mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 19:20:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 188539 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #645 : sobota, 14.04.2012 : 21:51:47 »

Aha, sosedovo mačko. Točno ve, da ne more do nje, pa "glumi gljivu" in upa, da je mačka ne bo opazila bo prišla dovolj blizu. Potem pa.....škrt in adijo maček. Taktika se ji je odlično obnesla pri glodalcih, mačka pa ni nasedla.
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #646 : sobota, 14.04.2012 : 21:59:15 »

Hihi, ful je dobra, ful je potrpežljiva  Cheesy

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #647 : sobota, 14.04.2012 : 22:11:10 »

Jaz sem mislila, da si ji dala komando, da špila kip
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #648 : nedelja, 15.04.2012 : 00:56:25 »

Tudi jaz sem na začetku mislila, da je to nemška šola - povelje Stoj! Potem mi pa ni šlo glih v račun, da bi bil kar "prostor" brez komande Tongue
Potem sem sumila na jato ptic, pa na kolono drvečih avtov, pa na srno ...
No, odgovor je zdaj znan ... še dobro, da je soseda pametna mačka Wink

Silverca, prelepa si ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #649 : nedelja, 15.04.2012 : 05:17:31 »

Sploh ne vem, kako dolgo je takole nepremično stala - vsekakor dovolj dolgo, da jo je opazil Rok, šel po fotoaparat, zamenjal objektiv, in še potem je stala huhu dolgo...dokler se ni tako utrudila, da ji je spodneslo zadnji del. Ulegla se je samo zato, ker stati ni mogla več.
Mačka je pa pametna, ja. Si upa hodit lovit ptiče med vsemi psi in tudi kaj ujame, zato sem zelo jezna nanjo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #650 : nedelja, 15.04.2012 : 08:52:31 »

Ni huda, ni užaljena in se ne kuja.....
Eh, nisem mislila huda kot da je razkurjena, ampak huda, kot da ful dobr zgleda, ko tako fiksira Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #651 : ponedeljek, 04.06.2012 : 13:48:47 »

Prišlo je dolgo pričakovano srečanje polarčkov, ena izmed silno redkih priložnosti, ko lahko Silver uživa v družbi drugih psov brez povodca.  Začelo se je zelo obetavno, potem pa se je za Silver sfižilo. Kakšne pol urice svobode je bilo, potem pa so  na vadbišču zavladali otroci. Silver je  v prisotnosti majhnih otrok negotova. Če so mirni in ne rinejo vanjo, je ok, malo zaokroži okrog in potuli, potem pa se umiri in se spoprijatelji z njimi. Kričeči otročički, ki krilijo z rokami, tečejo pred njo ali celo za njo, po možnosti s palicami (za hokej) v rokah pa ...no way. Sploh če (povsem dobrohoteči sicer) očka prime psico za ovratnico, jo na silo odvleče do otroka, ki ji potem rine hrano v gobec...brrr

Slikce:
[url]http://www.mojalbum.com/lanabela/srecanje-polarckov-drugic-silver]
. Kričeči otročički, ki krilijo z rokami, tečejo pred njo ali celo za njo, po možnosti s palicami (za hokej) v rokah pa ...no way. Sploh če (povsem dobrohoteči sicer) očka prime psico za ovratnico, jo na silo odvleče do otroka, ki ji potem rine hrano v gobec...brrr

Slikce:
http://www.mojalbum.com/lanabela/srecanje-polarckov-drugic-silver

http://www.mojalbum.com/lanabela/srecanje-polarckov-2
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #652 : ponedeljek, 04.06.2012 : 13:50:41 »

Avč, kaj sem naredila, drugič predogled, obvezno!
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #653 : ponedeljek, 04.06.2012 : 13:57:09 »

Luštni polarčki  Smiley
Zadnja fotka pri srečanju polarčkov 2 je pa  Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #654 : ponedeljek, 04.06.2012 : 14:23:38 »

O, lej jo!  Cheesy
Sem bila prepričana, da mi jo ne bo uspelo "identificirati" med vso to polarno "zmešnjavo"...
Pa sem bila sama nad sabo presenečena!  Shocked
Jo je nemogoče zgrešit, sploh pa s profila je čist spešl!  Smiley  Smiley

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #655 : ponedeljek, 04.06.2012 : 14:33:50 »

Tisti očka je pa fajn pogumen ali pa neumen Lips Sealed. Če bi to naredil z mojo Ave, se ne bi fajn končalo...

Kako je pa Silver odreagirala?

Drugače pa krasne fotke, najboljše so mi tiste od zadi od Laki in Silver skupi, ko mata tko hecno zadnje tace v zraku Cheesy Grin!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #656 : ponedeljek, 04.06.2012 : 14:46:45 »

Pogumen vsekakor.  Me pa vedno znova čudi, da celo ljudje, ki imajo pse in se očitno tudi ukvarjajo z njimi, tako izredno slabo poznajo njihove reakcije. Silver se je skušala umakniti, ko ni šlo, se je pač vdala v usodo. Če se ne motim je nazadnje celo vzela tisto hrano od otroka, čist točno ne vem, ker sem bila preveč paf. Pa žal nobeden od naju tega ni posnel. Vmešat se v tistem trenutku nisem upala. Če bi se kaj zgodilo, bi bila seceda čist sama kriva, ker nisem privezala psice takoj, ko sta se po vadbišču začela poditi otroka.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #657 : ponedeljek, 04.06.2012 : 14:51:35 »

Tisti očka je pa fajn pogumen ali pa neumen Lips Sealed.

Se strinjam ... jao, kaki pametnjakoviči tacajo po svetu Angry Fajn zgled za otroka, res Lips Sealed

Sicer pa - fotke so d best in Silverca ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #658 : sreda, 06.06.2012 : 12:36:34 »

Moji Manci bi se utrgalo, ko bi videla na kupu toliko polarčkov. Albo in prijatelja Kana prav obožuje, ker sta mehka. Tegeca malo manj Smiley. Drugače pa tudi jaz ne rezumem, zakaj siliti psa, da ga otrok boža. Sploh, ko vemo, da so polarci dokaj ignorantski do nepoznanih ljudi.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #659 : nedelja, 02.09.2012 : 19:16:55 »

Nekaj čist frišnih slikc iz današnjega sprehoda. Laki manjka, ker je šla na sprehod posebej - sva malo vadili, ker se pripravljava za izpit - ostale babe so pa vse prisotne. Kakšnih hudih sprememb ni, petnajstletnici se super držita (tok tok), čudežna Beti sicer ni več šefica, sta z Laki povsem brez vsake ceremonije zamenjali mesti in je sedaj vodja Laki in Betka njena pomočnica. Lakico je treba še malo nazaj držat, da se ne bi preveč izživljala nad podrejenimi (razen Betke seveda), ampak ko se bo navdušenje nekoliko uneslo, bo dobra šefica.

Silverca:




Silver in Beti:



več slikc:
http://www.mojalbum.com/lanabela/september
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines