mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 11:10:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 182745 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #405 : nedelja, 13.02.2011 : 16:35:57 »

  Evil
Na varno posodo in zadnja žrtev.....
Silvecra, ti pa jih/nas znaš nasmejat!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #406 : nedelja, 13.02.2011 : 19:43:30 »

Silverca Kiss (ja, vem Lanabella me bo spet čez r't :p) ... ampak ti si en biserček pankerski, res Smiley
Kljub temu, da sem ena sitna piflarska mati, moram priznat, da bom glihkar ustanovila privatni "Silver fan club", tvoja neizmerna domišljija in umetniška nadarjenost me navdušujeta totalno Kiss Ekspresionistka si, tile naši artisti s svojimi inštalacijami se lahko samo skrijejo pred tabo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #407 : nedelja, 13.02.2011 : 19:48:16 »

Bi se skoraj upala trditi, da je zaprisežena privrženka postmodernistične dekonstrukcije Roll Eyes Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #408 : nedelja, 13.02.2011 : 19:48:57 »

Tako, kot Mila  Roll Eyes Evil
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #409 : ponedeljek, 14.02.2011 : 00:16:27 »

MamaF, samo en popravek; Floydi niso punkerji Tongue.
Silver, ti pa tak razturaš, vse kaj ti pride pod gobec, zraven se pa tako zadovoljno držiš, hihihi... sploh tista z ritjo v skledi je dobra
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #410 : ponedeljek, 14.02.2011 : 00:28:11 »

MamaF, samo en popravek; Floydi niso punkerji Tongue.

Valjda niso, Silverca je pankerka - samo komad od Floydov ji vseeno paše Tongue
PS. Iz dobro obveščenih virov sem mimogrede izvedela, da tole ni edina skleda, ki jo je Silver zasegla. Eno ima baje še pod ritjo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #411 : ponedeljek, 14.02.2011 : 00:35:47 »

 
Kosmata sraka!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #412 : ponedeljek, 14.02.2011 : 13:29:32 »

Sem mislila, da Alice noben kosmat kradljivec nikoli ne bo mogel preseči. No saj po zvitosti in prefinjenosti jo res ne. Je znala mrha pojesti celo škatlo čokoladnih piškotov, ne da bi se to na zunaj sploh poznalo. Pa vzeti sendvič iz zaprtega rukzaka ne da bi karkoli strgala in ne da bi kdorkoli kaj opazil - samo sendviča ni bilo nikjer. Pa ribičem je znala izmakniti vabe tako, da niso nič opazili.
Silverca ni prav nič prefinjena, je pa zato toliko bolj predrzna, hitra in spretna. Če se je Alica tiho priplazila za hrbet in čisto počasi in pikolovsko natančno bezala piškotke enega za drugim iz škatle, pa Silver počaka na pravi trenutek, bliskovito švigne in ti izmakne željeno prav izpred nosa. Kar je užitnega takoj pogoltne, saj je potem čisto vseeno, če jo zalotiš. Tisto, kar ni mogoče pogoltniti pa skrije. In ponavadi je tako: opaziš nekaj sumljivega, greš pogledat kaj dela Silver in ona mirno leži v svojem boksu, pod klopco ali na kavču in se drži tako nedolžno kot angelček. Jo moraš prav dvigniti in pogledati kaj je pod njo. Če tam ni nič, se pa splača še malo potresti dekce, na katerih leži, ker včasih kaj skrije tudi pod dekco ali pa zavije vanjo. In pride iskat skrito ko je zrak čist in lahko mirno uživa v demoliranju ukradenega.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #413 : ponedeljek, 14.02.2011 : 13:32:22 »


Kosmata sraka!
joj, prav zares!  Cheesy Cheesy Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #414 : ponedeljek, 14.02.2011 : 14:37:23 »

Vlomilska perfekcija da jo vikaš, brihtna baba tale Silverca Grin!
Bliskovite tatinske akcije mi zvenijo nekam znano, čeprav take, da bi znala pa iz zaprte škatle ven kaj dobit pa nisem imela še čast videt.
S tem da so pri nas takšne fore izzvenele, ko ji je postalo jasno, da tukaj glede hrane ni ravno panike (in ko se je nehala sekirat tudi glede ostalega).
Se mi pa zdi, da pri vas take navade ne bojo kar prešle, ker ima ubogo lačno bitje hudo konkurenco in je treba vse pokrast, da ne bi tega naredil kdo drug... pevka

Naša se je pa glede futra sčasoma prav polenila, mogoče bo pa tudi Silverca šla v to smer, nikoli ne veš... Pri nas zdaj še brikete jemo tako, da najprej skledo užaljeno premika s taco naokrog (btw. Lanabela ima ziher idejo, zakaj to počne), potem jih pa silom prilike pospravi, čeprav vmes žaluje, ker not ni ne skute, ne rib ali česa, kar je ostalo od naše hrane (daš pa pet makaronov med brikete pa že je kot pri norcih).
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #415 : ponedeljek, 14.02.2011 : 19:27:40 »

Kaj FŽ, do zdaj si jo razvajala z dodatki, zdaj pa jih ni več in ona pač išče kje je skuta, pa jajček, pa smetanca ane Roll Eyes?
In ker je fina, ne rine z gobcem po skledi, ampak lepo s tačko pomeša Wink

Silverca predrznica, da si ne boš paštete pod rit skrivala, ker te bo pol začel Štumf lizat  Evil
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #416 : torek, 15.02.2011 : 19:50:35 »

Silverce zagotovo ne bo ščasoma kar minilo. Pa ne samo zaradi konkurence. Pač pa zaradi čistega veselje, ki ga ima s tam, ko komu kaj izmakne. Da ne bo slučajno kdo mislil, da ne ve, da se ne sme krasti. Če kdo drug kaj ukrade, tako vrešči, da gre skozi ušesa - špeckahla. In če je potem tatu ukradeno odvzeto, kar pleše od veselja. Če se njej vzame, gre pa Štrumfa nabit.
Podobno veselje ima Laki, samo da ona načeloma ne krade hrane (no ja, če se valja kje kaj užitnega brez lastnika seveda de vzame, samo to bi težko imenovali kraja) ampak igrače in to ne ljudem pač pa drugim psom. Izpred nosa, iz lastnikovega rukzaka, iz lastnikovega žepa...in potem paradira okrog  in draži psaje tovariše, jih izziva, potem pa jo morajo loviti ali pa se cufajo za igračo.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #417 : sobota, 05.03.2011 : 20:28:07 »

No, za tole pa (enkrat za spremembo) ni kriva Silverca ampak vrata njenega boksa, skupila pa jo je Laki, ko je norela po veži:

Dobila je dva šiva in lučko, zacelilo se ji je zelo lepo, šljiva pa ji bo ostala nekaj časa - toliko da ji zraste nova dlaka.
Evo Lakica s šljivo:



Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #418 : sobota, 05.03.2011 : 20:31:52 »

Laki, hitro se pozdravi, miška lepa  Kiss Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #419 : sobota, 05.03.2011 : 20:34:58 »

Je že OK, pa za vrata od boksa smo tudi poskrbeli - sploh mi ni prišlo na misel, da se lahko zgodi kaj takega.
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines