mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 23:28:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 182639 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #810 : nedelja, 09.03.2014 : 11:19:09 »

Laki, svetovna si. Upam, da nisi kakšne denarnice tudi kje zakopala.... Grin Grin
Lanabela, si mislim, kako se počutiš... srako imate kar doma.  Evil Morda pa najdeš še kakšno denarnico od ostalih iz trgovine?  Tongue Wink Grin Grin No, so pa vsaj postali bolj pozorni, kaj se jim dogaja v trgovini.  Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #811 : nedelja, 09.03.2014 : 11:30:21 »

Mislim..počutim se bedasto, ker niti pomislila nisem, da bi  jo lahko izmaknila Laki, pa točno vem, kako rada to naredi. Menda bi šla lahko prej domov preverit, preden sem šla klicat policijo. No ja, mogoče bodo pa le dobili tistega, ki je dejansko sunil preostale 4.
Sicer pa jemlje samo tiste moje stvari, za katere nastane panika, ko izginejo. Tuje denarnice in telefoni je ne zanimajo. Pač pa zelo rada izmakne kakšnemu psu na vadbišču najljubšo igračo. Nikoli nič ne zakoplje ampak bodisi skrije bodisi se vleže na zadevo. Poškodovala ni še nič, ima pa veselje pikat po telefonu, ker se tipke oglašajo. Mi je enkrat nasrfala 20€ po internetu.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #812 : nedelja, 09.03.2014 : 11:44:23 »

 
Preklic prijave je moral biti zelo zabaven Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #813 : nedelja, 09.03.2014 : 12:04:51 »

Skrajno.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #814 : nedelja, 09.03.2014 : 14:05:32 »

Packa. Ima piko na nekatere predmete, med katerimi so denarnica, mobitel, ključi in gojzarji, ki jih izmakne in skrije, večje pod stopnice ali kam na vrt, na manjše se pa uleže in potem več kot očitno uživa v paniki, ki jo naredi. Včeraj ob najdbi sploh nisem mogla biti vesela, me je bilo preveč sram.

Silverca je že čez 2 100 000 Smiley
Hmmm ... tole je pa malo sumljivo Tongue Človek bi pomislil, da je kot otroci, ki preberejo Karla Maya, pa načrtujejo pobeg, "potovanje po širnem svetu", ker jim starši preveč težijo, pa v šolo je treba ... Grin

Silverca pa raztura na polno bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #815 : petek, 09.05.2014 : 11:22:08 »

Kako ste kaj polarčki? V pričakovanju vročega poletja? Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #816 : ponedeljek, 16.06.2014 : 22:58:20 »

Polarčki so nagajivi kot vedno. Laki je na poti s treninga našla izgubljenega medvedka in ga je posvojila. Čeprav je z njim zelo nežna in brez njega sploh noče več zaspati, ga je uporabila tudi za nagajanja Silverci. Tadrug posnetek  pa: NO COMMENT!

https://www.youtube.com/watch?v=J9XvZl55qgs&list=UUuP2cdnU0ALqivhZXVTNMkg

https://www.youtube.com/watch?v=xAlrPurSuP0&list=UUuP2cdnU0ALqivhZXVTNMkg
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #817 : ponedeljek, 16.06.2014 : 23:17:00 »

šeme  Grin Grin Grin
A tam pri drevesu ji ga je Laki tako natančno nastavila, da ga ima tik pred nosom, pa ne more do njega?
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #818 : ponedeljek, 16.06.2014 : 23:43:44 »

Hihi, kako je Silverci vse jasno, da ta medo ni njen  Grin Baraba Laki Cool

Un ta drug je pa res - no comment
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #819 : torek, 17.06.2014 : 00:00:12 »

Lakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Angry Ti si ena ... baba! Kako bi te zlasala, če bi bili sošolki Evil Joooj, kolk sem navijala za Silverco do konca filma, da bi ji ratalo, potem pa že skoraj, pa jo je štrik zafrknil, ma ne morš tako, noooo Cry Po moje je Laki TOČNO vedela, do kje gre štik!

Boga Silver Kiss Fan club srčno sočustvuje s tabo, tolk da veš Smiley

Tadrugo posnetek pa ... no comment, res Grin Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #820 : torek, 17.06.2014 : 07:11:06 »

Jest za našo pravim, da boleha za pikolo-duče sindromom.  Angry
Pa vidim, da Lakici niti do začetka njenih krempeljcev ne seže. 
Te naše babe, a ne.  ljubezen

Za drugi posnetek pa: najbrž pomivalca pri vaši bajti ne rabite?  Huh 
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #821 : torek, 17.06.2014 : 08:50:56 »

Laki, ti si res lumpa.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #822 : torek, 17.06.2014 : 09:37:23 »

Pol mi pa ljudje rečejo, mi pa raje imamo psa kot mačko, ker ne more na mizo
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #823 : torek, 17.06.2014 : 10:03:08 »

Jaz sem si pogledala še posnetke iz "reševalnih vaj" . Cheesy Cheesy Cheesy kakšen ŽUUUR. So me kar noge zasrbele, ko sem gledala kako psi uživajo, ko iščejo osebo Cheesy.
Tara z velikim veseljem išče žogico in po mojem mnenju bi v tem noro uživala. Prava žurka, čist sem navdušena Grin.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #824 : torek, 17.06.2014 : 11:05:29 »

Laki je ugotovila do kod sega štrik s poskusi - če je Silver prišla preblizu,  je medvedka bliskovito odmaknila. Ja Silverca je točno vedela, da je medvedek od Laki (ko ga je Laki prvič prinesla v bajto je po prstih hodila, renčala in kazala zobe toliko, kolikor jih lahko z zaprtim gobcem pač lahko, verjetno je bila tudi naježena od glave do repa, samo da se to zaradi kožuha ni videlo. Potem ga dva dni noben pes niti pogledati ni smel) Ampak bi ga izmaknila, če bi imela priložnost. Pa bolje da ga ni, ker bi revež takoj bridko smert storil.

Pri drugem posnetku pa...no ja se je malo sfižil oziroma se je posnelo nekaj drugega kot sva z Rokom pričakovala. Krožnik je bil seveda nastavljen. Če pustiš posodo na mizi in greš iz sobe samo za minuto, moraš računati, da  bo potem, ko prideš nazaj Silverca povsem nedolžno ležala v boksu/na kavču/na blazini, posodo boš pa moral izvleči izpod nje. Ravno to, kako izmakne krožnik z mize sva hotela posneti, pa se je očitno počutila dovolj varno, da ga je pomila kar na mizi. To, kar je naredila Laki, je bilo pa čisto presenečenje. NIKOLI je nisem zasačila da bi lezla na kakršnokoli pohištvo razen kavča in postelje. Glede na to, kako suvereno se je sprehajala po mizi, na njej ni bila prvič.
Se je pa pojasnila skrivnost, kam so dvakrat izginili rimadili od Daisy, ki so bili na omari za mizo.....pa mocartove kroglice.....
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines