvek in spet ljubčkanje, ma kaj češ lepšega. No Jinx, Sunny Day in moja Ana in na novo "spoznana" Saša, brez vas bi blio življenje pol bolj prazno, rada vas imam še pa še Kiss
Da o najbolj ljubeznivem "teličku" NVMP in idealnem G. Psu in Sašinem zlatem Zlatkotu sploh ne govorim - aaaaaaaaaaaaaa - mačja je nora na pse - evo vam priznanje Smiley
Večer pa se je itak končal z mojim najljubšim tačrnim in v standardni borderski družbi, d- best, kaj čem rečt Wink Oba tamlada telička sem kooončno naučila trikec "prooosim", wooohooo  Cheesy

Kocka, sorry, ma glede na to, da mi leva roka ne dela, mi tudi leva polovica možganov očitno ne prav dosti ... fotoaparata nisem vzela s sabo  sram  Ampak takoj se javim za ponovitev, da popravim to napako!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2542 : nedelja, 02.12.2012 : 09:57:48 »

 Grin Kiss
Sam da ste uživale Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2543 : nedelja, 02.12.2012 : 15:21:56 »

Res je bilo super.   Cheesy Cheesy Ko sem zagledala, da se približuje avto od SD je že zahajajoče sonce spet vstalo in posijalo.  Smiley Komaj sem čakala, da končam z delom in grem na prijeten in sproščujoč čvek. Bile smo tako vesele druga druge, da je folk kar gledal. In ko sem končala z delom sem spet videla g. Psa, ki je užival sto na uro pri SD.  ljubezen Ok, priznam, najprej sem malo pojokcala, ker je spet šepal, ampak v bistvu sploh ni bilo tako hudo, samo jaz sem bila zj... od celega dneva non stop dela in totalne koncentracije in to po samo štirih urah spanja, in potem mi je vse dol padlo in je priteklo par solz. Ampak, pustimo solze - SD je mojega že rahlo zelo zanemarjenega flata spet spremenila v čudovito flatovsko žival. Po mojem se je morala kar namatrat z vozli na zadnjih tacah  sram . G. Pes je počesan in ima čisto novo, ravnokar zapadlemu snegu in predprazničnemu vzdušju primerno frizurco in jaz sem čist hepi!  Cheesy SD, upam, da se zavedaš, da si si s tem prislužila redne rent a flat obiske g. Psa ...  Roll Eyes Še dobro, da je bil (kao - brez dovoljenje je skočil na posteljo in bogsigavedi kaj so mi še zamolčali ) priden in je tudi mama rekla, da upa, da bo še kdaj prišel, ker bi sicer utegnila imeti problem.  Tongue

Punce so bile pravi balzam za dušo po mojem napadu solz. Odpeljale smo se do bližnje picerije. Ubogi kuški, ki sploh niso šli iz avta so v panični napad spravili pijanega lovca, Ana me je čisto navdušila s svojim jezikom in ob smehu in čveku smo se dobro najedle. Aninega pogleda, ko je videla, da mamaF pije moje pivo ne bom nikoli pozabila. Bila je čisto zgrožena, ker je mislila, da mi je mamaF pivo kar zaplenila, jaz ji pa ne upam reči, da pije moje pivo. No, v resnici nisem bila sposobna spiti celega piva  sram sram in se je mamaF žrtvovala in ga spila do konca namesto mene.  Smiley In ne samo, da se je žrtvovala in spila moje pivo, kljub ubogi titanovi rokiF me je parkrat tako močno objela, da se je malo titana preselilo name in me utrdilo.  ljubezen

Tokrat nisem nikomur prinesla nobenih darilov, kar pa ne pomeni, da sem sama domov odšla praznih rok. Punce so me dobro založile z odlilčnim domačim vinom za kri redit, čokolado, mojimi zelo ljubimi kakiji alias piroskoki in eno tako čudovito marmelado, ki jo dela mamaF, da bi jo še angelčki jedli, če bi ritke imeli.  Cool

In tudi Saša se je z nami imela super, tako da zna biti, da se nam še kdaj pridruži, mogoče na kakem Louskem Siminarju, če bo dobrodošla.  Smiley

Punce hvala za čudovito popoldne, čuvanje g. Psa, darile in zato ker ste!  Kiss Kiss ljubezen ljubezen objem objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2544 : nedelja, 02.12.2012 : 15:49:41 »

Povej Saši, da sta z mladeničem Gajem na pomladnem Louskem siminarju obvezno dobrodošla  Wink Kiss

Tista scena s pivom je bila pa res nepozabna, ja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2545 : nedelja, 02.12.2012 : 15:56:32 »

Mi bi pa videli novo frizurco gospoda Psa  Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2546 : ponedeljek, 03.12.2012 : 10:04:43 »

SD je mojega že rahlo zelo zanemarjenega flata spet spremenila v čudovito flatovsko žival. Po mojem se je morala kar namatrat z vozli na zadnjih tacah  sram . G. Pes je počesan in ima čisto novo, ravnokar zapadlemu snegu in predprazničnemu vzdušju primerno frizurco in jaz sem čist hepi!  Cheesy SD, upam, da se zavedaš, da si si s tem prislužila redne rent a flat obiske g. Psa ...  Roll Eyes Še dobro, da je bil (kao - brez dovoljenje je skočil na posteljo in bogsigavedi kaj so mi še zamolčali ) priden in je tudi mama rekla, da upa, da bo še kdaj prišel, ker bi sicer utegnila imeti problem.  Tongue

SD si ni mogla pomagat, da se ne bi lotila "smrekovih vršičkov" na tačkah Cheesy. Da ne bo izpadlo, kot da je bil pes dejasnko čisto neurejen Roll Eyes. "Pojoča travica" na ušesih je bila še zelo v povojih Smiley. Tako da tudi z vozli, ki jih ni bilo nikjer, ni bilo težav. Imela sem samo malo slabo vest, da pride ubogi pes za par ur na obisk, jst pa ga nadlegujem s škarjami Roll Eyes Tongue. Namesto da bi šla še malo noret in mu bila preprosto hvaležna za dozo flatovske energije, ki jo takoooo pogrešaaaam. sram Ja, kolikor je bilo neprecenljivo Cheesy ljubezen, je bilo tudi boleče Cry. Parkat sem morala dejansko zamižat, vdihnit in sama pri sebi razčistit, da je to samo G. Pes na obisku. huh ljubezen Boljšega termina si ne bi mogla najti, ker smo imeli ravno tisto noč celo posteljo zase. Jagi je špilala Tomaža na njegovi blazini, G. Pes pa me je grel po celi dolžini Cheesy. In Jagi je prišleka sprejela s svetlobno hitrostjo, kar sicer ni v njeni navadi ... Ko smo se zbudili v sončno jutro, ga je že vabila k igri, ga izzivala s kosom trte in brez pomisleka s prvimi tačkami "skočila" tudi G. Psu na križec, kot je bila vajena pri Bitu. Trajalo je sicer samo droben trenutek, dlje tudi zaradi G. Psa ne sme, ampak jst sm bla ful happy. Cheesy Ker je bilo očitno, da mu zaupa. Aja, pa G. Pes je reku, da je tudi črna, dolgodlaka in žleht verzija Samota čisto OK. Prvi moment mu sicer ni bilo čisto jasno, kaj je srečal, potem pa si je mislu "aja, mačka, eh, brezveze" Wink.

NoJinx, hvala za vabilo na Goriško (pridi še! Wink) in za rent-a-flat, vsem skupaj pa za čudovito popoldne! Kiss objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2547 : ponedeljek, 03.12.2012 : 10:06:51 »

Mi bi pa videli novo frizurco gospoda Psa  Cheesy

Jst ga nisem fotkala ... ker sm tako uživala v divjanju s pasjim triem, da sem pozabla na fotoaparat. Tudi pozneje, ko sem se celo spomnila nanj, sem si rekla, da je čisto premalo časa za uživat in si ga ne bom kradla še s fotoaparatom. predaja
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2548 : ponedeljek, 03.12.2012 : 10:35:40 »

Meni je tako fajn brat o takih družabnih srečanjih, polnih nekega zanosa in pozitivne energije. Punce, carice ste! Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2549 : ponedeljek, 03.12.2012 : 13:56:51 »

Fotke bodo. Včeraj sem morala spat, volit in gledat predstavo Nevihta, danes pa bom delala na tem, da kakšna spodobna fotka nastane.  Smiley

A ni bilo vozlov? Zelo vesela!  Cheesy Ker ga že kak teden nisem orng prečesala in običajno ratajo vozli 1, 2, 3.

A tale del
SD, upam, da se zavedaš, da si si s tem prislužila redne rent a flat obiske g. Psa ...  Roll Eyes Še dobro, da je bil (kao - brez dovoljenje je skočil na posteljo in bogsigavedi kaj so mi še zamolčali ) priden in je tudi mama rekla, da upa, da bo še kdaj prišel, ker bi sicer utegnila imeti problem.  Tongue
  mojega poročila si videla.  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 165 166 167 168 169 [170] 171 172 173 174 175 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines